2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Aynen öyle Kuzucum
Kardeş tabiki başka ama herkes kendi canını düşünüyor kendi ailesini düşünüyor
Yine anne iste bende annemle
Konuştum bakıcı durmazsa diye yine annem dedi kızım öyle olursa geri gelirim dedi
İçim rahat etti bi güvence oluyor insana

Kayınvalidem gitmiş komşusuna belisin dişinin daha çıkmadığı söylemiş. Kadında limonun üzerine tuz döküp damaklarını sürsün hemen çıkar ben öyle yaptım çıktı demiş

Kayınvalidem gitmiş komşusuna belisin dişinin daha çıkmadığı söylemiş. Kadında limonun üzerine tuz döküp damaklarını sürsün hemen çıkar ben öyle yaptım çıktı demiş
Bence çıkası varmıştır tuz bahane olmuştur. Bebelere ayrı yemek yapmayada uğraşmayalım direkt tuzlu yesinler bari daha çabuk gelir dişleri

Heh çok şükür walla kuzum senin bu bakıcı olayı da kendimmis gibi inan dertlendim yani ins durur rahat edersiniz ama durmazsa da bak annenin olması gelirim bile demesi sana bi güven veriyo dimi. Çok sukur bak onu demesi bile yeter . Kimi gelmeyi bırak kendi evinde bile bakmiyo.

Ayy Allah korusun bi yerine bise olmadı dimi. Hep tehlikeli yerlerde dolaşıyorlar ya . Biz de koselik taktik her yere ama gidip onları kemiriyo koparmış bile hatta nasıl bi hırsla ısırıyorsa artık
Yok canım kaptım hemen kucağımada olmadı o an olmasam nolcaktı düşünmek bile istemiyorum eşimin uyuşukluğu hala bi kilit alamadı adam o kadar gamsızki 100 yaşına kadar yaşar heralde bu rahatlıkla

Yok canım kaptım hemen kucağımada olmadı o an olmasam nolcaktı düşünmek bile istemiyorum eşimin uyuşukluğu hala bi kilit alamadı adam o kadar gamsızki 100 yaşına kadar yaşar heralde bu rahatlıkla
Yaa erkekler hep öyle walla . Bizler detaylıyız ya da olabilecekleri hesap edebiliyoruz diyeyim . E kuzum artık üçüncüye alır ins bi bebis daha geliyo sonuçta . Önüne koltuk fln koy yada geçemesin oraya

E bnmki ztn 3 4saat duruyo normalde, daha uzatsam bu sefer gece cok geçe gidicek, tek uykuya dusmeye de hazir degil, bi sekilde gecirmeye calisiyorum gunleri

aa uzunmuş sizin. benimki 2.5 saatte uyuyordu. gerçi bu seferde gece uykusuna 5 saat uyanık kalması gerekiyordu. atak bitsin diye beklicez mecbur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…