2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canlar ya bise danışacam size. Daha doğrusu fikrinizi alcam. 3cekmeceli küçük bi dondurucu almayı düşünüyorum ama mutfakta yerim yok . Kullanmadığımız küçük bi cam balkonumuz var. Oraya mı koysak diyoruz . Var mı kullanan bi akil verin bana 😰
Kuzum 3 cekmeceli alma bence eger balkonuna 5 veya 7 cekmeceli sigcaksa almisken o sekilde al benimde yok mutfakta alanım kilere koyduk. Ilerde az gelir 3 cekmece pisman olma

Kizlar nezamandir sorcam hep birsey cikiyor unutuyorum benim oglan 13. Ayda desteksiz yurumeye basladi tam olarak ama hep duse kalka yuruyor gun icinde belki 10 15 kez dusuyor hizli yurudugu icinmi boyle yoksa bi sıkıntımı var çözemedim sozce doktora gostermelimiyim

Canlar ya bise danışacam size. Daha doğrusu fikrinizi alcam. 3cekmeceli küçük bi dondurucu almayı düşünüyorum ama mutfakta yerim yok . Kullanmadığımız küçük bi cam balkonumuz var. Oraya mı koysak diyoruz . Var mı kullanan bi akil verin bana 😰
Kışın çok soğuk olmuyorsa orası konulur sanırım

Kizlar nezamandir sorcam hep birsey cikiyor unutuyorum benim oglan 13. Ayda desteksiz yurumeye basladi tam olarak ama hep duse kalka yuruyor gun icinde belki 10 15 kez dusuyor hizli yurudugu icinmi boyle yoksa bi sıkıntımı var çözemedim sozce doktora gostermelimiyim
Benim yeğenimde çok düşerdi. Ahsene bakınca ona göre az düşüyor. Normaldir diye düşünüyorum

Yürümeye daha yeni yeni alıştığı için normal bence canım. Bi bak kontrol et bakalım içe basma veya dışa basma durumu var mı? Varsa ona göre her ihtimale karşı götürürsün. Bnm kızım da yürüyebildiği halde düşmekten korktuğu için çoğu zaman emeklemeyi tercih ediyo. Yürüdüğü zamanlar çok nadir 🤦‍♀️

Beliste çok düşüyordu şimdi daha iyi öğrendiği için yürümeyi düşmüyor o kadar. Belis çünkü koşar gibi yürüyordu o yüzden hep düşüyordu :)

Yürümeye daha yeni yeni alıştığı için normal bence canım. Bi bak kontrol et bakalım içe basma veya dışa basma durumu var mı? Varsa ona göre her ihtimale karşı götürürsün. Bnm kızım da yürüyebildiği halde düşmekten korktuğu için çoğu zaman emeklemeyi tercih ediyo. Yürüdüğü zamanlar çok nadir 🤦‍♀️
Ice veya disa basma yok kuzum dikkat ettim ona c9k

Beliste çok düşüyordu şimdi daha iyi öğrendiği için yürümeyi düşmüyor o kadar. Belis çünkü koşar gibi yürüyordu o yüzden hep düşüyordu :)
Benimkide kosarak yuruyor kuzum ya ayaklar birbirine dolaniyor yada illa biyere carpio 🤣

Ay bende istiyorum ya
Balkon mutfaga yakın mı 😂

Canım bizde bir aydır yürüyoruz ama günde kaç kez düşüp bir yerlerini çarpıyor artık saymayı bıraktım. Bence çok normal zamanla daha iyi olacaktır 😇

Tabi canım kolay mı azılar parça parça çıkıyor uçları sırayla çıkıyor
Diş kıdemlimiz 😀 bizimde öndeki 8 diş ateşsiz çıktı. Ama şimdi azılar öyle bir şişmişki iki gündür ateşleniyor sürekli ama 38 i geçmiyor. Pimpirella olduğum için dün acile götürdüm kan idrar herseyi bakıldı temiz geriye bir tek diş kaldı. Ne kadar böyle sürer acaba? 😕

Diş kıdemlimiz 😀 bizimde öndeki 8 diş ateşsiz çıktı. Ama şimdi azılar öyle bir şişmişki iki gündür ateşleniyor sürekli ama 38 i geçmiyor. Pimpirella olduğum için dün acile götürdüm kan idrar herseyi bakıldı temiz geriye bir tek diş kaldı. Ne kadar böyle sürer acaba? 😕
Cano dişten olmayabilir de. Şu an bi salgın var 3 gün süren ateş. Kan idrar temiz çıkıyor çocuklarda ama ateş sürüyor 3 gün. Ama sizin 38 i geçmiyorsa dişten olabilir. Bizim dişte hiç ateş olmadı. Patlayınca rahatlar muhtemelen. Azılar az az çıkıyor 4 ucu yavaş yavaş sırayla geliyor

Benim oğlan 2 gecedir inanilmaz fazla kalkiyo.surekli emmek istiyo.tok oldugunu biliyorum,gazi felanda yok.azı dişinin bir ucu hafiften gozukmeye başlamiş acaba onunla alakali mi bilmiyorum.gece resmen uyumadan sabahta kizimin okulu başladi onu goturduk.şimdi minik oglan saatlerdir uyuyo ben perişan tabi:)

X