2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Kuzum genelde 2.5 saat fln oluyor mizmizlaniyor zaten gözlerini ovusturuo lakin bir kac gündür uykuya daha da çok zor direniyor
Bide bende memede uyumak istiyor memede de dalamiyor ayağıma aldıkça kıyamet kopuyor babadada direniyor ama pes ediyor

Bebeler uyudu mu gizlar
Bugun hiç uyumadı güneş 8 buçukta uyuttum simdi uyandı emzirdim geri uyudum sırada abisi var onuda uyuttum mu kendime çay demlicem v bir demligi yutcam bu yorgunluk.baska türlü atlatilmaz

Bizim doktor aydinda kuzuk muhtemelen yol yorgunu olurum ama annemle ablam olcak bi tık aşı sonrasi rahat ederim
Ohhh iyi birilerinin olmadı
Saol kuzum bende bir düzen oturtmam lazım. 4 sebze, yoğurt ve 1 meyve tattı şimdiye kadar. İlerleme yavaş gidiyor biraz..

Napıcam bende hiç bilmiyorum. Çünkü bebek daha o kadar yemiyor. Fazla seçenekte yok. Bi yoğurt sevdi. Ankara’ya geldik dün. Çok yoruldum şu süreçte.. 150-200 yine fena değil kuzum 70-60 aldı benimki.. Ankaradaki doktora götürücem bir ara bakalım muayenede ne diyecek.

İnşallah yardım eden cinsidir kv. Benimkide tutturdu hastanede kalıcam size güvenmiyorum diye.. akşam 11 de uykum geldi deyip afedersin kıçını devirip yattı. Sanki tatile geldi beni sinir ettiğiyle kaldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…