2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Reactions: Jou
Hemsire 1 çay kasıgı yeterli demisti
İlk 3 ay için evet ama artık kiloları arttı. Yarım ölçek neredeyse 3 çay kaşığı yapıyor, öyle bir dene istersen prospektüsünü oku canım bir de eczacı 2. Aydan sonra etkisi azalır 3. Ayda açıldıktan sonra at dedi. Boşuna vermiş olma diye söylüyorum
Geçmiş olsun
evet ya ciddi kızlar cadı oluyor :)
bende hatırlamam oğlumda böyle sıkıntılar
Benim oğlum cadı ama

Ay kuzu senin oglanla benim.kiz ayrı.bir hava zaten heheheh

nörolojik gelişim aşamalarindan dönmek en önemlilerinden değil diye biliyorum.önemli olan bu dönemde ayağa kaldirdiğinda basabilmesi ve 8 ay sonuna kadar desteksiz oturabilmesi.şuan destekli oturabiliyodur heralde?
Benim dana hiç sevmiyor oturmayı ya kanepenin köşeye koyuyorum kendini kaydırıyo kucakta duruyo tabi desteksiz ne zaman oturur kim bilir

38 i geçmiyorsa korkma bence. Bir de diş ateşi 38 i geçmiyormuş diş olabilir

Yaaaa çok geçmiş olsun umarım biter gider hemen. Bende 1 sene tat koku tam gelmemişti

Ay inşallah inşallah canım ya. Kaşık maması aldın mı. Ben hipp 5 tahıllı aldım bazen içine meyve ekleyip veriyorum Bi ara onu yiyordu ama değişiyor işte. Bide sen dene bakalım
Umarım bir sorun yoktur tembeldir Catlak-kurabiye nin oğlu da öyle rahat biraz
Ay sorma topiğib en tembeli anası gibi üşengeç
pinkbuyu helyum balonu alcam ayaklarına bağlayım bari de biraz hareket yapsın sıpam gerçi geç kaldım bunun için ama olsundu
Yok canım rahat ol dişsizler grubu da var epey bugün hastaneye gitcez bakalım bi sorayım çıkacak gibi mi diye
Hadi bakalım var mı haber gelen giden

Günaydın arkadaşlar. Mastit hakkında bilgisi olan var mı? Ne kadar sürede iyileşir bu. Tıkalı memeyi zorla emziriyorum ama gecmedi iki gündür. Ne zaman doktora gitmek gerekir? Çok zordayım şu an
Merhaba kusura bakmayın yeni gördüm mesajı çok geçmiş olsun
Sıcak duşa girip sabunla göğsünüze masaj yapın
Duştan çıkar çıkmaz hemen üstünüzü giyinip o sıcaklık ile bebeyi emzirin
Ayrıca evde küçük masaj aleti ya da titreşimli diş fırçası varsa göğsünüze masaj yapabilirsiniz
Ha baktınız hiç bir şey fayda etmiyor kesinlikle lahana yaprağını öneririm
Benim dana hiç sevmiyor oturmayı ya kanepenin köşeye koyuyorum kendini kaydırıyo kucakta duruyo tabi desteksiz ne zaman oturur kim bilir

Yok kız, doktor da çıkar acele etmeyin dedi

Aldım kuzum o kaşık mamalarından toz şeklinde olanlardan ilk yiyor gibiydi şimdi yemiyor. Bi tek hipp sütlacını yiyor onda da şeker varmış yaa 3 kere verdim vermedim daha
Vallahii çok zor evlat varken çalışmak ev iş güç işe gidiyosun orasıda toparlanma seylerr
Ufff jouuuu gözümde büyüyooorr az kaldı korkuyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…