2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gunaydin, yedikten sonra aklima geldi foti cekemedim tabi
Havuclu omlet (yumurtasarisi)
Elmali pankek
Avokado
Zeytin
Bugunku kahvaltimiz boyleydi

Ben ben beeen

Ben de olmadm, doktora gittim hatta hormon falan bakti normal dedi, ilac vericekti istemedim
Genetik olabilir mi anneninki nasılmış. Benim annem memeyi bıraktıktan sonra olmuş büyük ihtimalle bende öyle olcam

Ya bunlara vercen bebeyi al nasıl uyutuyorsan uyut diyip evi terk etcen o zaman görürler gürültü yapmayı 😅 yani en fazla köşedeki markete gidebiliriz orası ayrı hahha 😅 hatta ayakkabının bağcıklarını bağlarken eşimiz kolumuza yapışır 😅😅
Tabi canım bazen sabahları evde oluyor bak diyorum odaya gidiyorlar ben yatıyorum. Kız mızmızlanıyor ben uykudan uyanıyorum düşün 😂 sonra akıp geliyor durmuyor diye e sabit tutarsan durmaz 😂😂

Ya bunlara vercen bebeyi al nasıl uyutuyorsan uyut diyip evi terk etcen o zaman görürler gürültü yapmayı 😅 yani en fazla köşedeki markete gidebiliriz orası ayrı hahha 😅 hatta ayakkabının bağcıklarını bağlarken eşimiz kolumuza yapışır 😅😅

Hahhah ay çok güldüm ya 😅😅 iyi bari yalnız değilmişim 😅😅 bizde Bi bebe var ama üç dört taneye bedel galiba 😅 hep diyorum ki Suriyelilerin senden Bi tane bebesi olsa ömür billah tövbe ederdi ikinciye diye 😅

Ayy hadi inşallah aratmadan sağ salim nasip etsin Rabbim 😍 iyi olur ikisi aynı anda büyür en azından sonra rahat ederiz ben öyle düşünüyorum 😅😅

Ben başladım bile çalışmalara 😅😅😅😅🤪🤪🤪🤪
Niye haber vermiyinn🤪🤪🤪

Afiyetolsun, bu seftali suyu iyiymis nasi yapiyosun? Bende kahvaltinin yaninda icecegi biseyler ariyodm
Seftali marmelatı var bende kuzum eşimin kuzeni yapıyodu o getirmişti kızıma saklamıştım veririm diye normalde rondodan geçirilip süzgeçle suyu çıkarırsın yani yada bezle

Gunaydin, yedikten sonra aklima geldi foti cekemedim tabi
Havuclu omlet (yumurtasarisi)
Elmali pankek
Avokado
Zeytin
Bugunku kahvaltimiz boyleydi

Ben ben beeen

Ben de olmadm, doktora gittim hatta hormon falan bakti normal dedi, ilac vericekti istemedim
Kahvalti şahane afiyet olsun ♥️

bilmiyorumki sorarim bi bakalim, ama internetten arastirinca 18.aya kadar normal diyolar
Aslında iyi böyle ya alıştık 🤭
Tabi canım bazen sabahları evde oluyor bak diyorum odaya gidiyorlar ben yatıyorum. Kız mızmızlanıyor ben uykudan uyanıyorum düşün 😂 sonra akıp geliyor durmuyor diye e sabit tutarsan durmaz 😂😂
Babalara analık dersi verilsin En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
Niye haber vermiyinn🤪🤪🤪
Hadi akşam başla😅😅😅

Babalara analık dersi verilsin En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Hadi akşam başla😅😅😅
Verilsin valla bide diyor ki akşam uyuyunca dışarı çıkmam lazım bişeyler alcam sen dur kızla diyorum ağlarsa napcam diyor. Yani ağlamaz su için ağlar benim kız verirsin susar 😂 dedim ne ağlaması. Ayrıca ağlarsa salla susar diyorum yok yok gitme diyo 😂

Seftali marmelatı var bende kuzum eşimin kuzeni yapıyodu o getirmişti kızıma saklamıştım veririm diye normalde rondodan geçirilip süzgeçle suyu çıkarırsın yani yada bezle
Bnm buzlukta seftali var da napsam bilemedim, acaba hosaf gibi kaynatsammi
valla cok rahat 😅 ped fiyati da almis basini gitmis, bezlerle yarisir be

Biraz ıspanaklı bulgur pilavı gibi oldu ama aslında ıspanak yemeği :))
IMG_20230319_121849.jpg

Bnm buzlukta seftali var da napsam bilemedim, acaba hosaf gibi kaynatsammi

valla cok rahat 😅 ped fiyati da almis basini gitmis, bezlerle yarisir be
BEn direk ezdim seftaliyi oyle yedirdim suyunu sıkmadim mandalin portakal ayva elma armut karisik sıkıp iciriyorum

X