2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hemsire 1 çay kasıgı yeterli demisti

Sağolasın canım düşünmen yeter. Bizi de haberdar et sonuç çıkınca.

Salgın varmış ya düşmeyen ateş. 2 hafta önce falan yeğenim oldu hiç bir şeyi yoktu sadece ateşi vardı
sars-cov2 pozitif çıktı dün gece de ateşli geçti. bi de hep ağladı küçük küçük, hiç uyuyamadı bebişim doktor 1 gece daha sürebilir dedi. geçer umarım yarın. neyseki başka belirtisi yok.
ben daha önce iki kere geçirmiştim, ikisinde de aylarca koku gelmedi. sonra da parosmia (koku bozukluğu) olup aylarca çoğu şeyi yiyememiştim. ekmek bile kokuyordu. hatta tam 1 ay önce düzeldi (1 sene sürdü). yine aynı şeyleri yaşıcam diye de mutsuzum baya

Uzuldum bebişine ama duzelir,doktorda demiş.heralde antibiotik vermiyo bu durumda? Sizden değilse kimden geçti covid?

Uzuldum bebişine ama duzelir,doktorda demiş.heralde antibiotik vermiyo bu durumda? Sizden değilse kimden geçti covid?
biz evde test yaptık az önce, negatif çıktı. ama tabi çok güven vermiyor o testler. sadece kayınvalidelerle görüştük geçen hafta. bir de temizliğe gelen abla var. aynı odaya sokmadım hiç ikisini ama bilemedim. kimsede de belirti yok.
ilaç vermedi, sadece ateş düşürücü dedi. bi de beslenmesine dikkat dedi. devamlı emzirmeye çalışıyorum. çok emmiyo ama ek gıdasını yiyor neyseki

Allah şifa versin canim.tez zamanda iyileşsinde kumandaya ,telefona saldirsin:))

canım biz iş yerinde ve evde çok yaptık o testlerden genelde doğru çıktı
geçen sene kovid olduğumuza öyle öğrenmiştik
umarım kısa sürede toparlar bebiş bugün daha iyi mi ?

canım biz iş yerinde ve evde çok yaptık o testlerden genelde doğru çıktı
geçen sene kovid olduğumuza öyle öğrenmiştik
umarım kısa sürede toparlar bebiş bugün daha iyi mi
atesi bi tik daha iyi canim. ama uykusu daha kotu. ne gece uyudu, ne gunduz uyuyor uyusa da dinlense biraz. gozlerinin feri yok baktikca uzuluyorum ama bu haliyle bile gulmeye calisiyor bebisim

atesi bi tik daha iyi canim. ama uykusu daha kotu. ne gece uyudu, ne gunduz uyuyor uyusa da dinlense biraz. gozlerinin feri yok baktikca uzuluyorum ama bu haliyle bile gulmeye calisiyor bebisim

ay kıyamam ya
yavrular hasta olunca herşey duruyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…