2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sinir oluyorum var ya arkadaş niye kuru yemek veriyorsun çorba versene diyor kaynanam, annemde gerçi aynı,. 2 yaşına gelecek neredeyse, Hergün çorba mı vereyim bu çocuğa dedikçe çıldırıyorum 🤦‍♀️
Benim kvde aynı. Çocuğum da asla çorba türü sevmiyor sıvı bişey verince tükürüyor illa suyunu çektiriyorum şehriyenin arpanın, mesela mercimek yaptıysam ince bulgur atıp yoğun kıvamlı olunca yiyor. Onu görünce de her lokmada başıma dikilip su ver diyor ya sabır. Bir de haftada 15 günde bir kaç saat gördüğü çocuğun beslenmesi uykusu bez değişimi vs için sürekli bana uyarıda ve akıl vermede bulunuyor, 15 aydır çocuğa 7/24 benim baktığımı yok sayıp 😂

Benim kvde aynı. Çocuğum da asla çorba türü sevmiyor sıvı bişey verince tükürüyor illa suyunu çektiriyorum şehriyenin arpanın, mesela mercimek yaptıysam ince bulgur atıp yoğun kıvamlı olunca yiyor. Onu görünce de her lokmada başıma dikilip su ver diyor ya sabır. Bir de haftada 15 günde bir kaç saat gördüğü çocuğun beslenmesi uykusu bez değişimi vs için sürekli bana uyarıda ve akıl vermede bulunuyor, 15 aydır çocuğa 7/24 benim baktığımı yok sayıp 😂

Ayyy seninki daha sinir bozucuymuş. Dediğim gibi biz bakıyoruz bu zamana kadar da güzel baktık çok şükür bizi kendi halimize bıraksalar keşke. Bir kere söylersin yaparız yada yapmayız

Ayyy seninki daha sinir bozucuymuş. Dediğim gibi biz bakıyoruz bu zamana kadar da güzel baktık çok şükür bizi kendi halimize bıraksalar keşke. Bir kere söylersin yaparız yada yapmayız
vallahi ilk bebeğimde tecrübesizlik fln derken çok müdaheleye maruz kaldım
güneşde çok rahatım yalnızlık çektim evet ama bir o kadarda kendim hallettim yetiştirdim
o dışardan fikir verenler hiç bitmiyor ki bide şunu ver bunu ver dediklerinde bazen kendini eksik hissediyorsun
mesala badem aldım ceviz aldım güneşe ama yediremedim h sonu birarada oluyoruz ondada aksiyon hiç bitmiyor
kendimi çok yorgun ve yetersiz hissediyorum

Heee guuu 2ci dugunu etti aynı kpcasıyla 1 hafta sonra hamile olduğunu öğrendi🤣🤣 ama kocası hep yardım ediyo yanii işte yapıyo bizimkielrde okadarını edebilse bizde dogururduk🤣
Evde en az iki tane yardimci biri cocuklarima baksa biri de yemekleri temizligi yapsa ben de 6 yi dogururum.sanki kendilerimi bakiyo surekli kiz

kızlar ya ben kendimi çok yorgun hissediyorum önceden de vardı kansızlıktan dolayıydı şimdi kansızlık bitti ama yine yorgunum gece uyumama hergün 3-3,5 saatlik yol mu beni bu hale getiriyor anlamadım
çok güçsüzüm

• Beğen
Reactions: Jou
Heralde vardır.millet izliyo çuval para kazaniyolar.hem kalabalik aile olmak her zaman daha guzel ve zevklidir.onlar istedikleri zaman yalnizda kalirlar bacım surekli cocuklarla beraber degillerdir.

kadın olarak hamilelik doğum süreci çok güzel ama ben yine de cesaret edemezdim sanırım

kızlar ya ben kendimi çok yorgun hissediyorum önceden de vardı kansızlıktan dolayıydı şimdi kansızlık bitti ama yine yorgunum gece uyumama hergün 3-3,5 saatlik yol mu beni bu hale getiriyor anlamadım
çok güçsüzüm
Son 1 aydır bende öyleyim aşırı yorgun hemen yoruluyorum. Magnezyum takviyesi başladım bide bi vitaminim vardı düzenli içmiyordum geri başladım o da enerji veriyordu

X