2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende diyorum niye ikisini vermiş 😂😂

Yoğurt çorbasını ben tel şehriye ile yapıyorum. Şehriyeleri de pişince kaşıkla kıyıyorum biraz. Öncesinde tattırmadım pirinç şehriye bunları verdim. Diş olabilir belki. Valla ben artık çok rahatım takmıyorum stres yapmıyorum günde 3 kere mama içiyor düşün 😂 canları istemiyor atakta dişte gerçekten de. Zeytinyağında yok ilk günden beri ben pürelere koydum
Bizim yediğimiz tel şehriyelerden dimi.. Dişte olabilir ama gözükürde bişi de yok. Bugünkü dünkü huzursuzluk aşıdan büyük olasılık. Güzel kilo alıyordu 2 aydır düşük çıkıyor 😕 kaç saat aralıklarla içiyor mamayı.. Anne sütü hemen hazmediliyor az içmesi üzüyor su da az içiyor 😕 Bez sayısı düştü.

Ben yazın dışarı kafamı çıkaramadığım için yine karanlıktı bana 🤣 Ama kış daha bir ayrıdır tabi.. Allah yardımcısı olsun 🙈 Sen ne dedin arkadaşına 🙈
Walla içten içe üzülerek, geçiyo kuzum güzel olacak İnan fln teselli ediom napim 😂🙈 ya kisin bide yağmur çamur fln düşünsene hava hep kapalı oyyy 🙈🥺

Ya bizde öyleyiz bi kaç gündür özellikle hep kucakta gezecek . Sıkıldığında ağlamıyorum gözü yaşlı ama hiiiihiiiii diye diye ağlıyo gibi bi ses çıkariyo. Beynime işledi artık 😂
Ay annemdeydim surekli.kucak kucak.bittim
Bide evdeki gb olmuyor.mama sandalyesine koyuyorum evde bi sekilde oyalıyorm
Ay benim kız çok fena nasıl bağırıyor yalandan kayıyor yere sonrada heyecanla. Yürüyor
Bide ağlayarak uyuma bittim çığlık.kiyamet derecesi arttı yine 4.5 da kalktı 8.5 da yatırdık
Diğer türlü aksam üzeri uyursa yarım saat uyuyo sonra 11 r kadar ayakta

Bizim yediğimiz tel şehriyelerden dimi.. Dişte olabilir ama gözükürde bişi de yok. Bugünkü dünkü huzursuzluk aşıdan büyük olasılık. Güzel kilo alıyordu 2 aydır düşük çıkıyor 😕 kaç saat aralıklarla içiyor mamayı.. Anne sütü hemen hazmediliyor az içmesi üzüyor su da az içiyor 😕 Bez sayısı düştü.
Evet ben kendi yediğimiz pirinç şehriyeden veriyorum. Aaa evet aşıdan da olabilir doğru. Mamayı normalde 4 saatte bir içiyordu ama artık öğleden sonra yatana kadar içmiyor ondan 3 e düştü mama bazen nadir 4 içiyor işte. Suyu da içmiyordu bi ara geri düzeldi bak. Düzelir merak etme sen

Kuzum demekki seninki de bende ki gibi dün demiştim ya. Belden vuruyo diye o iğnelerden sonra özellikle . İns bişe çıkmaz ya kuzum sen evde masaj yap vikis fln at kestanesi varsa
Hiç yok onlarda evde. İlaç verdi doktor sanırım biraz işe yaradı gibi. Bakalım mr da ne çıkacak. Fıtık çıkmasından korkuyorum

X