2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet belis şimdi uyudu sizce kaçta kalkar Jou Jou :))
8bucuk 😀😀 cok yoruulduysa tabii
Benimkinin boğazı kötü ye gidiyodu dedim tereyagında pekmez edeyim
Anaaaa vermeden pırtt yaptı hemen değiş kakaını sonra sallamaya gidiyodum yedikten sonra yarım saat oyalandı tepemde sonra gene pırttt haydaaa gene değiş 8den beri mücadele ediyorum uyusun diye grip oldu 😪😪 cok zor ya huysuz oluyo

Anaaaa vermeden pırtt yaptı hemen değiş kakaını sonra sallamaya gidiyodum yedikten sonra yarım saat oyalandı tepemde sonra gene pırttt haydaaa gene değiş 8den beri mücadele ediyorum uyusun diye grip oldu 😪😪 cok zor ya huysuz oluyo

Onada okeyim 6da uyanmasın da beklenir belisten 😂 kız ishaldemi oldu minnok

• Beğen
Reactions: Jou
Acaba ne zamana kadar böyle yapacaklar uykusunda bile artık rahat değiştiremiyorum. En yorucu kısım sanırım bu yani :)
Uyurken öyle bi sorunumuz yok artık şükür prima aldığımdan beri sabaha kadar duruyor kaka yapmadığı sürece 😂 bide banyo sonrası üst giydirme var bende🤭 üşüyecek diye hızlı giydirmeye çalışıyorum o kaçıyor 🤭😂

Kız bence biz salgına yakalandık yunsevin kızda bugün öyle yapmış lumix inki de öyleydi sanırım bizde aynı

Uyurken öyle bi sorunumuz yok artık şükür prima aldığımdan beri sabaha kadar duruyor kaka yapmadığı sürece 😂 bide banyo sonrası üst giydirme var bende🤭 üşüyecek diye hızlı giydirmeye çalışıyorum o kaçıyor 🤭😂

Ay evet o var birde :) yaz gelse rahatlasak daha az bişey giydiricez en azından. Kız belis uyumadan önce sürekli kalkıp su içiyor bir biberon bitiriyor oyüzden sabaha kadar bekleyemiyorum bazen 3 defa değiştirdiğim oluyor

X