2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
oğluşumun ateşi dün 40 dereceye çıktı (popodan) calpol veriyorum, düşüyor, 3 saat sonra yine 40 derece. şu an 38.5 da sabit gibi.
ishal yok, burun akıntısı tıkanıklığı yok, öksürük yok, sadece ateş. doktor bikaç test istedi yaptıracaz birazdan ama fikri olan var mı tecrübeli annelerden??

Çok çok geçmiş olsun. Biz de geçen ay aynısını yaşadık 2 gun sürdü. Kulağına vurdu kızımın antibiyotik kullandık mecbur Sonrasında biz de hasta olduk meğer kovid olmuşuz. Ama geçen ay buralarda çok yaygındı hastalıklar ondan olduk geçirdik yani. İnsan çok üzülüyor bebek hasta olunca ama geçip gidiyor şükür onların bünyesi çok kuvvetli. Kızım iki günde iyileşti biz bir hafta kalkamadık ayağa

inşallah 2 günde geçer bizim de uykusunda inledi bi de ateşi çıktıkça, insan kıyamıyor cidden onlar iyi olsun, insan razı oluyor haftalarca hastalığa dimi. bi de ilk kez hasta oldu, çok kötüymüş cidden bu his
birazdan covid testi de yaptıracaz bakalım.

Cook cok geçmiş olsun canım
Ne yazık ki böyle bir salgın var düşmeyen ates
Hemencik atlatsin kuzucum
Kovid domuz gribi hepsini geçirdik bide bilmediğim bi hastalık daha ondada ates geçmiyordu bir sürü hastalık dolu etraf

Evet benim normal yaralarım da geç iyileştir ondan herhalde
Ek gıdayı yemiyor oğlan
Psikolojim bozuldu
Neler deniyorum ama yok zoraki bir iki kaşık
Bu erkek uşaklarinki genelde normal herhalde ya kimde duysam yemiyo
Tavuk suyuyla falan denedinmi
Simdi onlara tuzsuz gelince istemiyolar normal yemeklere başlasa yerler löplöpp bozma moralini bizde olsak bizde tatsız tuzsuz yemeyizz

Bu erkek uşaklarinki genelde normal herhalde ya kimde duysam yemiyo
Tavuk suyuyla falan denedinmi
Simdi onlara tuzsuz gelince istemiyolar normal yemeklere başlasa yerler löplöpp bozma moralini bizde olsak bizde tatsız tuzsuz yemeyizz
Verdim kuzum bugün tavuk suyuna çorba da yaptım. İnan o kadar kafam bozuk ki başım çatlıyor. Stresin depresyonun dibindeyim şu sıralar

Reactions: Jou
Verdim kuzum bugün tavuk suyuna çorba da yaptım. İnan o kadar kafam bozuk ki başım çatlıyor. Stresin depresyonun dibindeyim şu sıralar
Hayırrr bozma moralinii yemeyebilirr diyorum yaa sizin yemeklerden versen tuzlu falan yer hic bizimki cok yemiyo yayla çorbası ettim dün yedi ekmek ettim yulaf unuyla

Benimki sola da dönüyor artık bi oraya bi buraya 5.ve 6.dişimiz de gelmiş şimdi gördüm

Geçmiş olsun canım yaa

çok saol canım başka belirti olmayınca bilemedim bi hangi hastalık. bakalım çıkacak yarın.
Geçmiş olsun canım yaa
saol canım, sana da çok geçmiş olsun bu arada. telaştan yazamadım hiç

Geçmiş olsun canım. Bendede hiç bakılmadı sanırım kan sulandırıcı veriyor diye gerek duymadı. Ama kullanmayanlar için baktırmak da fayda var. Bazen doktorlar unutabiliyor yada çok umursamıyor o an.
Merhabalar ben tiroid hastasıyım tüp bebekle gebe kaldım. Kan pıhtılaşma testime bakılmadı ama coraspin kullanıyorum sanırım 10. Haftaya ilaçları bırakana kadar kullanıcam. Siz ne kullanmıştınız acaba?

Yaaa canımm çok gecmiş olsun bunasıl ates boyle hasta olmadan yaptırdınmı test

Oncelikle geçmis olsun.burun akintisi,oksuruk vs yoksa daha dirençli oluyo ateş.muhtamelen bebeginin enfeksiyon degeri baya yuksek.yoksa bu kadar hizli cikmazdi ateşi.inş uygun tedaviyle 3-4 gune bişeyiniz kalmaz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…