2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

canım güneş kendi yemeğini yemeyip abisinin makarnasına pilavına salça oluyor ya
ıspanak fln yemiyor yoğurt yemiyor
patates yemeğini yiyor sadece
tatlı patates de yemiyor görümcem yapmış oğluna seviyormuş bende denedim yok

Reactions: Jou
Patates yemeğini bizimkide cok seviyoo
Bizimkide oyle babasinin tabağını yiycek illa var boyle seyleri

evet çok zor gerçekten ama en azından oyunla oyalayabiliyoruz canım buna da şükür diyelim
dün akşam üzeri uyumuş dedim gece 11den önce uyumaz neyse oyalamak için kapıya indim karşı komşumla beni konuşturmadı bağırıyor neden onunla konuşuyormuşum inmek istiyor kucağımdan yürümek istiyor eee asfalt bırakamam ki kollarından da tutturmuyor bağımsız olmak istiyor kocaya dedim akşamları çimenli bir park bulalım salalım ha bunu

Reactions: Jou

bende üzülüyorum hayata çok erken atılıyorlar abisi de çok mazlumdu kendide bize olmasada dışarıya mazlum
elinden oyuncaklar alınıyor bakıyor
kafasına oyuncak vuruyorlar bakıyor öylece

aynen çok mantıklı bir düşünce yani sürekli birine bağlı kalmasınlar

oğlum arkadaşı küserse benle konuşacaksın dimi bana küsmedin dimi
oynayalım mı
karşı taraf suratına bakmıyor hala iyimser artık okula başladı da açıldı
konuşmazsan konuşma diyor dedim işte bu ama bunu bize de yapması kötü oldu

Ahsende kimseyle konuşturmuyor telefonda olsun yüz yüze olsun aaaaaa haaaaa heeeee eeeee diue bağırıyor kendi sesimi duymuyorum. Geçen de babasıyla konuşuyorum kucağımdaydı yanağımdan kendine çeviriyor konuşma dio

Aksam esime anlattim. Ben mutfaktayim baktim esim icerde kızıma nasihat veriyor şaka yollu. Biri sana vurunca sen de onu bi tutacaksin boylr diye eliyle bi seyler gostererek anlatiyo o hareket yaptikca kizim kikir kikir ona guluyor boşver mazlumluğunu atması iyi olmuş, ara da kaynayıverin nolcak

Günaaaaydıınnn tatliş anneler kahvaltılar edildimi. Ve o soruyu yine soruyorum gün içinde nasıl oyalıyorsunuz bebişleri
Bizim kahvaltilar hemen hemen ayni oluyor. Iki gıdım yumurta, iki minicik parca peynir, yerse yine minicik bi salatalik domates o kadar. Bugun zorla gistik ezmeli ekmek ve balli ekmek verebildim azicik o da.

Spotifydan cocuk sarkilari acip yere tvnin karsina otutiyorum. Arada bi ekrandaki sarki resmine bakiyo, bi yandan da onundeki oyuncaklariyla oynuyo. Alt degistirirken de 5 dk sarkili videolar aciyorum youtubedan. Uykusu gelince de eline atistirmalik verip mama sandalyesine oturtuyorum orda kendi kendine uyuyor, baska turlu uyutamiyorum artik. Sen neler yapiyosun peki oyala acisindan?
Kocama dün aksam diyorumki gerberi nereye koydun gerber ne diyo nediyosun yavv diyo
Yemiştir belki kızz. Gecen e bebekten atistirmalik bisküvi aldım ben de. Daha odemesini yapmadan baktim eşim kutuyu aciyor, bi tanesini kizima verdi sonra kitir kitir yemeye basladi cocugun biskuvilerini. Aldim elinden sepete koydum yalnız gerberinkiler tam cips gibi, dün ben de attım agzima bi iki tane. Esim de cocuga aldik onu diye misilleme yapiyo hemen

çok fena bunlar ya bide kulağıma bir çarptı zonkladı yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…