2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahahahhah ay aynı valla yaaa😂😂 instada bi annede atmış bugün çocuğu aynı bizim yazdıklarımız gibiymiş diyorum gök olayı var demek ki hepimizde ortak şeyler

galiba güneş gece 01,40 da oturdu emzirirken sonra abisi yanıma gelmişti onu gördü bacağına vuruyor sonra abisi uyandı oyun yaptı ula dur oğlum uykusunu açma dedim neyse memeye gelmiyor ayakta durmuyor kocaya başvuru yaptım 4e kadar o baktı :KK70:

yapmim dimi cano ya
eşimde diyor senelik izne çıkacağım
o ara başla diyor gerekirse uykusuz kalalım ama halledelim diyor
Yani sonuçta evde de olsan 12.aydan sonra önerilmiyor. Bence vicdan yapacak bir durum yok. Hani gece 1 2 kere kalksa emse neyse sabaha kadar seni de perişan ediyor kendini de

galiba güneş gece 01,40 da oturdu emzirirken sonra abisi yanıma gelmişti onu gördü bacağına vuruyor sonra abisi uyandı oyun yaptı ula dur oğlum uykusunu açma dedim neyse memeye gelmiyor ayakta durmuyor kocaya başvuru yaptım 4e kadar o baktı :KK70:
Sizin işiniz hepten zor uyku sevmeyen güneş 😂

Evet asil gece emzirmesi doktor su ver emzirme dedi
Lakin ben gündüz yokum diye vicdan yapıyorum iki ay daha idare edeyim diyorum
Mesajini yazarken uyuya kalmisim :))

gece meme harici bi sey kabul etmiyo bnmkisi. Su su diyerek siseyi uzatiyorum mama sanmasin diye, elinin tersiyle ittirip kızıyor. Gece boyu su iciremiyorum resmen Anca üşenmezsem kalkıp salona gelicem de müzik acacam da biraz mama verip tekrardan sallayip uyutucam. Gece 4 kere fln bunu yapabilecek gücü bulabilirsem kendimde yaparım 🫣

gece meme harici bi sey kabul etmiyo bnmkisi. Su su diyerek siseyi uzatiyorum mama sanmasin diye, elinin tersiyle ittirip kızıyor. Gece boyu su iciremiyorum resmen Anca üşenmezsem kalkıp salona gelicem de müzik acacam da biraz mama verip tekrardan sallayip uyutucam. Gece 4 kere fln bunu yapabilecek gücü bulabilirsem kendimde yaparım 🫣
Benimkide aynı suyu elinin tersiyle ittiiyaaa

Benimkide aynı suyu elinin tersiyle ittiiyaaa
Suyu zorla veriyorum bin bir nazla niyazla. O ittirmeyi bi sey saniyolar sanirim. Agzina fiskirtiyorum bazen "al su yaa, su yaa" diyerek 😅 agzina deyince susadigini anliyo sanirim öyle icmeye basliyo. Gecen birj de zorlama, susarsa icer dedi. Dedim maalesef bnm kizim zorlamadan icmiyor. Sonra birden biberona bi yapisti, görmüş oldu zorakiyi 🤣

Suyu zorla veriyorum bin bir nazla niyazla. O ittirmeyi bi sey saniyolar sanirim. Agzina fiskirtiyorum bazen "al su yaa, su yaa" diyerek 😅 agzina deyince susadigini anliyo sanirim öyle icmeye basliyo. Gecen birj de zorlama, susarsa icer dedi. Dedim maalesef bnm kizim zorlamadan icmiyor. Sonra birden biberona bi yapisti, görmüş oldu zorakiyi 🤣
Hahahahahahaha bakk hele yaa benimki ni gece beceremedim ama zorlamadım tabii zorlamak lazımki anlasın su oldugunu

Ahahaha tebrik ediyorum minnoku hangi marka dedi peki doktor
Curaprox cnm. Biz kendimize de kullanıyoruz çok da memnunuz. Ama kızım koparmayı başardı ben denemedim dişimle de denedim kopmuyor 🤣🤣
bencede canım ama bu aralar dişten midir nedir sürekli memede durmak istiyor yerine koydukça ağlıyor aç desem yemek yedirip yatırsamda aynını yapıyor
Bizde aynı işte. 8-9 ayina kadar ne güzel uyuyordu. Bir de bu sabah süt incisi ile uyandım gece sürekli dişleyerek emdiginden göğüs ucum bir nokta tıkanmış 🤦‍♀️ ben de artık gece bir su bir meme gideceğim. Gece emmeyi azaltır belki 🙈

Curaprox cnm. Biz kendimize de kullanıyoruz çok da memnunuz. Ama kızım koparmayı başardı ben denemedim dişimle de denedim kopmuyor 🤣🤣

Bizde aynı işte. 8-9 ayina kadar ne güzel uyuyordu. Bir de bu sabah süt incisi ile uyandım gece sürekli dişleyerek emdiginden göğüs ucum bir nokta tıkanmış 🤦‍♀️ ben de artık gece bir su bir meme gideceğim. Gece emmeyi azaltır belki 🙈

Şuan diş fırçası diş macunu işini konuşuyorduk eşimle üstüne iyi oldu ehehe bakim hemen

bizimki dişleme yapmıyor şükür
ama diğer eliyle boştaki meme ucunu tırnaklayıp sıkıp duruyor cadı :KK70:
bende su verdim 2 kere ama oturuyor bildiğin ya memeyede gelmiyor

bendede o güc yok gerçekten o kadar yorgunum ki dün gecede eşimle sırayla baktık ayağında tuttu bende memede

X