2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Şimdi ne icin bunu soylediğimi hatirlayabilmem için arsiv kariştirmam gerek,en iyisi boşverelim kizz:)) bebeğin nasil,yemeklerini guzel guzel yiyo mu,kendi kendine oynamalara başladi mi napti
Iyi hadi oyle olsun tatsız olmasın gerek yok😅

Sen gunlerdir niye girmiyosun o haldee hic girmeden duramazdın 😝

Iyi emeklemek istiyo anında kalkıyor ayağa hemen kucağıma alacaksam kendini kaldırıyo hemen ağırlığını hissetmiyorum bile 😀

Alt 2 dişte çıktı beraber büyüyolar orantılı şimdi

Aman valla bizim 6 tane oldular 😂 2 3 gün önce yine mama içmiyordu bu kadar erken beklemiyordum dişi hiç bakmadım bugün gülüyordu şok oldum resmen ikisi birden çıkmış 😂
Ay ne güzell yaaa bidaha kızma benim ponçiğime mama icmiyo diye sinirleniyonn bak şimdide içiyo hepsi değişikk benimki de dişten sürekli kalkar meme ister şu 2 3 gündür düzenli uyuyo zaten diş sorunu 4 gun sürüyomuş fazla sürmezmiş

Biz yaklasik 14 15 yıldır birbirimiz taniyoruz bunun 10 senesi ayri gecti sinirli bi cocuklugu vardi cunku ayni sekilde. Bu sekilde davranmasinin sebebi kendi icindeki seyler ben degilim asla kötü bi eş olmadim ona karsi kendim alkole karsiyken tek disarda icmesin evinde icsin diye sofra kurdum zamani geldi. Eskiden uzmandi çok sehit arkadasi var bide amcasida yaninda öldürüldü psklojisi cok kotu kendi kendine öfke patlamalari var zamanla iyilesir duzelir dedim tedavi ol diyorum olmuyor artik inancimida sabrimida yitirdim

Keşke tedaviyi kabul etse okadar iyi geliyor ki. Kardeşiminde sinirli durumları vardı ilk seansta etkisini gördük valla ilaçlarını düzenli kullanıyor şimdi sakinleşti. Dinleyeceği bir büyüğünüz falan yok mu konuşsan mesela ikna etse eşini

Evimi çok özlemişim 🥺 beliste çok özlemiş eve geldik bi mutlu bi kudurduki sormayın 🤭 uyutana kadar canım çıktı eheehe

Kızlar kendime 10 kat yakın gösteren ayna aldıktan sonra bunalıma girdim 🥺 yüzüm ne hale gelmiş anam burada günışığı yok güneş yok karanlıkta çokta kötü görünmüyordu adanadaya gittim aslında ben ben değilmişim. Hemen bütün paramı yüz bakımına yatırdım 🤭

Tuz zararlı diye vermedim bizim böbrek zaten sıkıntılı. Bakalım inşallah geçicidir

Anamm maşallah maşallah dişlere gel hele. Bizde o yönde de tık yok 😅😅 şu topikte diş çıkarmayan Bi biz kaldık galiba 😅😅
Bizde de diş yok geven hafta 7.ay dr kontrolüne gittik. Yakın zamanda bekleme görünmüyor dedi 😬 yavrum olmayan dişleriyle ek gıda çiğnemeye çalışıyor 😂

Yaaa canımm çok gecmiş olsun bunasıl ates boyle hasta olmadan yaptırdınmı test
çok saol canım. test yaptırdım, yarın akşama doğru çıkacak sonuçlar bakalım
Oncelikle geçmis olsun.burun akintisi,oksuruk vs yoksa daha dirençli oluyo ateş.muhtamelen bebeginin enfeksiyon degeri baya yuksek.yoksa bu kadar hizli cikmazdi ateşi.inş uygun tedaviyle 3-4 gune bişeyiniz kalmaz:)
Canim hiç korkma,cocuklarin hastaliği da bizimkisi gibi değil.cogu zaman burun akintisi,oksuruk olmadan ateşi fırlıyo.kuru kuru.hatta hastaliği bittiğinde bazen burnu akmaya ya da oksurmeye başliyolar.onlarda kendi kendine geçiyo.
saol canım. bugün hiç 40 olmadı çok şükür. şu an 38.6. gun boyu melül melül baktı oğlum 😔 sen bi kere birine “ateş olunca anlaşılıyo hallerinden” demiştin sanki. gerçekten de öyle oluyomuş 😔
Sağolasın canım düşünmen yeter. Bizi de haberdar et sonuç çıkınca.

Salgın varmış ya düşmeyen ateş. 2 hafta önce falan yeğenim oldu hiç bir şeyi yoktu sadece ateşi vardı
hiç de kalabalığa girmiyoruz. hele çocuğu olan kimseyle görüşmüyorum. nası bulaştı şaşkınım 😔 haber veririm canım teşhis konulursa.
Geçmiş olsun idrar tahlili yapıldımı sanırım enfeksiyon oluncada ateş yükseliyor
bugün sürüntü ve gaita alındı. idrar tahlili yapılmadı. bunlardan bişey çıkmazsa belki onu da ister doktor 🤷🏼‍♀️

saol canım. bugün hiç 40 olmadı çok şükür. şu an 38.6. gun boyu melül melül baktı oğlum 😔 sen bi kere birine “ateş olunca anlaşılıyo hallerinden” demiştin sanki. gerçekten de öyle oluyomuş 😔

hiç de kalabalığa girmiyoruz. hele çocuğu olan kimseyle görüşmüyorum. nası bulaştı şaşkınım 😔 haber veririm canım teşhis konulursa.

bugün sürüntü ve gaita alındı. idrar tahlili yapılmadı. bunlardan bişey çıkmazsa belki onu da ister doktor 🤷🏼‍♀️
Insaallahh iyi çıkar ama kızların dediği gibi enfeksiyon yapar

Evet yaa ateşleri olunca kafalarini tutamiyolar,hep emmek hep uyumak isriyolar.inş iyilesir yavru bikac gune

Iyi hadi oyle olsun tatsız olmasın gerek yok😅

Sen gunlerdir niye girmiyosun o haldee hic girmeden duramazdın 😝

Iyi emeklemek istiyo anında kalkıyor ayağa hemen kucağıma alacaksam kendini kaldırıyo hemen ağırlığını hissetmiyorum bile 😀

Alt 2 dişte çıktı beraber büyüyolar orantılı şimdi
Aferin miniğe,ayakta durmak istiyo demek ki.
Bazi yapmam gereken işler yarim kaldi,onlarla ilgilendim.telefonu zaruri olmadikça almadim elime.

• Beğen
Reactions: Jou
X