2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Iste ondan kalabalık evdemi yapcaksın kutlamayı
Uzunköy sanırım ters bize
Yok kız eve sigdiramam😅 burada birkaç tane organizasyon şirketinin kendi yeri var onlardan birinde yapacağım.
Çatılı almada büyük pişmanlık 🤭 yeğenimin var ablam bana vermeye çalışıyor almıyorum 😂😂😂
Biz de hamileyken gittik montessori aldık bir heves çatılı 😁 ama şimdi yalan yok pişmanım🙈 çünkü böyle karanlıkta kalıyor gibi olacak ben şahsen bunalırım öyle yatsam😃 servisi çağırtıp söktüreceğim odasına geçince. Aslında güzel de böyle ev şeklinde yanda penceresi falan da var ama kendim yatamadigim yerde çocuğumu yatırmam 😁

Yok kız eve sigdiramam😅 burada birkaç tane organizasyon şirketinin kendi yeri var onlardan birinde yapacağım.

Biz de hamileyken gittik montessori aldık bir heves çatılı 😁 ama şimdi yalan yok pişmanım🙈 çünkü böyle karanlıkta kalıyor gibi olacak ben şahsen bunalırım öyle yatsam😃 servisi çağırtıp söktüreceğim odasına geçince. Aslında güzel de böyle ev şeklinde yanda penceresi falan da var ama kendim yatamadigim yerde çocuğumu yatırmam 😁
Ay ne güselmiş

6da uyandı neyse ki yaw bu minnok 9da uyuyo 6da uyanıyor 5de uyuyo yine 6 sabitlemiş kız kendini o saate :))
Eee süperr saatini anlamış benimkide buara 6bucukta uyanıyo ama bugün dedim beraber yatagımda uyuyalım dedim 8bucukta bi uyumusuzz benim kız hala uyuyo suan

Eee süperr saatini anlamış benimkide buara 6bucukta uyanıyo ama bugün dedim beraber yatagımda uyuyalım dedim 8bucukta bi uyumusuzz benim kız hala uyuyo suan
Aynen anlamış 7 anlasaydı iyiydi :) maşşallah almiroşa belis 9a geliyordu uyudu yarım saat sonra uyandı. Sabah uykuların süresi çok kısaldı. Öğlende en fazla 2 saat uyuyor artık ama çoğu zaman 1 saat. Büyüdükçe uyku süresi kısalıyor sanırım
Çekmemişimm

Yoğurrt yumurta nane sarımsak

Yumurta yaptım muhlama gibi oldu cokta güzel oluyo ha 🤤🤤 hüpledi

Değişik besleyici olmuş yarasın minnoka 😍

• Muhteşem
Reactions: Jou
Ayy yok kız yok aman yeminle yatana dek oturamıyorum 76 kg ile doğuma giren ben şu an 53 kg yum.Kafa da kalmadı sürekli unutkanlık öyle ikisi bir arada büyür vs çoook zor.Bir de kıskançlık oluyor büyük olan içine kapandı iyice.Şimdiden kavga ediyorlar daha sen 10 aylıksın ablanın elindeki her oyuncağa yapışıyor vermeyince bir bağrıyor bir ağlıyor bir de kızı itiyor görseniz.Mental ve bedensel sağlık için araya yaş farkı koyun😁😭Eşinizle de arabız açılıyor sürekli herkes gergin evde.

canım okurken aynı biziz dedim
küçük olan büyüğün yanına gitmek istiyor ve gidip herşeye salça oluyor :KK70:
eşimle bizde uykusuzluk yorgunluk bide ramazan derken çok fazla gerildik
geçecek bu günlerde yoluna girecek ama birbirimize sarmaya yer alıyoruz
gözünün üstüne neden kaş var diye kavga edeceğiz yakında :KK70:

Aynen anlamış 7 anlasaydı iyiydi :) maşşallah almiroşa belis 9a geliyordu uyudu yarım saat sonra uyandı. Sabah uykuların süresi çok kısaldı. Öğlende en fazla 2 saat uyuyor artık ama çoğu zaman 1 saat. Büyüdükçe uyku süresi kısalıyor sanırım
Evett canım 1 uykusuna geçiyolar 1yaşindan sonra oğlen uykusue tmek gerekirmiş
Değişik besleyici olmuş yarasın minnoka 😍

Öğlen yemağımızzz

Patates çorbası

20230410_114759.jpg

X