2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Anam ozaman bunlar büyüme atağındalar jou hep aynı durumlar. Valla bugün geç kez oturup ağladım artık

Çok geçmiş olsun…Acil şifalar dilerim

Ay ahsende ekmeği bişeye ban ver hepsini yer ekmek tarifini atabilir misin
Bir su bardağından az fazla tam buğday unu ortasina 1 cay kaşığı maya 3 kaşık normal un 1 yumurta sarisi 2 kaşık yogurt ayrica yogurdun üstünde biriken suyu 1 y kaşığı zeytinyağ hepsini karistirdim 1 saat bekletip firina sürdüm.
Yalnız doktor beyaz un demedi ama annem koymazsan tutmaz dedi ben de 3 kaşık koydum
Mayada çok minnak kaşık ucuyla dedi ama ben onu da silme çay kaşığı koydum.
Gayet de güzel oldu kabuğunu ben içini kızım yiyor

Bi deneyim fırsat bulursam benim ekmekçi sever

Canim geçmiş olsun ilk önce yumurtayı dene bakalım suphelendigin ne varsa inşallah alerjik bisi yoktur

Benimki aksam son uyku 7de uyudu 8de uyandi 10da anca uyudu ben pert yeminle

Sinirlerim bozuldu bide ağlamaklarıvar başum şiştii

Valla cidden sinirlerin bozuluyor bir çoğu zaman gülüyorum artık halime :)
Valla ahsende öyle ya hepsinin atağı mı denk geldi gök olayı mı var yoksa bilemedim

Gök olayı nedir retro falan mı kız yine anam neyse artık bir an önce düzelirler inş sweett

Bu millet nerde yaw nedense bende kimse yokken müsait oluyorum

Reactions: Jou
Valla cidden sinirlerin bozuluyor bir çoğu zaman gülüyorum artık halime :)

Gök olayı nedir retro falan mı kız yine anam neyse artık bir an önce düzelirler inş sweett
Alıştık beaa ama iyiki varlar o ayrı buara banyodada ağlak oldu çok severdi suyu şimdi hiç istemiyo anlamadım ha

Ayy bgn benm yıllar sonra ilk defa migrenim tuttu çok fenaydı kızıma doğru dürüst bakamadım bile sadece emzirdim şükür anca geçti. Teli anca elime alabildim. Havalar da güzel herkes kaçtı bgn bir yerlere galiba kimsecikler yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…