2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sende olmasaaaannnnnnnnn
:KK36:
Kulak ağrısı mi var kuzum oy oy geçmezse doktora görün bakim n diyecek

Sanırım canım eşin sürekli kulağında
Bexsero menenjit aşısı kuzum ateş olmadı ama huzursuz belli bir uyumadı, hiçbir iş yapamadım. Babası odayı terk etti kaç kere 🙈 Yarında şehir dışıma çıkıcaz valiz hazırlayacaktım olmadı. İşe gitmem lazım geciktim. Dua atın üstüme çok ihtiyacım var şuan 🙈

Doktorumuz 12. Ayda yaptır bize dedi diye ben yaptırmadım daha 😳

Bexsero menenjit aşısı kuzum ateş olmadı ama huzursuz belli bir uyumadı, hiçbir iş yapamadım. Babası odayı terk etti kaç kere 🙈 Yarında şehir dışıma çıkıcaz valiz hazırlayacaktım olmadı. İşe gitmem lazım geciktim. Dua atın üstüme çok ihtiyacım var şuan 🙈
OO allah kolaylıkk versin canım benimm
Babalar terk eder bebe huysuz olduğu için uyuyamadım da der😀

Screenshot_20230111_120342_trendyol.com_edit_1013104546543328.jpg

Kızlar bebem için tarhana alacaktım bunu gördüm. Kullanan var mı acaba. İlk defa görüyorum. Hiç duydunuz mu 🙈

Eki Görüntüle 3190010

Kızlar bebem için tarhana alacaktım bunu gördüm. Kullanan var mı acaba. İlk defa görüyorum. Hiç duydunuz mu 🙈
Bunu görmedim. Başka çeşit gördüm. Yorumlarıda iyi ben almayı düşünüyorum bir süre sonra

Kızlar ya OG marka tarhana almıştım. Şimdi içinde ısırgan otu vs şeyler var. İçindekileri tadım yaptırın deniliyor ya.. Nasıl olcak o siz nasıl ne zaman verdiniz tarhanayı?? Birde şu irmik yulaf buğday ununda 3 gün kuralı yapılıyor mu?
Benim bebe çok kilo almamış 3 öğün bir şeyler yedir dedi doktor.

Kızlar ya OG marka tarhana almıştım. Şimdi içinde ısırgan otu vs şeyler var. İçindekileri tadım yaptırın deniliyor ya.. Nasıl olcak o siz nasıl ne zaman verdiniz tarhanayı?? Birde şu irmik yulaf buğday ununda 3 gün kuralı yapılıyor mu?
Benim bebe çok kilo almamış 3 öğün bir şeyler yedir dedi doktor.
Ben verdim içindekilerin çoğunu tattırınca. Sadece ısırgan otu kalmıştı tabi. İrmik yulaf buğdayda 3 gün de alerji belli olmazmış zaten. Onun için 3 gün kuralı uygulanmıyor. Bende direkt verdim

Bende bilemedim ya 😅 ana sayfaya atcam da nesquik işine döner diye şeetmedim😅😅
Ahahahah valla 😂
Bunu görmedim. Başka çeşit gördüm. Yorumlarıda iyi ben almayı düşünüyorum bir süre sonra

Hee bu farklı bir şey galiba bakayım biraz araştırayım canım

Ay bu sade yağ bilinen sade yağ ise çok kötü kokusu var. Tereyağın üstünde birikenden alınıyor diye biliyorum erzurum kars da meşhur

Kızlar, bnm sol meme ucum perttt :KK42:Dun gece kizim isirdi cok fena. makinenin en düşük sağma ayariyla sagiyorum şuan. Hassasiyet ne zamana gecer var mi bu konuda bir bilgisi olan? Herhangi bir karisim yapsam sürsem daha mı cabuk toparlar acaba? Tecrubeli analar bi el atsın bana ya Amazing family Amazing family
Çok geçmiş olsun 😑💐
Sağmadan önce göğüs ucu kreminiz varsa onu sürün. Yumuşadığı için daha az acır. Camasirla temas etmesi iyilesmesini geciktirir. Plastik göğüs kalkaniniz yoksa uygun fiyatlisindan edinin. Öyle hem hava alıyor hem de ıslak kalmıyor çabuk iyileşiyor. Emzirme sonrası kremi yenileyin. Bir de ayva çekirdeğinden jel yapıp sürüyorlar çabuk iyileşiyormuş ama hiç denemedim. Tarifi vardır mutlaka

Çok geçmiş olsun 😑💐
Sağmadan önce göğüs ucu kreminiz varsa onu sürün. Yumuşadığı için daha az acır. Camasirla temas etmesi iyilesmesini geciktirir. Plastik göğüs kalkaniniz yoksa uygun fiyatlisindan edinin. Öyle hem hava alıyor hem de ıslak kalmıyor çabuk iyileşiyor. Emzirme sonrası kremi yenileyin. Bir de ayva çekirdeğinden jel yapıp sürüyorlar çabuk iyileşiyormuş ama hiç denemedim. Tarifi vardır mutlaka
Sağolasın. Meme ucunda yara olmadigj icin kiyafete atlete temas edince bir sorun yok, ısırınca süt kanalına mı zarar verdi naptı bilmiyorum. Emzirince fena acıyor o yüzden emzireme işini hassasiyet gidince anca yapabilirim. Plastik gogus kalkani bu emzirirken kullanilanlardan di mi? Ondan olmasi lazim bulabilirsem bi deneyeyim.

Kızlar, bnm sol meme ucum perttt :KK42:Dun gece kizim isirdi cok fena. makinenin en düşük sağma ayariyla sagiyorum şuan. Hassasiyet ne zamana gecer var mi bu konuda bir bilgisi olan? Herhangi bir karisim yapsam sürsem daha mı cabuk toparlar acaba? Tecrubeli analar bi el atsın bana ya Amazing family Amazing family
Aynı dert bendede var okadar kötü ısırıyorki bazen kopcak saniyorum bide gece uyku sersemi yaptiginda aklimi yitircek gibi oluyorum mosmor yara olmadi daha sureklu zeytinyagi suruyorum kuruyunca hassasiyeti artiyor bi sür istersen yikamanada gerek yok hem

X