2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Valla anlamadım ki bizden geçti heralde. Akşam üzeri oynarken baktım sıcak geldi vücudu 38.5 ateşi vardı. Hemen udi hindi yağı, defne yaprağı yağı falan sürdüm normalde düşürürdü etki etmedi. Ilık duş aldırdım. 39 olunca şurup verdim o da fayda etmedi pek yavaş düşürdü 38 deydi en son. Şimdi baktım kulağın biri 37.4 diğeri 38.2 düşmüş gibi vücut sıcaklığı yok. Uyuyor uyandırıp götürmek istemedim çıkarsa tekrar acile gideriz artık

Canım geçmiş olsun umarım bir daha çıkmaz rahat rahat uyur minnok

Valla bilmiyorum ki ben az beslenmesinden dolayı düşündüm özellikle mamayı sabahları içmemeye başladı
Benimki de bu ara az yiyo disten, ondandir heralde, kaka da yok bugun hic
Valla bilmiyorum sanırım bizden geçti önce eşim dünden beri de ben hastayım grip boğaz ağrısı. Bi anda ateşi yükseldi akşam üstü. Şimdilik iyi gibi bakalım
Bikac gundur 5-6 kisiden duydum grip gibi hasta olmus herkes, bi salgin var ya da hava cok esintili ondan mi usutuyoruz bilemedm, insallah en kisa zamanda gecer, simdi nasil ahsen ates var mi?

Ay evet yemek yedi ona rağmen yok memeye tekrar geliyor ne zaman bıraktırmayı düşünüyorsun canım ya
Kıyamam ya güneşe bir gün ateşlendi şükür sonra düzeldi sanırım dis yapıyor
Ayy ins diştir kuzum bi iki kez burnu da aktı bugün ama bilemedim .
Yemekten sonra illa olacak dimi meme 😂yemek sonrası kahvesi diom bn ona 😂 kuzum ilkini 20aylikken bıraktırdım hak geçmesin bunu da 20de düşünüyorum ins ya . Sen nasıl düşünüon .

Benimki de bu ara az yiyo disten, ondandir heralde, kaka da yok bugun hic

Bikac gundur 5-6 kisiden duydum grip gibi hasta olmus herkes, bi salgin var ya da hava cok esintili ondan mi usutuyoruz bilemedm, insallah en kisa zamanda gecer, simdi nasil ahsen ates var mi?
Aynen yemeği de az yiyor. Bizim kakanın maşallahı vardı 3 4 kere ishal gibi 🙊

Valla korona değildir inşallah. Bana eşimden geçti benden de muhtemelen ahsene geçti. Ateşi düşüyor şimdilik yok. Şimdi yine defne yağı jeli sürdüm bakalım

Ayy ins diştir kuzum bi iki kez burnu da aktı bugün ama bilemedim .
Yemekten sonra illa olacak dimi meme 😂yemek sonrası kahvesi diom bn ona 😂 kuzum ilkini 20aylikken bıraktırdım hak geçmesin bunu da 20de düşünüyorum ins ya . Sen nasıl düşünüon .
ben ilkini emziremedim o yüzden süreç olarak rahatım :KK70:
bende 18 ay olsun diyordum ama artık çok yorucu oluyor gece yi en azından kesmek lazım ben kestim diyene kadar zaten bir ay geçer

X