2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
kızlaaar iyi akşamlar. Bugün biraz ev işi yaptım sonra oğlanı yıkadım babaya teslim edip kendim yıkandım. Banyodan çıktım bornozu giyiyordum bir anda dünyam karardı. Kendime geldiğimde yerde yatıyordum elimde kolumda kan vardı, o sırada eşim de bartuyla yatak odasına geçmiş çocuk korkmasın diye çağırdım, beni öyle görünce ödü koptu, ben kaç saattir banyodayım dedim meğer 10 dk olmuş daha ama bana sanki 1 saat yerde uyudum gibi geldi rüya falan gördüm o arada. Hatta kendime gelince burası neresi ya oldum ilk. Ay şimdi gülüyorum ama baya korkunçtu ya
Ayyy çok geçmiş olsun canım. Genelde banyoda oluyor bu düşme ve bayılmalar. Sıcak suyla duş fln aldıysan da tansiyonun oynamış olabilir. Uykusuzluk, yorgunluk direkt tansiyonu oynatıyor zaten maalesef. Bi keresinde de uykusuzluktan dolayı bnm başım fır fır dönmüştü tüm gün boyunca :KK43:

Sağlık ocağına götürdüm verdi ama ben kullanmadım. Hafif kızarıklık var boğazında dedi ama gördüğüne emin bile değilim ahsen baktırmadı vurdu eline 🤭 udi hindi falan verdim onlar geçirdi. Biz hastaydık muhtemelen ondan oldu diye düşündüm
Benimkine de annemlerden gecti ya, idrar tahlili fln yapildi kan hucresi cikmis bi de kultur istediler, onun sonucunu bekliyoruz, ona gore bakicak bakalm doktor, antibiyotik vermedi suanlik bizimki de

Ayyy geçmiş olsun. Tansiyonun falan mı düştü acaba
Teşekkür ederim canımm😍
Allah korumuş yine daha kotu dusebilirdin.evet bebekle tek de olabilirdin.ama bence ihmal etme bunu bi doktora gorunsen emar felan çekseler iyi olabilir
Evet ya banyo çok tehlikeli düşmelerde zaten. Ailemde hep düşük tansiyon var, babam özellikle aniden kalkınca falan hep baygınlık geçirir. Biraz kendime dikkat edicem devam ederse benim de aklımda çünkü kollarımın uyuşukluğu baya geçmedi korkuttu
Ayyy çok geçmiş olsun canım. Genelde banyoda oluyor bu düşme ve bayılmalar. Sıcak suyla duş fln aldıysan da tansiyonun oynamış olabilir. Uykusuzluk, yorgunluk direkt tansiyonu oynatıyor zaten maalesef. Bi keresinde de uykusuzluktan dolayı bnm başım fır fır dönmüştü tüm gün boyunca :KK43:
Yorgunluk uykusuzluk zaten 15 aydır devam da bu aralar biraz aç kaldım bir de dediğin gibi banyonun buharıyla tansiyon düştü. Teşekkürler canımm ☺️

Evet kuzum ya bakarım dedi annem büyüğüne baktim buna da haksızlık olmasın dedi. Bu sene bi de seneye idare etcez artik aynı evde zor oluyo babam da geliyo fln ama işte sağ olsunlar geliyorlar gene ya

Çok şükür ya ne güzel destekliyorlar seni bizimkilerin ole bir derdi yok
Evet aynı evde zor olur kuzumda en azından yabancı birine bırakmayacaksın

Aa senin suçun ne canım çocuk babayı istiyo 🙈🤪 boşver ya uyutsun kuzum kendine biraz vakit kalır .
Bizim de gece yatışımız çok geç ya canım baya 12 yı buluyo. Okul açılınca artık yeni bi düzen yapcaz 😅

Vallahi sorma ya basımı yiyor
Dünde yigenin düğün vardı başım tuttu sese gelemiyor yaslandım ya 🥹
Bizde en erken onbir oldu 🤣 okullar açılsın dediğin gb düzene girer

Teşekkür ederim canımm😍

Evet ya banyo çok tehlikeli düşmelerde zaten. Ailemde hep düşük tansiyon var, babam özellikle aniden kalkınca falan hep baygınlık geçirir. Biraz kendime dikkat edicem devam ederse benim de aklımda çünkü kollarımın uyuşukluğu baya geçmedi korkuttu

Yorgunluk uykusuzluk zaten 15 aydır devam da bu aralar biraz aç kaldım bir de dediğin gibi banyonun buharıyla tansiyon düştü. Teşekkürler canımm ☺️
Geçmiş olsun canım ya dikkat et kendine
Benimde hep dusuktur tansiyon eğilip kalkınca dengem sasar bide uykusuzluktan
Kendimi hep yorgun halsiz hissediyorum hiç gücüm yok 🥹

kızlaaar iyi akşamlar. Bugün biraz ev işi yaptım sonra oğlanı yıkadım babaya teslim edip kendim yıkandım. Banyodan çıktım bornozu giyiyordum bir anda dünyam karardı. Kendime geldiğimde yerde yatıyordum elimde kolumda kan vardı, o sırada eşim de bartuyla yatak odasına geçmiş çocuk korkmasın diye çağırdım, beni öyle görünce ödü koptu, ben kaç saattir banyodayım dedim meğer 10 dk olmuş daha ama bana sanki 1 saat yerde uyudum gibi geldi rüya falan gördüm o arada. Hatta kendime gelince burası neresi ya oldum ilk. Ay şimdi gülüyorum ama baya korkunçtu ya

Oyy geçmiş olsun ya en korktuğum şey kimse olmadığında böyle bir şey başıma gelmedi Allah korumuş guguuu geçmiş olsun canım ne olursa olsun aç bırakma kendini at ağzına bişiler ayak üstü de olsa

Öğle yemeği bol sebzeli arpa şehriye
IMG_20230828_115852.jpg

kızlar abladan foto istedim kızçem ne yapıyor diye elinde salatalıkla geziniyordu abowww
bende korktum boğazına kaçar diye
sizinkilere başladınız mı buna

X