2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizz murpuy senmisinn yaaa oglumm niye yeni hesap açtın😳😳

Allah canını almayaa neeetttiiinnnn

Gel gel iyi ki geldin 🤭

Hepimizin var😂😂 ben bide bol giyiyorum daha da kilolu gösteriyorum 🤭
Valla sizin yüzünüzden geldim hee:)
Bol kıyafet candır bende bol giyiniyorum valla
Acabaa:)
Murpuyy ama niye yenia çtı ya üzdü
Ben öyle herşey den sıkılan bir insanım :)
Otekine alışmıştık buniye yeni açtı😅

Bunada alışırsın bebem

• Muhteşem
Reactions: Jou
  • Komik
Reactions: Jou
Kardeşimin düğünü vardı çok telaşlı geçti bizim de bu yaz valla jou 😀şimdi kv deyiz eve dönmeye az kaldı inşallah 😘😘 bebekle zor ama ya ordan oraya 😂😭
Vallahii ben kurtuldumm benimki beni öldürdü oralarda eve geldik düzene girdi bugün 8 de uyudu oralarda 10da uyurdu asla durmazdı😂
Kalabalık olunca aklı kalıyolar çünkü uyumuyolar 🤣🤣 darısı başunaaa😅

Gorümcemi oldun şeeennn😅😅 bende olacam yakında 🥲🥲

Jou Jou kız kim tatil yapıyor Allah aşkına bizimkiler gibi bebesi olup da tatilin keyfini çıkaran var mı 😂 ben gittim pişman olup döndüm. En iyisi evimiz kız ne güzel oyun halısı oyuncakları Hersey ona göre. Tatil tatil dedik iyi halt ettik kendi adıma konuşayım da🤣🤣

Jou Jou kız kim tatil yapıyor Allah aşkına bizimkiler gibi bebesi olup da tatilin keyfini çıkaran var mı 😂 ben gittim pişman olup döndüm. En iyisi evimiz kız ne güzel oyun halısı oyuncakları Hersey ona göre. Tatil tatil dedik iyi halt ettik kendi adıma konuşayım da🤣🤣
Hahahahahahaha ne güldüm kizzzzvallahaa ben bebeyle rizelere gittim 20gün kaldım tabi burnumdan getirdii simdide 1bucuk haftalığına kaynanamgile gittik ordan yazlığa gectik aşırı yoruldum heee 1hafta daha iznimiz vardı allah sesimi duydu cidden yaa işe çağırdılar illede döndük evimize daha dedim tövbe çıkmam biyere eve geldim çamaşırlar yığıldı

X