2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Herkes biyere kaçti aklıma birşeyler geliyo amaa nesee dememeyi tercih ediyorumm

Alıştık beaa ama iyiki varlar o ayrı buara banyodada ağlak oldu çok severdi suyu şimdi hiç istemiyo anlamadım ha
İyi ki iyi kii varlar minnoklarr ay jou artık yüzünü bana dönüyor sarılıyor öyle uyuyo sonra yatağına koyuyorum yoksa uyumuyor ay öyle uyanana kadar yanında yatasım geliyor oyy acaba oyuncak falan versen oynatsan yine mi yapıyor peki
Senmi benmi herkes gitti

Çoğu zaten artık uğramıyor. Belirli kişiler kaldı ne güzeldi önceden. Vaay anasını ben yazmışım gönderdim sanıyorum bu jou bana neden cevap yazmıyor diyorum :))

Kızlar çok haklısınız,ara ara okuyorum yazdıklarınızı girdikçe ama bir şey yazsam yazdıklarınıza dönemem diye yazmıyorum da
Sizleri seviyorum,yoldaşlarım,bebişimin güzel teyzeleri

Özet geçeyim;
Kızın kuduz aşısı 2.doz oldu bugün
Ortanca oğlum ve ben beta virüsü geçiriyoruz,antibiyotik başladı doktor.
Karne heyecanımız var yarın için
Bebiş sizin bebeklerle eş değer zamanda çok huysuzdu,gece sürekli uyanıp emiyordu okudum çoğu öyleymiş. Sanırım atak zamanından kaynaklı öyle oldu. Dişte çıkarmadı henüz
Şimdi çok şükür yeniden düzene girdik

Kızlar çok haklısınız,ara ara okuyorum yazdıklarınızı girdikçe ama bir şey yazsam yazdıklarınıza dönemem diye yazmıyorum da

Kız bende yazamıyorum 2 gün sonra cevap yazdığım oluyor herkes birbirinin halinden anlıyor. Şurada ne güzel birbirimize destek oluyoruz. Kimse bana gerçi tarif vermiyor neyse :)

Geçmiş olsun canım. Bizimki de daha diş çıkarmadı :)

Kız bende yazamıyorum 2 gün sonra cevap yazdığım oluyor herkes birbirinin halinden anlıyor. Şurada ne güzel birbirimize destek oluyoruz. Kimse bana gerçi tarif vermiyor neyse :)
Bende alınırsınız ayıp olur diye,cevap veremeyincede aklım kalıyor
Ne tarifi canım

Çok geçmiş olsun. Çocuklarla hasta olmak gerçekten zor oluyor

Reactions: Jou
Aa kız yoksa düşündüğüm şey mi olabilir mi ki
Sanırım oyle bosver suss umarım değildir ama oyleysede cok yanlis birşey bi durum
CAnım senin bellii ben kimler olduğunu cok daha iyi tahmin ediyorum sen rahat oll bende seni seviyorumm kendini kıyaslama

Ek gıda tarifi bulamıyorum hergün ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum :)

Aynen bende öyle sandım ama bakıyorum hiç çıkacak gibi değil
Sürekli doğal yoğurt bulunsun evde. Pirinçli güzel bir yoğurt çorbası koyu,haftada 1 balık çorbası sebzeli,Bal kabağı püresi,ara öğün meyve pureleri veya meyvenin direkt kendisi süzgecli meyve aparatıyla eline,ev yapımı bebe bisküvisi ishal olunca,sabah yumurta peynir pekmez vs,kendimize yaptığım çorbalara tuz ve baharat koymadan ayırıyorum az onu içiriyorum. Yumurtasız pankek muzlu eline verince yiyor baya. Öyle çok abartı tariflere gerek yok kuşum takılma o kadar. Kendi yaptıklarını ona göre ayarla yedir. Hem öyle büyüyünce çok seçici de olmuyorlar

Yani diyorsunki evde kaos geçiyorr çok daha zor dur eminim rabbim sana kolaylığını versin inşaallahh

Sanırım oyle bosver suss umarım değildir ama oyleysede cok yanlis birşey bi durum

CAnım senin bellii ben kimler olduğunu cok daha iyi tahmin ediyorum sen rahat oll bende seni seviyorumm kendini kıyaslama
Oyy içim rahatladı kız sen böyle yazınca. Yazmadıkça sizi yarı yolda koymuş gibi hissediyorum vicdan yapıyorum he
Sizi doğuran anaya kurban

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…