2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Iyiyim canim mecbur iyi olmak zorundayim bebik varken baska çaresi kalmiyor insanin napalim kader belki bi gün gerçekten tüm kalbimle iyiyim yazarim buraya sen nasilsin sonuçlarin ciktimi
İnşallah çok çok çok iyi olcaksın oğluşunla🌸 yok bacım nerde ya tanıdık işe yaramadı Kayseriden geliyormuş sonuçlar ne alaka ise

Canim 1 yaş aşısında degilmiydi o kiz ben bunlarin hepsini karistirdim kafam bi milyon artik
Şimdi baciko kkk bu aşı normalde 12.ayda idi. Salgın var diye 2019 dan beri 9.aya eklenmiş ilk dozu. Çoğu ilde de yokmuş bu arada kaldırılmaya başlanmış sanırım.

Şimdi baciko kkk bu aşı normalde 12.ayda idi. Salgın var diye 2019 dan beri 9.aya eklenmiş ilk dozu. Çoğu ilde de yokmuş bu arada kaldırılmaya başlanmış sanırım.
Allah allah ya ben bi kendi doktorumuzada sorayim bunu bizim ebe tarih verdi alerji durumuna gore yapilabilir gecerse dedi

Vardırda ben yumurtasız krepi bile tutturamadım onu nasıl tutturem🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Canim muzu blend yap iyice icine cevizde koyabilirsin sonra süt koy biraz birazda yulaf unu yada bugday unu krep gibi kıvami olsun o sekilde minik minik pisir yumurtasiz oluyor

Canim muzu blend yap iyice icine cevizde koyabilirsin sonra süt koy biraz birazda yulaf unu yada bugday unu krep gibi kıvami olsun o sekilde minik minik pisir yumurtasiz oluyor
Cevizde alerjik bi durummuş kızz benim kızda kabaktada yumurtadada alerji çıktı oyüzden cevizi ben vermeyecem şincik sütü şimdilik veriliyomuki

Jou Jou buldum beybi. Özlem ada şahinin sabitlenmiş stroylerinde en sonda alerjik bebek tarifleri var bak istersen güzel tarifler var,
Screenshot_20230118_221250_com.instagram.android.jpg

Cevizde alerjik bi durummuş kızz benim kızda kabaktada yumurtadada alerji çıktı oyüzden cevizi ben vermeyecem şincik sütü şimdilik veriliyomuki
Hadi ya uzuldum kuzum. Anne sutuyle yaptim ben formul mamaylada yapilabilir ama 8. Ayda cevize baslaniyor siz oldunuz diye biliyorum okadar. Eger sutle yapmak istemezsen cızbız gibi yapabilirsin meyve puresiyle unu karistirarak

• Beğen
Reactions: Jou
Hadi ya uzuldum kuzum. Anne sutuyle yaptim ben formul mamaylada yapilabilir ama 8. Ayda cevize baslaniyor siz oldunuz diye biliyorum okadar. Eger sutle yapmak istemezsen cızbız gibi yapabilirsin meyve puresiyle unu karistirarak
Tamam kuzum biseler uydururum sağoll 🥰 daha olmadım 7ay 15 gunluk suan sıpa

Oyyy yerim ya onu 🥰🥰 aman kiz yer bisey olmaz takil kafana göre 😍
Oyle ederimm eşim gunduzleri evde gece calışıyor bide onun sessizliği kızla uğraşıyorum durmuyo gunduzleri buara kafam hiç iyi değill birşey yapasım gelmiyo artık durmuyo zaten sabahları hazırlayana kadar sinirleniyoreski almira gitti yenisi geldi.mübarek

X