2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Üzüldüm yazdıklarına eşin sanırim yanlış anlamadıysam arada birmi böyle süreklimi

Aa onu bilmiyordum bakayım ozaman

Yok canım hiç dili damak hep şiş kaç tane gelecek nerden gelecek anlamadım valla
İlk genellikle alt veya üst sut dişler gelir canım. Ama belli de olma tabi. İlk kez çıkaracağı icin baya zorladı demekki . Sen tetagil I ağzına dok sonra parmak fırçan varsa parmağına takıp bütün damaklarını ovala çok iyi gelir

Aaa şaka yapıyorsun ya cidden mi maşallah ayyy kızın bakar genişlete walla hem küçük anne hem abla ne güzel.
Erken yaşta anne olmanın zorluğundan sonra şuan güzel yanları çok şükür ama benim büyük kız işe başladı onada kıyamıyorum pek,yorgun dönüyo bakalım halletcez bi şekilde artık

E dicek bisey yok zaten o lafin ustune kuzum

Reactions: Jou
Üzüldüm yazdıklarına eşin sanırim yanlış anlamadıysam arada birmi böyle süreklimi
Arada kuzum ama bizim hic normal kavgamiz olmaz hep büyük olur sacma sapanda olsa kiyamet kopar evde bende o bagirinca uzaklasiyorum duymamazliktan geliyorum oylece kapaniyor konular.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…