2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ooooo toz baya zaman kaybı büyüyor şişe ile toz vivo mu ne onun arasında kalıp toz aldıydım birde activa birazdan yapmak lazım anca öğlene yetişir. Saoalsın
Canımm büyüyo tozdu benim bahsettiğim, vivoyu da direkt kullanabiliyorsun diye biliyorum, üstünde yazar zaten ay çok geç yazdım giremedim hiç. Yaptın mı nasıl oldu?

Saoalsın kuzum verdiğin bilgiler için.. Günlük süt ısıtıp ılıtın, kutu süt ısıtmadan yapın yazıyor. Pastörize hangisine giriyor bilemedim. Youtubede videoda ısıtıyorlardı öyle yapayım dedim 1 litreden 4 kavanoz çıktı bende millette daha fazla çıkıyordu sanki

Ay evet kuzu ya desteksiz otursunlar vallaha atlıyor yamuluo totona güvenmiyorsun neden atliyorsun anan tutacak tabiii

Analık çok zor gerçekten
Bu ikizler bebeleri mi böyle yaaa Benimkide koltuktan yere doğru çok atak yapıyor
Zormuş yaaaa.. İnsan yetiştiriyorsun illaki zorluğu vardır diyordum ama bu kadar detayını içinde olunca görüyorsun. Boşuna denmemiş cennet annelerin ayakları altında diye

Bak internet azönce okudum 5 6 aylarda oluyo diyo ama 8aya kadar zmaan herhaldee
Bide diyoki 18-20 derece özen gödterilmesi lazım diyo
Amaann vallaa çok sıvı alması lazım aslında buara benim kızda su içmiyo
Benim bebe de içmiyor bu ara ara sıra pembelik oluyor çişinde oda yeterli sıvı almadığını gösteriyor.

Reactions: Jou
Aaaa kızzz demişkenn geçen haberde gördüm
Calpol ilacı ateşi yükselmeden kullanılmaması lazım diyor iyi değil diyolar yanii bak doğru biliyomuşum heryerdede söylüyolar bunu Dreamgirls
Öyle diyorlar kuzum genel itibari ile ama ara koşullarda kullanında diyorlar. Parke felan yapıldı ev karıştı ilgilenemedim o konu ile ilgili.. Mesela geçen ateş çıktığında iki doktorda 38 olunca verelim dedi.

Reactions: Jou
Tamam 38 den sonra zaten veriliyorr ama niye ağrı kesici olarak yazıyor ben anlamıyorum madem ateş olmadan verilmiyo ağrı kesici olarak niye geçiyorr yanii benim kafalar birmilyon

Ben zaten ilaca karşıyım yani hemen vermem. Takip ettiğim bi eczacı var da mantıklı geliyor dedikleri. Ateşin zaten yükselmesi 38 e kadar iyi yani. Vücuttaki mikroplarla savaşıyor çünkü.
Ben annemle savaşıyorum bu konuda bende normalde vermeyelim diyorum. Doktorun biri öyle demişti. Benle tartıştı annem sizi ben büyüttüm çocuğa acı çektiriyorsun vs diye birbirimize giriyoruz Jou

Kutu süt pastörize. Ben bimin günlük sütünü alıyorum altın sütü vardı artık yok onla da güzel oluyordu. 4 küçük kavanoz mu çıktı

Ben annemle savaşıyorum bu konuda bende normalde vermeyelim diyorum. Doktorun biri öyle demişti. Benle tartıştı annem sizi ben büyüttüm çocuğa acı çektiriyorsun vs diye birbirimize giriyoruz Jou
Pff anneler işte geçen ben bi menenjitleri yaptırınca ateş ölçer karmaşası yaşadık onda verdim pişman oldum

Niye sıkıldınız kız siz hayırdır :) beybiler sizi boş bıraktı galiba :) 15inde evimdeyim az kaldı evimi özledim ama 1 aydır yoktum neredeyse o evi nasıl temizlicem diye düşünüyorum
Bugün eşim evdeydi beybi ondaydı offff düşünemiyorum o evi

Niye sıkıldınız kız siz hayırdır :) beybiler sizi boş bıraktı galiba :) 15inde evimdeyim az kaldı evimi özledim ama 1 aydır yoktum neredeyse o evi nasıl temizlicem diye düşünüyorum
Ayy bide o varr bende anama gidince evi düşünüyorumm ee gelincede 1 hafta göremeyiz senii vallahaa sizsizz olmayyyyyy burasuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…