2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kaçta yatarsa yatsın 8 de kalkıyor
Abla gelince 9 buçuk gb şekerleme yapıyor güneş dedi sonra 2 gb fln uyutuyor sanırım güneşe bağlı olarak

Reactions: Jou
Evet gayet oynamak istiyor bende 4 de kalktı diye ısrarcı oldum ama bence gündüz iyi uyudu bugün 11 gb uyudu 12 de kalktı 3 de tekrar yatıracağım sen nasıl yaptın uyku saatlerini
gündüz 11 mi uyudu
3te yatırr uyuduğu zaman 15 dk uyandırsın sonra aksama kadar uyutmasın bide öyle deneyin
9da uyutursun ama odana gidiceksin kimse gelmesin gorunmesin ışıklarıda kapat uyumazsa kendi kendine orda uyusun sen oynama

Son düzenleme:
Akşam yemağımızzzz

Yeşil mercimekli bulgur yemeği

Eki Görüntüle 3245185

Artık kızımla beraber yiyoruzz babamız seçicidirr şükür kızım seçici değell neler yiycez nelerr

Bende yeşil mercimek çorbası yaptım ama çekemedim. Beliste öyleydi seçmiyordu ama 1 yaşından sonra seçmeye başlıyor umarım öyle olmaz seninki

Kizlar hurma alerji yapiyomu bebiklere ? Sabah hurmali yulaf verdm, poposunun oralarda daha önlerde falan benekler cikmis o mu yapti acaba bilemiyormki

Kizlar hurma alerji yapiyomu bebiklere ? Sabah hurmali yulaf verdm, poposunun oralarda daha önlerde falan benekler cikmis o mu yapti acaba bilemiyormki

Hurma hiç duymadım olabilir belkide tektar bir dene canım yine olursa demek ondan

Hurma hiç duymadım olabilir belkide tektar bir dene canım yine olursa demek ondan
Sunlar gecsin bi bakicm bakalim sonra tekrar
Hurmada hiç duymadım poposunun arasındamı poposunun oralarda alerjen çıkarmış olsa olsa heryerine çıkardı
Bende bilmiyorm hic hurmadan olurmu ama bugun degisik olarak bi onu yedi, poponun kenarlarinda ve önde de var, pisik degil, benek benek alerji gibi, biraz da omuzlarinda olmus gibi ama omuzlardakiler daha az kizarik, anlamadim noluyo ya
Zaten dungece en fena geceydi kalkti gecenin ortasinda, uyumadi 2buucuk saat, zaptedemiyorum cocugu dungeceden beri, sabahtan beri sadece 45dk uyudu, 2. Uykusunu da uyumadi simdi gece nolucak hic bilmiyorm aay bugun cok zor durumdayim

Yaaa canım benim ılık bi duş mu aldırsan belki rahatlar

Ooo daha neee bizimki cok yemiyoya yiyo ama dolma versme yemez bak hala yapcam dolma etli mi yaptin yarin bi yapayim
Benimki de doğru düzgün yemedi. Zorla yarısını yedi uyudu sonra. Yok kuzum öğlen kıymalı ıspanak verince dolmayı bol zeytinyağlı yaptım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…