2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay insallah güzel bir yil olur kuzum
Adaptasyon derken zorlanacağız biraz hayırlısı
güneş büyüdükçe kolay olur derken daha da zor yemek yemiyor hiç surekli
Meme kurdu
Evet ya resmen memeyi oyun yapıyorlar canım canı sıkılıp sıcaktan bunaldıkça bana sarıyı 😂yapışık gezioz ya. Bn mutfakta o da ayağımın dibinde miz miz. Bugün de atesli biraz diş mi artık bilmiom ya bise de yemiyo kaç gündür

Kızlar, kızımın test sonuçlarında demiri böyle çıkmış. Doktor, esime demiri düşük çıktı dozunu arttırırız demiş; ama normal aralıkta çıkmamış mı sanki. Bi de şu kırmızı renk olan iki sonucundan dolayı mesaj olarak "alerjik kökenli ve demir eksikliği var" demiş. Alerjisini bastırmak için ilaç yazmaktan fln bahsetmiş. Neye alerjisinin olmadigini saptamadan cocuga ben niye ilac basliyorum anlamadım, sizce de sacma degil mi? Giderim cildiyeciye test yaptiririm neye alerjisi oldugunu test ederim ona gore onlemimi alacaksam alirim yani 🤦‍♀️

Eklentiler

• Screenshot_20230820_212600_MedicalPark.jpg
    Screenshot_20230820_212600_MedicalPark.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20230820_212057_MedicalPark.jpg
    Screenshot_20230820_212057_MedicalPark.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_20230820_212037_MedicalPark.jpg
    Screenshot_20230820_212037_MedicalPark.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar, kızımın test sonuçlarında demiri böyle çıkmış. Doktor, esime demiri düşük çıktı dozunu arttırırız demiş; ama normal aralıkta çıkmamış mı sanki. Bi de şu kırmızı renk olan iki sonucundan dolayı mesaj olarak "alerjik kökenli ve demir eksikliği var" demiş. Alerjisini bastırmak için ilaç yazmaktan fln bahsetmiş. Neye alerjisinin olmadigini saptamadan cocuga ben niye ilac basliyorum anlamadım, sizce de sacma degil mi? Giderim cildiyeciye test yaptiririm neye alerjisi oldugunu test ederim ona gore onlemimi alacaksam alirim yani 🤦‍♀️
Ferritin değerine bakmıycaksın dur ekran görüntüsü almış olmam lazım bi bakayım neydi.

Yani hemen alerjisi var demek de saçma olmuş

• Beğen
Reactions: Jou
Hgb canım ekran görüntüsünü bulamadım. Hgb depo demekmiş sanırım o düşük çıkarsa sıkıntıymış

Ig e alerji ile alakalı bir tetkik ona göre yorumlamış sanırım. Ama için rahat etmediyse alerji doktoruyla görüş canım

Anladım canım geçmiş olsun

Yaaa Sweet noldu minnoka
Valla anlamadım ki bizden geçti heralde. Akşam üzeri oynarken baktım sıcak geldi vücudu 38.5 ateşi vardı. Hemen udi hindi yağı, defne yaprağı yağı falan sürdüm normalde düşürürdü etki etmedi. Ilık duş aldırdım. 39 olunca şurup verdim o da fayda etmedi pek yavaş düşürdü 38 deydi en son. Şimdi baktım kulağın biri 37.4 diğeri 38.2 düşmüş gibi vücut sıcaklığı yok. Uyuyor uyandırıp götürmek istemedim çıkarsa tekrar acile gideriz artık

Evet ya resmen memeyi oyun yapıyorlar canım canı sıkılıp sıcaktan bunaldıkça bana sarıyı 😂yapışık gezioz ya. Bn mutfakta o da ayağımın dibinde miz miz. Bugün de atesli biraz diş mi artık bilmiom ya bise de yemiyo kaç gündür

Ay evet yemek yedi ona rağmen yok memeye tekrar geliyor ne zaman bıraktırmayı düşünüyorsun canım ya
Kıyamam ya güneşe bir gün ateşlendi şükür sonra düzeldi sanırım dis yapıyor

Valla anlamadım ki bizden geçti heralde. Akşam üzeri oynarken baktım sıcak geldi vücudu 38.5 ateşi vardı. Hemen udi hindi yağı, defne yaprağı yağı falan sürdüm normalde düşürürdü etki etmedi. Ilık duş aldırdım. 39 olunca şurup verdim o da fayda etmedi pek yavaş düşürdü 38 deydi en son. Şimdi baktım kulağın biri 37.4 diğeri 38.2 düşmüş gibi vücut sıcaklığı yok. Uyuyor uyandırıp götürmek istemedim çıkarsa tekrar acile gideriz artık
Ay geçmiş olsun kuzum ya
ins tekrar çıkmaz Ahsenimin

Ah kuzum benim. Inşallah düşer, bu gece nöbettesin o zaman uyku yok sana :KK43:

Udi hindi yagindan ne kadar iciriyosun?

Ah kuzum benim. Inşallah düşer, bu gece nöbettesin o zaman uyku yok sana :KK43:

Udi hindi yagindan ne kadar iciriyosun?
Aynen ya uyuyunca yatar uyur dinlenirim diyordum hasta hasta mecbur bekleyecem.

Sabah akşam 1 çay kaşığı veriyorum. Normal günde vermiyorum ama. Geçen eşim hasta olunca başladım hemen.

X