2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaa maşallah bizimki de dededede diyerek bişeyler demeye çalışıyor gel gel derken del del dio. Kediye sanırım dedi dio😂 teyzeye dezi falan😂 her şey de üzerine kurulu bizde😂bize emekleme bi anda geldi güncelleme 🤭 hemen arkasından tutunup kalkma sıralama başladı
yaaa çok tatlıı 😂 pardon datlı 😂
darışı başıma yaa valla. bakalım keşfedebilecek mi emeklemeyi benimki 😏

Kızlarr bebelerimizeee birsey yaparken yapma yada hayır demeyecekmişiizzzźz

Eki Görüntüle 3244203
Bilgi için teşekkürler fıstığım valla en son meme ısırmasında tepki vermeden kesmesini bekledim lakin derece arttırdı bu sebeble dün sabah HAYIRRRRRRRRR güneş diye kızdım canım acıyor olmaz dedim anladı gayet :KK70:

canım deniz de arada ısırıyordu. ben ciddi bi şekilde hayır oğluşum diyip emzirmeyi kesiyorum. 10-15dk sonra tekrar emziriyorum. bayadır ısırmıyor artık.
ay evet canım tepki vermeyince durmadı artık canım çok acıyordu dün sabah baktım unutmamış tekrar ısırıyor
hayır deyip memeden alınca anladı arada yokluyor hayır diyorum bende duruyor gerçekten işe yaradı bu

ya oğluşum yeni yeni kelimeler öğreniyor 😂 kedi odadan gidince, elindekini düşürünce, topu elinden kaçırınca filan “gitti” diyor 😂 bazen iki kelimeli de kullanıyor. kediyi görünce “kedi gel” diyor. ama istediği oyuncağa filan da gel diyor. gel i ayrı biliyor, bi de kediyi ekliyo başına. bazen de “bak kedi” filan diyor. ama hala emeklemiyoruz 😅 sadece sürünüyoruz.

ay yerim bizim kızcede anne gel demişti çok duygulanmıştım ya
evet gel ile veri aynı anlamda kullanıyorlar daha çok
bişi isteyince ver diyor ama vucut dilini görmen lazım kafa aşayıya doğru eğiliyor sallıyor kendini :KK70:

Bilgi için teşekkürler fıstığım valla en son meme ısırmasında tepki vermeden kesmesini bekledim lakin derece arttırdı bu sebeble dün sabah HAYIRRRRRRRRR güneş diye kızdım canım acıyor olmaz dedim anladı gayet :KK70:
Oyle diyince anlıyoo tabii bende diyorum oyle bide mıncırıyo iyice

dün gece 2 de yattım iş arkadşaları poğaca istemişti çocuklarda inadına geç yattı
11 de girdim mutfağa bulaşık makinasını boşalt , doldur , hamur mayala , yarına yemek yap derken pert oldum

X