2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Eki Görüntüle 3190010

Kızlar bebem için tarhana alacaktım bunu gördüm. Kullanan var mı acaba. İlk defa görüyorum. Hiç duydunuz mu
Kuzum ben bu kavanoz sularını ve yaglarini almiyorum kendim yaptim hep bence sende alma tarhanayida kendinizin varsa onu ver kuzu. Ben kasabımızdan ilikli kemik aldim düdüklüde sogan sarimsak havuç attim icine bi oyle karisik yaptim bide sade çokk kaynayinca kemiklerin icindeki ilikler ayriliyor suyla karisiyor collogen dedikleri bu olsa gerek müthis bir kivami oluyor jelimsi

Ne yapayım kuzum eş ailesi ile savaşa devam ediyoruz Allaha şükür
Onun dışında bebeğimleyim mutluyum huzurluyum sizleri özledim
Siz nasılsınızz bakalım
Harika beybimm hep böyle iyi olalımm yaben napayimm şu zamanda benim kız mama sandalyeye illahlah etti oturmuyo oturuyo yediriyorum ama hı hı hı hı edip duruyo başum şişeyy istemiyo hep oturuyodu iyi geliyodu niye boyle etti ya

Sütten arındırılıyormuş tamamen okumuştum baya da aklımda kalmadı. Bebekrehberi diye bir sayfa var instada ordaki Özgür bebeğin annesi kullanıyor ordan görmüştüm.
Ahahahah valla

Ay bu sade yağ bilinen sade yağ ise çok kötü kokusu var. Tereyağın üstünde birikenden alınıyor diye biliyorum erzurum kars da meşhur
Evet bende öyle duymuştum tereyağının suyu mu ne bişdyi çıkarılıyordı
Canım süt alerjimiz devam ediyor o yüzden alerjik bebek tarhanası alcam biz yapmayız genelde yani ben sevmem
İlikli kemik suyu da yapcam ama şu sıralar oğlan doğru düzgün bir şey yemiyor iştahı açılsın o zaman yaparım atarım dolaba

Kuzum valla ben aşçı anneden aldim bir kez yedi bidaha yemedi onun yerine un corbasi tel sehriye yapiyorum bende

Ay bi de yatarken vermiş. Sen deyince sayfasına baktım kış günü çorapsız falan çocuk, saçını da boyamış çocuğun ablam aşırı rahat
18 yaşındaymis canim yorumlarda gormustum evet corapsiz gezdiriyor genelde buyuk olanin bagirsak hastasi olmasina ragmen beslenmesi rezalet cok uzuluyorum sacini boyamasi hazir gidalar vermesi celilisko ilk dogdugunda resmen dürüm yapiyordu cocugu kundakla bide ustune iple bagliyordu izlerken anksiyetem tavan izledim hep cocuk yasta anne olmus bilgisiz kizamiorum hatalari illa olcsk ama kabullenmiyor malesef

Dreamgirls canım ebebekten aldığım kabanlar geldi. Bence güzel beğendim ben. Ama böyle çok çok kalın değil. Beden olarak da 2 ve 3 yaş aldım ama kalıbı normal sanırım bilemiyorum onu

Ay inanamıyorum ya gidip biraz sövüp gelcem

İnsta da bişe göremedim Bi tek kundaklı hali var
Ama ben anlamadım bunu insanlar niye takip ediyor ki 42 bin takipçisi var şaşırdım

Dimi ya Benimde iki dizi vardı yeni başlayan biri senden daha güzel diğeri gizli saklı.. Onlar yayınlanırken kafamı dağıtıyordum en buhranlı olduğum lohusa zamanındaydı Haziran başları
vay be neydi o zamanlar öyle lohusalık zamanları. Arkadaşım pazartesi günü doğum yapacak da şimdiden bana soruyo zor geçti mi fln diye . Ayy o zamanları bi dusunuom da bi de şimdi kış mevsimi daha bi iç karartıcı sanki be

Romatizmal da olabilir kuzum ne dedi dr gittin mi

Bilemiyorum yaa nerdeyse 3 saat olmuş sütümü sağalı şimdi yeniden sağmayı denedim gram süt gelmedi göğsümden. Elimi değdimide yumuşak da durmuyor halbukı anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…