2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Canım ilacın etkisi geçtiği anda yine çıkıyor sabah acile götürdük boğaz kulak iyi bir sıkıntı yok. Dişten olabilir mi dedim olabilir dediler idrar testi istediler yapınca götğrecrğiz hemen. Şimdi yine 38 çıktı ilacı verdim uyudu 😔

Canım ilacın etkisi geçtiği anda yine çıkıyor sabah acile götürdük boğaz kulak iyi bir sıkıntı yok. Dişten olabilir mi dedim olabilir dediler idrar testi istediler yapınca götğrecrğiz hemen. Şimdi yine 38 çıktı ilacı verdim uyudu 😔
Aynı işte canım bizimkiler de böyleydi bişeyi yoktu. Bugün böyle geçer yarına düzelir diye düşünüyorum

Aynı işte canım bizimkiler de böyleydi bişeyi yoktu. Bugün böyle geçer yarına düzelir diye düşünüyorum
İnş Sweet kafası 39 derece vücuduna göre daha sıcak. Kız birde hemşire çorap giydir dedi çorap almadım yanıma dedim çorap giydirseydin daha hızlı düşerdi ateşi dedi ilk defa duydum 🙄

İnş Sweet kafası 39 derece vücuduna göre daha sıcak. Kız birde hemşire çorap giydir dedi çorap almadım yanıma dedim çorap giydirseydin daha hızlı düşerdi ateşi dedi ilk defa duydum 🙄
Ateşte elller ayaklar soğuk oluyor ya ısıtın diyorlar. Çünkü vücut oraları ısıtmak isteyip ateşi daha yükseltebiliyormuş. Düşürmesine etki edeceğini sanmıyorum

Bizde belli başlı oyuncak ile oynuyoruz bazen onlara bile bakmıyor. Kutuları var iç içe onları sırasıyla koyuyor çıkarıyor kule yapmaya çalışıyor. İpe oyuncaklarını diziyor. En gelişim destekleyicilerimiz bunlar başka bir şey istemiyor 😂
Bizde de bir iki Lego yapıyor o kadar sonra fır fır ortalıkta gezip tırnakla duvar kazıma, eşyaların etiketlerini sökme, sürekli bir tırnakla kazıma faaliyeti içerisindeyiz. Arkeolog falan olacak zannımca 🤣🤣
Heee guuu 2ci dugunu etti aynı kpcasıyla 1 hafta sonra hamile olduğunu öğrendi🤣🤣 ama kocası hep yardım ediyo yanii işte yapıyo bizimkielrde okadarını edebilse bizde dogururduk🤣
Ya canım ne kadar yardım ederse etsin küçük çocukları var hepsine aynı ilgiyi gösteremezsin. Ben bu açıdan doğru bulmuyorum açıkçası ne kadar yardımcın olsa da çocukların anneye hep ihtiyacı oluyor ve bu kadin son 5 yıldır sürekli hamile ve lohusa geziyor. Saygı duyuyorum ama doğru bulmuyorum.
kızlar ya ben kendimi çok yorgun hissediyorum önceden de vardı kansızlıktan dolayıydı şimdi kansızlık bitti ama yine yorgunum gece uyumama hergün 3-3,5 saatlik yol mu beni bu hale getiriyor anlamadım
çok güçsüzüm
Canım ben de öyleyim inan evden çalıştığım halde. Bence uykusuzluk ve emzirme artık enerji bırakmadı bizde 🙈 dönem dönem psikolojik olarak da dibe vurabiliyor insan. sweetgirlcandy sweetgirlcandy nin dediği gibi vitamin takviyesi almak lazım. Ben de alayım.

Bizde de bir iki Lego yapıyor o kadar sonra fır fır ortalıkta gezip tırnakla duvar kazıma, eşyaların etiketlerini sökme, sürekli bir tırnakla kazıma faaliyeti içerisindeyiz. Arkeolog falan olacak zannımca 🤣🤣

Ya canım ne kadar yardım ederse etsin küçük çocukları var hepsine aynı ilgiyi gösteremezsin. Ben bu açıdan doğru bulmuyorum açıkçası ne kadar yardımcın olsa da çocukların anneye hep ihtiyacı oluyor ve bu kadin son 5 yıldır sürekli hamile ve lohusa geziyor. Saygı duyuyorum ama doğru bulmuyorum.

Canım ben de öyleyim inan evden çalıştığım halde. Bence uykusuzluk ve emzirme artık enerji bırakmadı bizde 🙈 dönem dönem psikolojik olarak da dibe vurabiliyor insan. sweetgirlcandy sweetgirlcandy nin dediği gibi vitamin takviyesi almak lazım. Ben de alayım.
Dogrudur çocukta ilgi istiyo kolay değil

Çocuğum mesleğini seçmiş 😂😂😂😂 bizimki de dağcı falan olacak heralde sürekli bir tırmanma peşinde 😂

Kızlar hepinize selam🥰 hic aktif olamıyorum olsam da yazamiyorum epey uzak kaldım ama kalbim sizinle.🩶 Bu arada 15 aylık olduk biz 🩶 cok huysuz birtürlü memnun olmayan bir oglum ve hala yürüyemiyoruz🫶🏻

Kızlar hepinize selam🥰 hic aktif olamıyorum olsam da yazamiyorum epey uzak kaldım ama kalbim sizinle.🩶 Bu arada 15 aylık olduk biz 🩶 cok huysuz birtürlü memnun olmayan bir oglum ve hala yürüyemiyoruz🫶🏻
Hoş geldin arada gel yahu❤️ yürüme bi anda oluyor gerçekten ya ahsen bi anda başladı her geçen gün daha güzel yürüdü bi anda oldu merak etme yürür kuzucuk

Hayatımın özeti
Suratım asık farkında değilim çokta gerginim
Akşamda canım sıkıldı başka şeyler de var
Kv geldi iki günlüğüne bende bisi istediler onu almaya gittim peşimde güneş zaten kafasını burmuş ben yokken üstüne peşimden gelirkende tekrar kafayı vurdu buzdolabına bende sinirden bağırdım yeter artık ya
Diye
Eşimde diyor keşke sakin kalsaydın dedim
Elimde olan bisi olduğunu mı sanıyorsun
Ouyyy hep üst üste gelmiş kuzum ya. İşte onların canı yanınca hem üzüntüden hem korkudan sakın kalamıyoruz ki biz de. Sen güneş e mi bağırdın yoksa kv ne mi.
Sonra bi de haklı olup bağırsan bile onun sorgulaması acaba si iyice insanı yoruyo dimi düşünceler .
Gececi ins kuzum ya bu bebisler de bi büyüsün kurtarsın da kendilerini sonra ins artık rahat olur .

Niye bukadar erkek sevgisi anlamadım ben

erkek sevgisi değilde insan genelde ikisininde tadı olsun der ya öyle bişi herhalde
ama Allah biliyor iki tanede iki oğlan yada iki kız farketmez üçüncüye cesaret edemezdim
Rabbim nasıl nasip ederse o güneşede ilk zamanlar erkek gb duruyor demişti iki farklı doktor gram takılmadım
sağlıklı olsunlarda

X