2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
oğluşumun doğumgünü için aliexpressten balon seti bakıyordum da, şu balon setini gördüm. çok hoşuma gitti yaa, kızı olanlar belki düşünür diye ekleyim buraya :) 141 parça, kargoyla 280tl ye geliyor. 2. foto satın alan birinin yorumundan.

Eklentiler

• 11B55BC5-84A2-4E5B-A03D-6DACC0F91771.png
    11B55BC5-84A2-4E5B-A03D-6DACC0F91771.png
    307,9 KB · Görüntüleme: 44
  • 467FA84F-7052-43A0-B93A-3717E60EA12E.jpeg
    467FA84F-7052-43A0-B93A-3717E60EA12E.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 44
oğluşumun doğumgünü için aliexpressten balon seti bakıyordum da, şu balon setini gördüm. çok hoşuma gitti yaa, kızı olanlar belki düşünür diye ekleyim buraya :) 141 parça, kargoyla 280tl ye geliyor. 2. foto satın alan birinin yorumundan.
Bayildim cok sirin

Yaa çok güzel ben beceremem heralde bu şekli vermeye 🤭

Amaaann uğraşamamm vallahaaa

Ben organizasyon ayarlıyorum kuzum baya güzel şeyler olcak🥲🥲 bide ben zayıflasam tamamız

Bende yapmıycam sanırım 🤭 kadınlar arasında belki gelinler annemler falan o şekilde olcak
Ben bi kaynanamlar olacak sagolsunlar kıyafette almışlar bunu doğumgünününde giydirirsin diye aldık diyor 😳 iyi niyetliler ama keşke bana bıraksalardı:)
Ben kendi evimde yapmıyorum kimse gelemezz
BEkarken oturduğum evin çatısında yapcam babannemlere çatısı çok büyük
Hee öyle bir yer varsa ne güzel
bizim de aile arasında olacak ama bi özendim süslemeye:) kendim yapıcam onu da.

Ben neden özenmedim ya biz ailecek bu konuda biraz oldunuz valla 🙈

Tostta Yumurtalı ekmek,karadut özü,labne ,elma suyu

Yoğurt suyu ve yogurt
Ekmek içi
Yumurta sarısı
Nane
Kekik
ceviz
Az tereyağ
Kaşar peyniri
Az çörek otu

Buladım tostta yağlı kağıtla arasına koyup kapadım kızımda bayıldı
Eki Görüntüle 3219241

Vaaayyyyy helal kız güzel görünüyor

• Muhteşem
Reactions: Jou
Allah rahmet eylesin canım ☹️
Yaaa başınız sağ olsun mekanı cennet olsun inşallah 😕
Basinsagolsun Allah rahmet eylesn 😔
başın saolsun canım :KK43: doğru söylüyorsun ölümün gerçekliğini unutuyor insan
Basin sağolsun canim
Rabim mekanı cennet eylesin kuzum nasıl denk gelmiş 😔
Başınız sağolsun, Allah sabırlar versin :KK43:
Aminnn Allah razı olsun kızlar, inşallah mekanı cennet, gittiği yerde mutlu ve huzurludur 🙏

Dreamgirls Dreamgirls naptınız ne durumda şuan

Heh işte öyle yapıp çıkarıyor tipini yediimm:)
Annem elini değdirince patlamış peçete ile etrafa yaymadan silmiş. Doktorun biri krem sürün dedi diğeri bir şey sürmeyin kantaron sürebilirsin demişti. Bir şey sürmedik. Bir tanede daha önce yanakta çıktı nebulizatör kullanırken o kendi kendine haftalar sonra söndü kızarıklık var sadece

X