2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Oy oy çok zor kuzum ya
O kadar dayanıksizlar ki gerçekten bizim canimiz yok yani
Az kaldı kuzum geçecek bugünlerde bu yorgunlugun yanında bide hasfa olunca herşey daha da zor oluyor

Benimkide Kalabaligi seviyor oğlum hiç sevmezdi hep ağlardı
İyi yapmışsın canım
Benimkiler daha yeni uyudu odaları topluyorum her taraf darmadağınik

Üff şekerpareyide çok severim

Senin işinde zor canım normal gerilmeniz inş halledersiniz. Bu tartışmalarda tuzu biberi diyoruz artık :)

Sekerpareue bende bayılıyorum kaç zamandır canım çekti kocaya al dedim oda bulamamış ulan dedim neyin eksik yap :)

Oy oy çok zor kuzum ya
O kadar dayanıksizlar ki gerçekten bizim canimiz yok yani
Az kaldı kuzum geçecek bugünlerde bu yorgunlugun yanında bide hasfa olunca herşey daha da zor oluyor
İns kuzum ya. Walla imreniom çoluk çocukla fildir fildir gezen insanlar nasıl yapıyo ben mi beceremiyorum anlamadım inan ya.
Ama Dün dedim ki yanı otursaydın evinde ya ne isin var . Aman öyle kuzum iste ya walla buraya da çok bakamiom ama dusunuom sizi diom ki dayan bak yalnız değilsin

Biscuits hayırlı olsun canım sonunda gidiyorsun demek :) burada tek bıraktın beni bi ek gıda konusunda ay olarak aynıydık destek olurduk yaw:)
Tesekkur ederim canim bekliyorum uzun suredir gideyim artik:)
Bizimkinin hala ek gidayla arasi pek yok, yine bilgilesiriz canim blw deneyecegim tekrar haftaya baslamayi dusunuyorum. Senin bebis nasil her sey yolunda mi? Kilosu boyu nasil oldu yemesi icmesi uykusu?

Kizlar kizlarrr neler yapiyorsunuz ne var ne yok? Hepiniz iyisinizdir umarim, gunleriniz nasil geciyor? Bebisler emekliyor mu disler ne alemde? Boy kilo uyku durumlari nasil? Kafamda binbir soru hahah

Bende kendimi onları gördükçe özeniyorum
Ve yetersiz hissediyorum inan
Yemin ediyorum oturup keyif.yapmiyorum nasıl.olyyor anlamadım
Oğlan uyudu 22.45 de hemen başladım etraf çok dağılıyor oyuncaklar yemek.masasinda yerde Topla sonra.mutfak hooop çamaşıR as
Tam.tv.actm kiz. Uyandi
Ay ole düşünme evde. Durup.napcan
Yalnız değilsin bacım

Ehehehh bunu 1 kere bende yaşadım anneme gösteriyordum anne bak ne güzel bebek istediği kadar çeksin yapışık demeye kalmadı ortalık mahvoldu O gün bu gündür elimde tutuyorum ama yine engel olamıyorum etrafın batmasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…