2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ay ne güzel çok şanslı oğlumda seviyor güneşi fakat oynatma fln yok abisine kur yapıyor güneş
abiside zorla bakıp gülümsüyor işi gücü telefon bu sıralar zaten telefonu elinden alamıyorum kavga ediyoruz
erkek cocuklari cok farkliymiş kizlardan ben de yaşayarak ögreniyorum:)) kizimin okulu başliyo haftaya baş basa kalacaz bizim hic yerinde durmayan minik herkülle,napcaz bilmiyorum:) ben ağlasa da aliyorum telefonu elinden biraz agliyo vermiyorum mecburen susuyo:)

Ayyy telefona bağlandı dimii o cok zor yaa bıraktıramiyosunda

dışarı çıkalım diyoruz yok ben evde durmak istiyorum diyor derdi evde telefonla durmak
neyse zorla çıkartıyoruz bu seferde sıkıldım eve gidelim diyip mutlu olmuyor
karşı komşu var arkadaşı oraya gideyim diyor en azından sıkılmasın vakit geçirsin diyorum evdeki telefonu götürmeye kalkıyor
aşıırı zorlanıyorum şu okullar bir açılsa

• Beğen
Reactions: Jou
erkek cocuklari cok farkliymiş kizlardan ben de yaşayarak ögreniyorum:)) kizimin okulu başliyo haftaya baş basa kalacaz bizim hic yerinde durmayan minik herkülle,napcaz bilmiyorum:) ben ağlasa da aliyorum telefonu elinden biraz agliyo vermiyorum mecburen susuyo:)

bizde alıyoruz ama kavga gürültü sınırlama yapmamız lazım

• Beğen
dışarı çıkalım diyoruz yok ben evde durmak istiyorum diyor derdi evde telefonla durmak
neyse zorla çıkartıyoruz bu seferde sıkıldım eve gidelim diyip mutlu olmuyor
karşı komşu var arkadaşı oraya gideyim diyor en azından sıkılmasın vakit geçirsin diyorum evdeki telefonu götürmeye kalkıyor
aşıırı zorlanıyorum şu okullar bir açılsa
Okullar açıldımı istiyormu tekrar hani ödev bittimi

bizde alıyoruz ama kavga gürültü sınırlama yapmamız lazım
Kiz sen senin buyukten mi bahsediyosun? Ben minikten bahsediyorum.benim oglan bizim telefonlari alip gezdiriyo bazen de kulagina tutuyo vermek istemiyo.onu diyom ben:)) kizim inatçi degildir zaten telefon istemez bizden vermeyeceğimizi biliyo.ama kucuk oglan yaramaz:)

Kiz sen senin buyukten mi bahsediyosun? Ben minikten bahsediyorum.benim oglan bizim telefonlari alip gezdiriyo bazen de kulagina tutuyo vermek istemiyo.onu diyom ben:)) kizim inatçi degildir zaten telefon istemez bizden vermeyeceğimizi biliyo.ama kucuk oglan yaramaz:)
kız büyükten tabi :KK70:
güneşde telefonları alıp kaçıyor kurcalıyor
geçen gün annemle görüntülü konuşurken teli almaya çalıştı vermedim kendini yerden yere attı :KK70:

Hahahah güzel kandırıyo😀
fırlama ya
güneşe çanta almıştım sırt çantası kıyafetlerini suluğunu bezini fln koyuyordum ama sırt çantasında aradığımı sanki rahat bulamıyorum gb
bende kol çantası aldım bakalım nasıl rahat mı bide kısa mesafeye giderken oğlanın küçük çantası varda güneşin yoktu
küçük bir tanede çanta aldım bakalım inş çok küçük değildir :KK70:

• Komik
X