2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
sweetgirlcandy sweetgirlcandy hastaydin nasil oldun duzeldin mi? Bakamadim bi suredir bikac kislik bisey yapim dedim ama 2 gundur kosmaktan helak oldum ya, cok yorgunuum
Jou Jou senin bebik nasil ates fln bitti dimi?
Bitti canım çok şükürr yaa ama diş patlayan birsey olmadı sanırim çok zorluyorduu biran da hepcok zor düştüfitilden sonra işe yaradı da ortadan diş yok🤣

Ikinciyi duşuneceksen önce 1.si kendi kendine giyinmeyi,tuvalete gitmeyi felan filan ögrensin.sana bir abla tavsiyesi.eğer kendini psikolog koltuğunda bulmak istemiyosan öyle:))

bir numara ile iki numara kapışmaya başladı mı
daha çok kızlar fena oluyor kızım abisine bağırma saç çekme gb eylemlere başvurdu
yan komşum ve görümcemde kızlar büyük onlarda tam tersi 2 numaralara yapıştırıyorlar

Akıllı kızsın sen valla. Canim arada şoyle en az bi 5 yaş olmalı ki rahat edesin.şuan ablasi icerde kardesiyle evcilik oynuyo küçukte o ne derse yapiyo:) ikisininde kucuk oldugunu bi düşünsene çildirirdim
Evett ikisi birle bas etmek zor 4yaşa gelince anca dedim benimde kardesimle aramizda 4 yaş var iyi oynardık
Ama cokta kavga ederdik🤣

bir numara ile iki numara kapışmaya başladı mı
daha çok kızlar fena oluyor kızım abisine bağırma saç çekme gb eylemlere başvurdu
yan komşum ve görümcemde kızlar büyük onlarda tam tersi 2 numaralara yapıştırıyorlar
Senin kiz kucuk diye şimarik:) benim kiz buyukya valla yaz tatilinde benim elim ayagim oldu.kardesiyle cok guzel ilgilendi.ikiside sıkılmadilar.keşke benimde bir ablam olsaymiş:)

Bitti canım çok şükürr yaa ama diş patlayan birsey olmadı sanırim çok zorluyorduu biran da hepcok zor düştüfitilden sonra işe yaradı da ortadan diş yok🤣
O disler bi acayip ya, sisip sisip iniyolar ne zmn patlicagi belli olmuyo, bizde de bi gun tirt bi gun iyi 🤣

• Komik
Reactions: Jou
sweetgirlcandy sweetgirlcandy hastaydin nasil oldun duzeldin mi? Bakamadim bi suredir bikac kislik bisey yapim dedim ama 2 gundur kosmaktan helak oldum ya, cok yorgunuum
Jou Jou senin bebik nasil ates fln bitti dimi?
Şükür daha iyiyim az bi öksürük var arada geliyor. Ahsenin ateşi çıktı 2 gün o da iyi şimdi ama iştah kalmadı mamayı ağzına sürmüyor eski zamanlardaki gibi oldu

Senin kiz kucuk diye şimarik:) benim kiz buyukya valla yaz tatilinde benim elim ayagim oldu.kardesiyle cok guzel ilgilendi.ikiside sıkılmadilar.keşke benimde bir ablam olsaymiş:)

ay ne güzel çok şanslı oğlumda seviyor güneşi fakat oynatma fln yok abisine kur yapıyor güneş
abiside zorla bakıp gülümsüyor işi gücü telefon bu sıralar zaten telefonu elinden alamıyorum kavga ediyoruz

X