2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın arkadaşlar. Mastit hakkında bilgisi olan var mı? Ne kadar sürede iyileşir bu. Tıkalı memeyi zorla emziriyorum ama gecmedi iki gündür. Ne zaman doktora gitmek gerekir? Çok zordayım şu an 😔

Canimmmmmmm
Oynamaya başladı ama kendi.kendine değil
Yatmıyor sadece yürütulmek istiyor yürütece koydum onu da istemiyo
Anlayacağın hala cadı sen nasılsın beyefendi nasıl:)
Alla alla yurumek istiyo ama yuruteci sevmiyo oyle mi:))
Bizimki eskiden yuvarlana yuvarlana,surunerek odayi dolaşirdi,şimdi oturmak istiyo.bayadir oturup onundeki oyuncaklarla oynuyo.totosu buyuk ondan olabilir gerçi:))artik desteksiz guzel oturuyo.dişleri yok çikmadi daha.

Alla alla yurumek istiyo ama yuruteci sevmiyo oyle mi:))
Bizimki eskiden yuvarlana yuvarlana,surunerek odayi dolaşirdi,şimdi oturmak istiyo.bayadir oturup onundeki oyuncaklarla oynuyo.totosu buyuk ondan olabilir gerçi:))artik desteksiz guzel oturuyo.dişleri yok çikmadi daha.

ay yerim ben onu
aynen canım yürüteçde durmuyor mantığını anlatmaya çalıştım ama hoşuna gitmedi pek :)
demiştir paşa süründüğüm yeter artık keyfime bakacağım
kız bizimde diş yok piyasada ama çok gergin :)

Simdi nasil kızınız? Benim ki hala donmuyor, ayagini yana koyunca donuyor ama sonucta destekli donuyor, saga sola da cevjrmiuor kendini, ayaklarinj kaldirip agzina sokuyor bir tek.
nörolojik gelişim aşamalarindan dönmek en önemlilerinden değil diye biliyorum.önemli olan bu dönemde ayağa kaldirdiğinda basabilmesi ve 8 ay sonuna kadar desteksiz oturabilmesi.şuan destekli oturabiliyodur heralde?

ay yerim ben onu
aynen canım yürüteçde durmuyor mantığını anlatmaya çalıştım ama hoşuna gitmedi pek :)
demiştir paşa süründüğüm yeter artık keyfime bakacağım
kız bizimde diş yok piyasada ama çok gergin :)
Demek mantiğini anlattın ama anlamadi oyle mi:KK70:
Canim dişler gelene kadar beslemeye çalişiyorum ben,gunum onu beslemekle geçiyo:)ne kadar kilo alirsa kardir,iştahi azalmadan:))

Demek mantiğini anlattın ama anlamadi oyle mi:KK70:
Canim dişler gelene kadar beslemeye çalişiyorum ben,gunum onu beslemekle geçiyo:)ne kadar kilo alirsa kardir,iştahi azalmadan:))

evet tek tek anlattım kendini ileri ittir kızım bak çok hoşuna gidecek bununla bana ihtiyacın olmayacak abin çok severdi yürüteci diye konuştum :KK70:
bende işteyim sağıp bırakıyorum ama sağdığğım sütün yarısını anca içiyormuş
annemde ziyan olmasın diye az az sık sık veriyormuş
Allahtan haftada 2 gün
1,5 ay sonra tamamen olmayacağım o arada ek gıda oturup sütlerin hepsini içer umarım

evet tek tek anlattım kendini ileri ittir kızım bak çok hoşuna gidecek bununla bana ihtiyacın olmayacak abin çok severdi yürüteci diye konuştum :KK70:
bende işteyim sağıp bırakıyorum ama sağdığğım sütün yarısını anca içiyormuş
annemde ziyan olmasın diye az az sık sık veriyormuş
Allahtan haftada 2 gün
1,5 ay sonra tamamen olmayacağım o arada ek gıda oturup sütlerin hepsini içer umarım
Neyse en azindan annenle duruyomuş.belki diş huzursuzluğundandir iştahsizligi,geçer

Kızlar bebegımde öksürük vardı dun. Gece gecti burun akıntısı ve 38 derece ates basladı atesı ınıp cıkıyor 38 ı gecmedı sabah 6 da bır cay kasıgı calpol verdım takıp edıyorum 37 38 arası gıdıp gelıyor Keyfi yerinde istahı da kapanmadı ama atesi inip cıkıyor bır sey yapmalı mıyım doktor takıp edın dedı sadece

Kızlar bebegımde öksürük vardı dun. Gece gecti burun akıntısı ve 38 derece ates basladı atesı ınıp cıkıyor 38 ı gecmedı sabah 6 da bır cay kasıgı calpol verdım takıp edıyorum 37 38 arası gıdıp gelıyor Keyfi yerinde istahı da kapanmadı ama atesi inip cıkıyor bır sey yapmalı mıyım doktor takıp edın dedı sadece
Sadece ateşse belki diştir çok da yüksek değil çünkü. Calpolu eksik doz vermişsin canım 1 çay kaşığı etki etmez. Yarım ölçek ya da tam ölçek vermen lazım. Ayaklarında mutlaka çorap olsun, üstü pamuklu biraz daha hafif giydirip evin sıcaklığını biraz düşürüp 22 tutmayı dene. Emiyorsa bol emzir, sık sık su teklif et. Doktorun da takip demiş zaten inşallah ilerlemez 🤲🏻

canım aventin biberonu başka biberon versem emmeme durumu artık olmaz herhalde dimi
sende biberon kullanıyorsun tecrübelisin :)
Canim ben sadece;hani sutu sağdigim biberon var lansinoshun,onu vermiştim.ondan sutu lıkır lıkır iciyodu.ters cevirdigin zaman baya dokuluyo hatta,hep onu kullandim,sevmişti.sen de ucunu açsan sever belki bi dene

Canim ben sadece;hani sutu sağdigim biberon var lansinoshun,onu vermiştim.ondan sutu lıkır lıkır iciyodu.ters cevirdigin zaman baya dokuluyo hatta,hep onu kullandim,sevmişti.sen de ucunu açsan sever belki bi dene

bende çevirdim akıyor ama 1 numara ya emin olamadım o zaman az biraz açayım bakalım

X