2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben verdim içindekilerin çoğunu tattırınca. Sadece ısırgan otu kalmıştı tabi. İrmik yulaf buğdayda 3 gün de alerji belli olmazmış zaten. Onun için 3 gün kuralı uygulanmıyor. Bende direkt verdim
Kapya biber zamanı değil, buğday unu nasıl olucak acaba, nane var tabi, soğanda tadılmadı.. Bunları nasıl tatırıcam bilmiyorum. Yoğurt ve havuç tattık sadece 🙈 Bana bir el atın kafayı yicem strese girdim 🙈

Kızlar, bnm sol meme ucum perttt :KK42:Dun gece kizim isirdi cok fena. makinenin en düşük sağma ayariyla sagiyorum şuan. Hassasiyet ne zamana gecer var mi bu konuda bir bilgisi olan? Herhangi bir karisim yapsam sürsem daha mı cabuk toparlar acaba? Tecrubeli analar bi el atsın bana ya @Amazing family
Isırma çok fena benimkide damağı ile çekiştirip bazen eziyor. 1 hafta göğsüm emerken çok acıdı sonra kendiliğinden geçti.

😂vay be neydi o zamanlar öyle lohusalık zamanları. Arkadaşım pazartesi günü doğum yapacak da şimdiden bana soruyo zor geçti mi fln diye . Ayy o zamanları bi dusunuom da 🙈bi de şimdi kış mevsimi daha bi iç karartıcı sanki be 😂
Ben yazın dışarı kafamı çıkaramadığım için yine karanlıktı bana 🤣 Ama kış daha bir ayrıdır tabi.. Allah yardımcısı olsun 🙈 Sen ne dedin arkadaşına 🙈

Gugubi Gugubi kuzum ya sen OG MARKA tarhana almıştın dimi ? İçimdekilerin hepsini tattırma imkanın olmuş muydu bebişe vermeden?
Evet kuzum ben de og kullanıyorum hepsini tatırmamıştım baharat soğan falan denememiştik ama azcık yaptım ben ilk verdiğimde 3 çay kaşığı anca yedi zaten. 2 gün vermedim bişey de olmadı sonra verdim ne kadar yerse artık

Evet kuzum ben de og kullanıyorum hepsini tatırmamıştım baharat soğan falan denememiştik ama azcık yaptım ben ilk verdiğimde 3 çay kaşığı anca yedi zaten. 2 gün vermedim bişey de olmadı sonra verdim ne kadar yerse artık
Bende vermek istiyorum doktor kilo az almış 3 öğün ek gıda yapıcaksınız 1 er çay bardağı şeklinde dedi. Ben daha 4 sebze 1 yoğurt anca tattırdım. Ne yapıcam bilmiyorum. Pirinç vs sen tattırdın mı 3 gün kuralı mı olması lazım birde bizim yediğimiz pirinçten mi oluyor acaba.. zeytinyağı için 3 gün kuralı gerek yok sanırım.

Kapya biber zamanı değil, buğday unu nasıl olucak acaba, nane var tabi, soğanda tadılmadı.. Bunları nasıl tatırıcam bilmiyorum. Yoğurt ve havuç tattık sadece 🙈 Bana bir el atın kafayı yicem strese girdim 🙈
Kız bacım kabak ne niye vermedin😂 buğday unu falan işte hemen belli olmuyormuş.

Şimdi napıyorsun biliyor musun yoğurt çorbası yap içine nane at öyle bak. Kapya biber ben dolaba koydum öyle vermiştim. Soğanı da çorbanın içinde tatmış oldu 😂 sen tarhanayı bi bırak sebze meyvelere devam et canikom tadımları bitir hemencecik

Dreamgirls Dreamgirls
Screenshot_2023-01-11-19-08-05-640_com.miui.gallery.jpg

Kız bacım kabak ne niye vermedin😂 buğday unu falan işte hemen belli olmuyormuş.

Şimdi napıyorsun biliyor musun yoğurt çorbası yap içine nane at öyle bak. Kapya biber ben dolaba koydum öyle vermiştim. Soğanı da çorbanın içinde tatmış oldu 😂 sen tarhanayı bi bırak sebze meyvelere devam et canikom tadımları bitir hemencecik
Kabak, havuç, patates, balkabağı, yoğurt verdim. bugün armuta başladım. Tarhana içindekilerden bahsetmiştim 🙈
Tamamdır kuzum denemelere devam ediyorum. yoğurt çorbasında pirinç oluyor ya o nasıl olucak onu öncesinde tattırmak gerekiyor mu birde bizim yediğimiz pirinç mi bu..
Çok strese girdim birden adam akıllı sütte içmemeye başladı dünden beri bir huzursuz 😔
Zyağı için kural yok dimi direkt verebiliyor muyuz

Hediye karti indirimi nedir kizlar sepetime dustu anlayamadim!

Eklentiler

• Screenshot_20230111_200053_LC Waikiki.jpg
    Screenshot_20230111_200053_LC Waikiki.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 30
Kabak, havuç, patates, balkabağı, yoğurt verdim. bugün armuta başladım. Tarhana içindekilerden bahsetmiştim 🙈
Tamamdır kuzum denemelere devam ediyorum. yoğurt çorbasında pirinç oluyor ya o nasıl olucak onu öncesinde tattırmak gerekiyor mu birde bizim yediğimiz pirinç mi bu..
Çok strese girdim birden adam akıllı sütte içmemeye başladı dünden beri bir huzursuz 😔
Zyağı için kural yok dimi direkt verebiliyor muyuz
Bende diyorum niye ikisini vermiş 😂😂

Yoğurt çorbasını ben tel şehriye ile yapıyorum. Şehriyeleri de pişince kaşıkla kıyıyorum biraz. Öncesinde tattırmadım pirinç şehriye bunları verdim. Diş olabilir belki. Valla ben artık çok rahatım takmıyorum stres yapmıyorum günde 3 kere mama içiyor düşün 😂 canları istemiyor atakta dişte gerçekten de. Zeytinyağında yok ilk günden beri ben pürelere koydum

X