2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
2sefer uyudumu bugun ben 2 sefer uyutup 5 6 saat sonra aksam uykusuna getiriyorum

UYanınca aç uyanırr ver yesunn🤣🤣

Aynen hazır neyse ki direk veririm 🤗
Geri uyandırsaydın şekerleme yaptırıp geç mi uyurdu
Keşke önceden bileydim bunu artık çok geeeçç😢
Çatılı almada büyük pişmanlık 🤭 yeğenimin var ablam bana vermeye çalışıyor almıyorum 😂😂😂
Sende çatıyı kestir kız:)
1Yaşından sonramı başlanıyor bu offf ne zor olcak şimdi uyancak geccen odasına falann ben boyle ettirmeyi dusunuyorum yatağını

Eki Görüntüle 3230532
Yaaa çok datlu 😍
Yani cok erken uyudu dimi 15 dk uyutup geri uyandırı ca busefer 7 8 gibi uyumak isterr ben bazen oylede ediyorum M -Murphy
Eee niye baştan demedin yaaaa :sinirli:
M -Murphy nere giitttuunnn bebe uyandimi
Yok kız annemlere görüntülü konuştum sohbete daldım bu saat olmuş hemen uyumam lazım 😂

Ayyevett yaaa 😳😳 neseki geldii😁😁 kocasını paktı geldi demekkii :KK70:

Kocam dışarıdaydı yeni geldi kız. Üff bir kere bana kalan zaman olsun şunu yapıcam bunu yapıcam diyordum oturdum kaldım bi çay bile içemedim 🤦‍♀️

• Üzgünüm
Reactions: Jou

Olsunn düzeltebilirsinn benimkide bazen şaşırıyorr sen düzeltt saatini ayarla

Yaaa çok datlu 😍
Çookkk
Kızz nebiliyimm karışmak olmasın diye sinirlenirsin kızarsın falann ben bilmiyomuyum dersinn saç baş girişirizz sonra :KK70:
Yok kız annemlere görüntülü konuştum sohbete daldım bu saat olmuş hemen uyumam lazım 😂
Uyuman lazım evettt

Çatılı almada büyük pişmanlık 🤭 yeğenimin var ablam bana vermeye çalışıyor almıyorum 😂😂😂
Niye kii pişmanlıkk pekii montessoriyimi diyosun öncelerde bende kızım olsa kesinlikle bu diyordum ama sonra istememeye başladım bidaha alamayız yanii sıkılır durur değiştirmek isterse falan oyüzden normal yatak şekli alcam çift 😁

Olsunn düzeltebilirsinn benimkide bazen şaşırıyorr sen düzeltt saatini ayarla

Çookkk

Kızz nebiliyimm karışmak olmasın diye sinirlenirsin kızarsın falann ben bilmiyomuyum dersinn saç baş girişirizz sonra :KK70:

Uyuman lazım evettt

Ne zaman kızdım ki sana aşk olsun sen düşündüğünü söyle her zaman litfen bak senin yüzünden şimdi 5te uyancam :))) ya ilk defa bu kadar erken uyudu ne bilem tecrübesizim bu konuda eheheh

• Komik

Yaaa çok datlu 😍

Ay önce görsem derdim 😂😂

Ablamda diyor çatıyı kestir diye de bakalım alır mıyım almaz mıyım bu eve büyük olur o sığmaz gibi 🤭

Ne zaman kızdım ki sana aşk olsun sen düşündüğünü söyle her zaman litfen bak senin yüzünden şimdi 5te uyancam :))) ya ilk defa bu kadar erken uyudu ne bilem tecrübesizim bu konuda eheheh
Anamm yok ne tecrübesizsizii senle simdi yarından sonra saatleri bi konusalimm normalde benimki 5 saatte bir uykusu geliyo arada bazen kafamdan ayarlıyorum mesela busabah 6bucukta uyandı 8de uyudu 9uyandı 11bucukt auyuyup tekrar 1 de uyandı 7 ye kadar oyalandırdım 5 saat dolması için akşam 6 oluyodu osaatte uyusa cok erken kalkardı 7yeye patladımbanyo falan derken zaman gectii
Sabahları kacta uyanırsa ona gore saat ayarlıyorum ben bazen değişiyo

Niye kii pişmanlıkk pekii montessoriyimi diyosun öncelerde bende kızım olsa kesinlikle bu diyordum ama sonra istememeye başladım bidaha alamayız yanii sıkılır durur değiştirmek isterse falan oyüzden normal yatak şekli alcam çift 😁
Üstü çatılı olan iyi değil ya kafanı vuruyorsun falan hoş değil ben beğenmedim 😂

• Komik
Anamm yok ne tecrübesizsizii senle simdi yarından sonra saatleri bi konusalimm normalde benimki 5 saatte bir uykusu geliyo arada bazen kafamdan ayarlıyorum mesela busabah 6bucukta uyandı 8de uyudu 9uyandı 11bucukt auyuyup tekrar 1 de uyandı 7 ye kadar oyalandırdım 5 saat dolması için akşam 6 oluyodu osaatte uyusa cok erken kalkardı 7yeye patladımbanyo falan derken zaman gectii
Sabahları kacta uyanırsa ona gore saat ayarlıyorum ben bazen değişiyo

Yarın konuşalım beybi yemek uyku düzeni alt üst oldu belisin Bi ayar çekmem lazım :)

• Komik
X