2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
L lyss kuzum sen yoğurt makinesinin haznesini ilk kullanmadan önce nasıl temizledin nemli bez diyor bulaşık prili ile hafifçe sildin mi?
yok canım pril filan kullanmadım. baya ıslak bi bezle sildim 5-6 defa yıkayıp yıkayıp. bende de deterjan fobisi var 😅 foşur foşur yıkayamayacağım hiçbir şeyi deterjanlamıyorum gibi 😅

Ahahahah ekmek bebek diyelim biz minnoşa 😁 biz bile sıkılıyoz sebze sebze bebeler napsın 🤣 iyi ki bebek için ürün üreten firmalar var 🙈
Aynen ekmek bebek 😂 sebze yulaf unu yoğurt ve yumurta sarısından fırında mucver gibi birsey yaptım yrn ekmek diye kandırıp onu vereceğim 😅 bir ara biskuvi de yaptım ama çok uzun süre yemedi. Şimdi onu da aşçıanneden aldım yrn verecem. Oooo yazarken farkettim yrn kızıma ziyafet var 🤣🤣

Ayy benimkine de ben bizim evdeki tarhanadan yaptım verdim yemedi. Dun annemde onun tarhanasını yaptım hepsini yedi. Tarhanayı bile seçiyor bunlar çok cins 🤣 ben de bizim yediklerimizden minnak minnak tattırıyorum artık. Et bile verdim minnak parça 🙈 iki aydır sebze sebze tadım tadım çocuk da bıktı bence 😂 bir de ascianne den tuzsuz kapya biber salçası aldım onunla sebze çorbası yaptım baya lezzet kattı. Ama favorimiz hala ekmek 🤣
Benim kız da bugün gün menüsüne daldı mercimek köftesi patates salatası yedi😂😂😂

X