2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ya kv vardı onun misafiri abla vardı limon istemişlerdi bende içeriye geçtim o kadar kişi var eşim dahil mutfakta güneş ayağımın dibinde geziniyor sonra güm buzdolabına kafayı yapıştırdı o gerginlikle yaaaaaaaa offffffffffff diye bağırdım işte kuzu kendime hakim olamadım
eşimde bağırmasaydın iyiydi diyince iyice gerildim
gece uykusuzluk çok yoruyor dün gece 4 den 5,5 a kadar aayaktaydım
büyük yanımda güneş memede hayırlısı ile bu zamana getirdik Rabbim yardımcımız olsun kuzum
E bunda bise yok ki canım o kadar da söylen yani biz de insanız sabrımız taşıyo bi yerden sonra . Hani bn bise ler söylendin onlara fln sandım. Bunda hiç bise yok kuzum boşver takma yola devam 😅🙈 artık insanlar da çocukludan bise beklemesin ya walla donumuzu zor giyioz 😂 ne bileyim ya yıl geçtikçe mi Bu çocuklar böyle fena oluyo anlamadım . Bnm ki de hep dibimde her an her dk

ya kv vardı onun misafiri abla vardı limon istemişlerdi bende içeriye geçtim o kadar kişi var eşim dahil mutfakta güneş ayağımın dibinde geziniyor sonra güm buzdolabına kafayı yapıştırdı o gerginlikle yaaaaaaaa offffffffffff diye bağırdım işte kuzu kendime hakim olamadım
büyük yanımda güneş memede hayırlısı ile bu zamana getirdik Rabbim yardımcımız olsun kuzum b
büyük yanımda güneş memede hayırlısı ile bu zamana getirdik Rabbim yardımcımız olsun kuzum
Bnde pazartesi ins başlıyorum yarın da feyza nın hem sınıfı hem öğretmeni belli olacak.
Bu sabah uyandık zümra kus yatakta keyif yapar emişiriz sırtını kaşırım masaj yaparım hep fln öyle bi 1saat geçer. Yine yaparken beni ağlamak tuttu . Nasıl olacak fln diye bi stres sardı için pir pir ya

Saat 3e kadar oturduk ağzına vurup ağladı hep. Bu sefer ateşi daha çabuk düştü ama hala iştah yok hiç bir şey yemiyor
Hastalık zamanlarında şu iştahsızlık oluyor hep. Hastalandığımda istahsiz oldugum zamanlarda bir tek portakal suyu ve seftali yiyebiliyorum nedense. Evde varsa belise bi denesene canım belki bebeklerde de iş görüyordur :KK43:

Bnde pazartesi ins başlıyorum yarın da feyza nın hem sınıfı hem öğretmeni belli olacak.
Bu sabah uyandık zümra kus yatakta keyif yapar emişiriz sırtını kaşırım masaj yaparım hep fln öyle bi 1saat geçer. Yine yaparken beni ağlamak tuttu . Nasıl olacak fln diye bi stres sardı için pir pir ya
ikiniz içinde zor ve sancılı bir süreç kuzucum ama Allahın izniyle alışacaksınız
bak bana çok küçük bıraktım ve tanımadığım bir insana
çok şükür annen baban var başlarında
hasret kalıyoruz evlatlarımızın kokusuna bu çalışma saatleri sebebiyle kadınların özellikle çalışma saatlerinin daha kısa olması gerekiyor sorumluluklar çok ağır çocuklar anne istiyor
akşam çocuklar yatmıyor 10 dan önce oğlan okula başlayacak ama dün gece 12 de yattı onunla da tartıştık telefonu elinden bırakmıyor kızdık babasıyla beraber ağlama krizleri
inş okullar başlayınca düzene girer
çok yoruldum artık

E bunda bise yok ki canım o kadar da söylen yani biz de insanız sabrımız taşıyo bi yerden sonra . Hani bn bise ler söylendin onlara fln sandım. Bunda hiç bise yok kuzum boşver takma yola devam 😅🙈 artık insanlar da çocukludan bise beklemesin ya walla donumuzu zor giyioz 😂 ne bileyim ya yıl geçtikçe mi Bu çocuklar böyle fena oluyo anlamadım . Bnm ki de hep dibimde her an her dk
bişi demedim de eşimin işte kendine hakim olsaydın yaklaşımını beni benden alıyor
teşekkür ettim bende kendisine sonsuz desteği için
vallahi kv iyidir yük olmaz sağolsun ama ister istemez yeni gelmişler yanlarında misafir var derken biraz ilgi bekliyorlar
yoruldum be bacım

Üffff... misafirlikte böyle devamli ekstradan bi seyler sipariş edildiginde uyuz oluyorum. Iki cocuklu kadınin evine gelmissin yabancı da degilsin kalk al işte limonunu. Millete hareket etmek ne kadar zor geliyor. Çay koyarsın bu koyu olmuş diye geri yollarlar, çayın yanina limon isterler, mantinin yanina bunun sarimsaklisi veya sarimsaksizi yok muydu diye sorarlar... misafirden tiksindim ben de 🤣 kızim oldu olalı misafir modumu kapattım ben valla 😂 sana da tavsiye ederim 👌

-Murphy- -Murphy- size de çok geçmiş olsun canım. Ateş, insanı çok strese sokuyor. Düzelmesine sevindim, bi daha cıkmaz inşallah 💫💫💫

ya en iyisini yapmışsın vallahi :)
kv misafiri gelen kişi öyle yanımıza uğradılar kuzum yoksa bende misafir moduna çok yakın olmadıkça açık değilim
çocuklarla zor oluyor

Memeden kesince inş rahatlayacaksın uykusuzluk başlı başına bir stres zaten canım. Oda bilmiyor mu durumunu gidip kendi almıyor, görmüyor mu halini kendi çocuklarına kıyamazlar.

Neyse ki bizde misafir olayı olmuyor gelen sadece arkadaşlarımız oluyor o konuda çok rahatım :) Kapatabilmilsen tebrik ederim bazıları laftan anlamaz çünkü :)

Bu arada teşekkür ederim canım 2 gün zor ve belis için yıpratıcıydı. Ateş düştü ama hala bir şey yemiyor. Aman size uğramaz inş sıkıntısız geçirir diş dönemini

yok kız kv iyidir sağolsun oğluna der çayı sen koy kız yorulmasın :)
benim kızdığım nokta şu çocuk eteklerime sarılıyor görüyorsun benim işim olduğunu bacağımdan tutacağım derken kafayı dolaba yapıştırınca sinirlendim tepki verdim
eşimde demesen iyiydi bağırmasan iyiydi fln diyince sinir oldum offffffffffffff kuzu ne zor bu erkekler yaaaaaaa

Bende misafir modunu kapattım çok yakınlarım harici gelen yok onlarda kendileri yapıyor 😂😂 kv şehir dışında dün akşam eşim babamı yemeğe çağıralım yarın yalnız yemesin dedi ben kendime zor hazırlıyorum şu evin haline bak dedim abarttım mı bilemiyorum ama valla çocukla kimseye hizmet edemem perişan ediyor beni 🤐😂
aman yaaa benimde vicdanım ikiye bölündü şimdi
çağırsan tabi güzel olurda olmuyor işte çocukla ne hazırlayacaksın nereyi toplayacaksın
iyi demişsin yapacak bişi yok vallahi

Yok yok abartmamışsın. Babasını çok düşünüyosa dışarı yemeğe götürsün 😂 kendi ailen olunca hic bisey yoksa ortaya bi melemen koyupta yersin ama söz konusu eş ailesi olunca insan "gelin" olarak çekiniyor. Kultürümüzden de ileri gelen "gelin"den hep bi hizmet beklentisi var ya. Insan kendini stres altinda hissediyo aman corba da yapayim, aman salata da olsun, aman kuru yemek aman kuru yemegin yanina bi sey daha olsun. Köfteyi firinda mi yapsam acaba boylr tavada yapinca cok mu kolaya kacmis gibi olacak aman şuraları da bi silip süpürmek lazım, ortalık da dagildi... aman yemegi yerken gideyim de bi cay koyayim da hazır olsun. Cayin yanina bi sey koymam lazim simdi bu liste boylr gidiyo... 🤣

abow gözümde canlandı ruhumu teslim edecektim :KK70:

yok kız kv iyidir sağolsun oğluna der çayı sen koy kız yorulmasın :)
benim kızdığım nokta şu çocuk eteklerime sarılıyor görüyorsun benim işim olduğunu bacağımdan tutacağım derken kafayı dolaba yapıştırınca sinirlendim tepki verdim
eşimde demesen iyiydi bağırmasan iyiydi fln diyince sinir oldum offffffffffffff kuzu ne zor bu erkekler yaaaaaaa

Valla öyle zorlar canım ama onlara sorarsak sorun bizde 😂

Valla öyle zorlar canım ama onlara sorarsak sorun bizde 😂

vallahi bizlere diyorlar olayları büyütüyorsun çok takılıyorsun diye
bizden beterler sürekli yapıcı olmak zorluyor insanı
eskiler bu kadar erken evlenip hiç söz hakkı olmayan evlilikleri senelerce nasıl sürdürmüş şaşıyorum
eşime diyorum şimdiki zaman çok iyi bundan 50 yıl sonraki nesil kadınlar daha rahat olacak
bizim yetiştirdiğimiz erkekler daha nazik yetişiyor
çünkü bizlerin birazda olsa içinde feministlik mevcut :KK70:
eşimde diyor ama o zaman evlilikler hemen sürmeden bitecek :KK70:

X