2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aman kız bunu aldım cevap yazmayı unuttum 😅😅
Bu bana birini hatırlatıyor :confused::confused:
Haha oğlumu, 😅😅
Bizimkiler zaten aynı gitmezse olmaz 😂😂 valla kız pek totosu ağır. Bakınca kıpır kıpır hareketli ama böyle şeylerde yok😂 geçen teyzem kollarından tuttu bi adım atıyor yandan yandan ben tutuyorum tövbe basmıyor 😂😂😂

Bugün menenjiti de konuştuk.
Bizim dr 7 de ve 12den sonra nimenrix
10 ve 13te bexsero yapalım dedi. Bu ayın 26sında nimenrixle başlıyoruz bakalım 🙂

• Beğen
Reactions: Jou
Aldım kuzum o kaşık mamalarından toz şeklinde olanlardan ilk yiyor gibiydi şimdi yemiyor. Bi tek hipp sütlacını yiyor onda da şeker varmış yaa 3 kere verdim vermedim daha

Ufff jouuuu gözümde büyüyooorr az kaldı korkuyorummm😞😞
Sen ne zaman başlıyorsun işe kuzum. Ben de gerginim yarıyıl tatili sonrası başlıyorum

Aldım kuzum o kaşık mamalarından toz şeklinde olanlardan ilk yiyor gibiydi şimdi yemiyor. Bi tek hipp sütlacını yiyor onda da şeker varmış yaa 3 kere verdim vermedim daha

Ufff jouuuu gözümde büyüyooorr az kaldı korkuyorummm😞😞
Cok zor çokk biz cocuk varken bile birşey yetişmiyor kimsemde yok baksin çalışayim 3 sene sonra kreşe veririm artik kızımı başlarım işe kızima istediği şeyleri alırim enazından

Ay kızlar noldu şimdi 🤭 mutfağa gittim telden kameraya bakıyordum ahsene, giderken konuşma yerine basmış gitmişim. Ahsen ağlıyor yanına gittim Allahım ses geliyor kameradan eşim telde konuşuyordu. Ödüm koptu biri bağlandı sandım çocukta korkmuş tabi sesleri duyunca 🙊
Kıyamam ya nasıl korkmuştur tabi sen ondan çok korktun kesin biri bağlandı diye. Bi ara çok dillendirildi ya bu bağlanma işi insan da korkuyor haklı olarak . Ne diyelim canım geçmiş olsun 😘

Sen ne zaman başlıyorsun işe kuzum. Ben de gerginim yarıyıl tatili sonrası başlıyorum
Benim ücretsiz izin 9 martta bitiyor canım, yıllık izinlerim var nisan sonu başlıyorum:KK43:
Cok zor çokk biz cocuk varken bile birşey yetişmiyor kimsemde yok baksin çalışayim 3 sene sonra kreşe veririm artik kızımı başlarım işe kızima istediği şeyleri alırim enazından
Öyle bir imkanım olsa ben 4 yaşa kadar çalışmayı düşünmezdim. Malesef işimi bırakırsam bir daha girmem zor kamudayım:KK43: çocuksuzken bile sabah koştur koştur oluyordu şimdi nasıl olacak bakalım. Eşim de benden çok önce çıkmış olacak

Benim ücretsiz izin 9 martta bitiyor canım, yıllık izinlerim var nisan sonu başlıyorum:KK43:

Öyle bir imkanım olsa ben 4 yaşa kadar çalışmayı düşünmezdim. Malesef işimi bırakırsam bir daha girmem zor kamudayım:KK43: çocuksuzken bile sabah koştur koştur oluyordu şimdi nasıl olacak bakalım. Eşim de benden çok önce çıkmış olacak
Yine biraz daha vaktin varmış ya yavaş yavaş büyür hem o zamana kadar biraz daha bebeğin. Bir yığın tedirginlikle başlayacağız bakalım üstesinden geliriz inşallah

Allah kolaylığını versin canim benimm zaman şelale gibi bunuda güzelce atlatıcaksın

Ay kızlar noldu şimdi 🤭 mutfağa gittim telden kameraya bakıyordum ahsene, giderken konuşma yerine basmış gitmişim. Ahsen ağlıyor yanına gittim Allahım ses geliyor kameradan eşim telde konuşuyordu. Ödüm koptu biri bağlandı sandım çocukta korkmuş tabi sesleri duyunca 🙊
Hahahahahahaha ahhh şu elinnnn insan korkuyo yaaa kameradan baglanması falan benimde geçen kamera beni takip ediyodu nereye gitsem dönüyodu bokiyenn dedim noluyo hemen kocamı kaldırdım meğersem programda tıklamısım.biyere elim değmiş ödüm patladı testere filmi aklima gelmisti o an dedim başuma geleeyy

sars-cov2 pozitif çıktı 😔 dün gece de ateşli geçti. bi de hep ağladı küçük küçük, hiç uyuyamadı bebişim 😔 doktor 1 gece daha sürebilir dedi. geçer umarım yarın. neyseki başka belirtisi yok.
ben daha önce iki kere geçirmiştim, ikisinde de aylarca koku gelmedi. sonra da parosmia (koku bozukluğu) olup aylarca çoğu şeyi yiyememiştim. ekmek bile kokuyordu. hatta tam 1 ay önce düzeldi (1 sene sürdü). yine aynı şeyleri yaşıcam diye de mutsuzum baya 😭
Çok geçmiş olsun cnm. Biz de demiştim ya geçen ay aynısını yaşadık. İki gün sürüyor ateşi. Çocuk doktoru da bana çocuklar covidi çok kolay atlatıyor dedi. Gerçekten de şükürler olsun öyle oldu. Bizim dez avantajımız kulağına vurması oldu o nedenle mecbur antibiyotik kullandık :KK43: yrna bir şeyi kalmaz bebisinizin. Çok çok geçmiş olsun tekrardan 🥰

Merhaba kusura bakmayın yeni gördüm mesajı çok geçmiş olsun
Sıcak duşa girip sabunla göğsünüze masaj yapın
Duştan çıkar çıkmaz hemen üstünüzü giyinip o sıcaklık ile bebeyi emzirin
Ayrıca evde küçük masaj aleti ya da titreşimli diş fırçası varsa göğsünüze masaj yapabilirsiniz
Ha baktınız hiç bir şey fayda etmiyor kesinlikle lahana yaprağını öneririm
Çok teşekkürler doktora gittim süt kanalı tıkanmış masak yap dedi o da. Dış fırçasıyla deneyeceğim. Bir de antibiyotik verdi.

X