2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ya bn duş a girmeye de zaman bulamiom kız bacım işleri bitiremiom bn ya.
Bakalım tatilde de anneme gidelim ins dioz . Gidesim de yok biraz burda düzen oturuyo git bozuluyor sonra gel tekrar düzen fln

Ay kuzum kıyamam ya bende bulamıyorum bazen artık duş almak istiyorum diyorum isyan halinde alel acele girip çıkıyorum
Analık çok zor bacimmm
Git bosver kuzum kafan dağılır yine yorulursun belki daha çok ama anneni görmek iyi gelir

Çok şükür iyi ki varlar yoruluyoruz falan ama elbet geçecek bu günler

cok saol canim. dedigin gibi 2 gece surdu atesi. bu gece hic cikmadi cok sukur. bu gece de benim cikti ama onemli degil valla, oglusum iyilessin de.
siz evde maske taktiniz mi bu surecte? virus yuku olayi var ya, oglum iyilesmisken yeniden hasta olur mu acaba benden dolayi virus yuku artarsa diye bi korku sardi simdi de beni.

Ben bir kaç gün hiç ek gıda vermeyin diyorum bakalım dünden beri bir şey sunmadım,, valla hevesle bir şey alıyorsun ya da yapıyorsun kalıyor öylece
Sonra suratım düşmüş vaziyette oturup ben yiyorum
İlk doğduğu zamanlar bu çok hareketli olur erkenden yürür falan diyorduk nerdeee adam 8 aylık olacak daha dönmüyor

Çok teşekkürler doktora gittim süt kanalı tıkanmış masak yap dedi o da. Dış fırçasıyla deneyeceğim. Bir de antibiyotik verdi.
Parol da iyi geliyor ağrısını alıyor aklında bulunsun

Doktorda 10 aylıkken yürür diyordu hiç sanmıyorum

Ek gıdayı neyle veriyorsun metal tatlı kaşığıyla denedin mi hiç. Ahsen onu daha çok seviyor. Bir de elimle verdiğim şeyleri de daha çok seviyor muz haşlanmış patates gibi

Selam kizlar surekli hastane hastalikla ugrasmaktan telefonu elime dahi alamiyorum.Oglum haftaya ameliyat olacakPopomuzda biraz sikinti cikti.Sizin bebisler nasil

Geçmiş olsun kuzum sıkıntısız atlatır inş neyi vardı

Kızlar selam bende kaç gündür bakıp çıkıyorum okadar yorgunum ki. Belis çok huy değiştirdi durmuyor hiç. Gece sürekli ağlayarak uyanıyor saat başı emziğini verip geri uyutuyorum. Uyandığı anda hemen yüzüstü dönmek istiyor çoğu zaman ben uyurken dönmüş oluyor bi bakıyorum yüzüstü öyle uyumuş oluyor dün gecede belisi uyutuyorum eşim horluyor onu dürtüyorum susuyor tam uyuyacağım yine belis uyanıyor sonra yine eşim birde bugün kilosuna baktırdım sağlık ocağında çok kilo almıyor yemesi yerinde aslında 2 hafta önce sanırım 8300dü şimdi yine aynı. Sizin beybilerinde kilo alımı yavaşladı mı

Ay Ahsen yemiyor eline bişey verince ya. Her şeyi ağzına götürüyor yiyeceği yok haşlanmış patates verdim bugün 1 kere zorla götürdüm ağzına ondan sonra mıncıkladı koydu
Ya benm kızım da kaşıkla ne versem kaşığa atlıyor ortalık sürekli batıyor. Her yemek sonrası eni konu temizlik yapıyorum eline ekmek ver yiyor ama çorba içir ille kendi alsın istiyor tmm ama becerse verecem beceremiyor ki onu da
Bana da herkes maske tak dedi bir iki kere emzirirken taktım daha da takmadım. Ben bol bol çiğ sarımsak yedim sütle bebege geçiyormuş doğal antibiyotik. Zaten bebis iki güne iyileşti ama sonra biz bir hafta pert bebisler iyi olsun da biz bir şekilde hallederiz kendimizi

Ayyyy aynı travmayı yaşiyorumm başım çatlıyo hiç durmuyo hiç huy degiştirdi cidden benim kızz düzenli uyur kalkardı enerji yüksek olurdu masa sandalyesine bile oturmuyo yemek yapamıyorum kahvaltı edemiyorum kendime vallahi acımdan düşüp bayılacak hale geliyorum gece hele 2 saatte bir uyanıyo ağlak zırlakk atak geçiriyoruz malumm bide 9aydada varsa boyle birşey hiç dinlenme yok o halde banada

Korkmaa buzamanlarda yavaşlaması normall biz anneler kilo alsın istiyoruz hep benimkide 7400 dü geçen 3ocakta

Son düzenleme:
Mama kaşığı ile veriyordum canım onu da Bi deneyim. Ama şöyle diyim misal eskiden muzu elmayı çok severdi. Filesine koyardım bayılırdı ona. Şimdi bazen fileyi görünce bile ağzını kilitliyor çözemedim şu sıralar beklemedeyim bizi görsün heves etsin
Selam kizlar surekli hastane hastalikla ugrasmaktan telefonu elime dahi alamiyorum.Oglum haftaya ameliyat olacakPopomuzda biraz sikinti cikti.Sizin bebisler nasil
Canım geçmiş olsun neyi vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…