2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok üzüldüm senin adına umarım eşin hatasını anlayıp düzeltmeye çalışır böylede ömür zor geçer yani Allah yardımcın olsun..

Hayırlı olsun öncelikle sağlıkla kucağına alırsın inş. Ben doğuma kadar kullanmıştım. Kesmişti aslında tam haftasını hatırlamıyorum. 11 haftada korona olunca tekrar başlamıştı doğuma kadar da devam etmişti.

meliyke canım birşey sormustum sana dedin ya fevriyle ilgili ne fevriliğimi gördün hala cvp vermedin ona ? Ama anladım yani bana karsi bi tuğaf
oyle mi demiştim:)) dogrudur,ani ve de şaşirtan tepkiler vermişsen demişimdir kiz..neyse takilmayalim.yazamadim kaç saattir buraya bi sıkınti vardi galiba benim kk da

Sözel ve psikolojik şiddet görüyorsun. Bir de eşinin değişeceğine dair de umudun yok. Her şey birikince bebeğe tahammül kalmıyor haliyle. Sobalı evde üşür, imkanlar kısıtlı olur ama stresten kavgadan sevgisizlikten uzak olur bebeğin. Evliliğin öncelikle muhakkak kurtarılmasının denenmesi taraftarıyım ama bazı durumlarda da bitmesi daha hayırlı olabiliyor. Yine de şimdi sinirle karar verme bir süre uzaklaşıp düşünme imkanın varsa onu değerlendir akışta belki bitirip yeni bir sayfa açacak gücü bulacaksın kendinde.

Canım üzüldüm senin adına gerçekten zor bir durum eşin biraz sakin lalabilse keşke. Allah ferahlık versin inşallah kısa zamanda

Canım neden böyle yapıyor severek evlenmişsinizde. Aile yüzünden mi kötü davranıyor sana. En başından böyleyse ve düzelmediyse sana da oğluna da yazım değil mi. Kendim yaşamış gibi çok üzüldüm inan. Zor bir durum. Ama çabalayıp karşılığını alamıyorsam artık vazgeçerdim. Belkide ona o gidemez nasıl olsa bırakmaz beni rahatlığı da verdiğin için rahat davranıyor olabilir mi

Biz yaklasik 14 15 yıldır birbirimiz taniyoruz bunun 10 senesi ayri gecti sinirli bi cocuklugu vardi cunku ayni sekilde. Bu sekilde davranmasinin sebebi kendi icindeki seyler ben degilim asla kötü bi eş olmadim ona karsi kendim alkole karsiyken tek disarda icmesin evinde icsin diye sofra kurdum zamani geldi. Eskiden uzmandi çok sehit arkadasi var bide amcasida yaninda öldürüldü psklojisi cok kotu kendi kendine öfke patlamalari var zamanla iyilesir duzelir dedim tedavi ol diyorum olmuyor artik inancimida sabrimida yitirdim

INsallah bulurum

oyle mi demiştim:)) dogrudur,ani ve de şaşirtan tepkiler vermişsen demişimdir kiz..neyse takilmayalim.yazamadim kaç saattir buraya bi sıkınti vardi galiba benim kk da
Oyle demişin yani diyosun ki hakkettinki dogrusunu demisimdir diyosun ? Sen gerçekten cok fenasın beni burda tanıyan cok iyi tanır sen beni tanımıyorsun tanıyamadıysan demekki

Oyle demişin yani diyosun ki hakkettinki dogrusunu demisimdir diyosun ? Sen gerçekten cok fenasın beni burda tanıyan cok iyi tanır sen beni tanımıyorsun tanıyamadıysan demekki
Şimdi ne icin bunu soylediğimi hatirlayabilmem için arsiv kariştirmam gerek,en iyisi boşverelim kizz:)) bebeğin nasil,yemeklerini guzel guzel yiyo mu,kendi kendine oynamalara başladi mi napti

Reactions: Jou
Benim babyde de diş yok canim ya,dişler cikana kadar iyi kilo alsin belki iştahi azalir diye hazirlaniyoz:))
Bizim geçenlerde bi ateşi çıktı kesin diş geliyor dedik ama değilmiş damakları sert ve şiş bekliyoruz yesinler bol bol işteh kaybı oluyormuş evet ya diş çıkarken genelde

Bizimki de şis ama diş yok daha,sanirim 4 u birlikte cikacak.ne kadar gec cikarsa o kadar kar:))
Aman valla bizim 6 tane oldular 2 3 gün önce yine mama içmiyordu bu kadar erken beklemiyordum dişi hiç bakmadım bugün gülüyordu şok oldum resmen ikisi birden çıkmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…