2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Süt kanalı tıkanmış olabilir, tıkanınca yumru gibi bir şey oluyor benim de. Öyle durumlarda sonuna kadar emzirmeye çalışıyorum, masaj vs ama gitmiyor bnm illa sıcak su torbasıyla kompress yapmam gerekiyor. Hep de sol taraftakine oluyor her defasında insallah kalp krizi gecirmem diye yapiyorum 🙈
😂🙈oyy bnm de sol taraf walla yazmazsam anlayın ki bn rahmetli 😅🙈tövbe tövbeee
Ya sabahtan beri koyuom da ise yaradı tabi ama hala var ya . Okudu bi üst komşum nazar olmuştur dedi

aklım kızımda kuzum bide burada 7,5 aydır yoktum herşey çok farklı
asıl sorun kızım :KK43: çok özledim
🥺🥹yaa kıyamam kuzum alışma süreci zorlayacak biraz tabi ama çalışmak belki de sana iyi gelecek bi kafan dağılacak . E kızın da annen de zaten icin rahat . Akşam ins kavuşur bol bol koklaşırsınız

Nasıl yani kimden bahsedion kuzum kim yapıyo senin bebişin lafını ya. Hani bi de sevgi illa dokunmak öpmek fln olmamalı ya . Karşıdan da sevilebilir bebek bunu hisseder zaten.
Cidden banyo yapıp geldim diyen mi 😂🙈yuh diyorum artık. Gir abi bi su değsin eline dimi yanı içimiz öyle rahat edecek yanı.
Eşimin amcası 🤭 Sevmediğim çocuğa bişi almam diyen bile var 🤣 Güya temiz milletiz el yıkamaya üşeniyorlar 🤣

Dreamgirls Dreamgirls gel bacım gel bizim doktorun verdiği tabloya göre bexsero 3 doz gözüküyor 5.ayda başladığım için. Ama 6 aydan önce başlanırsa 4 dozmuş. Geçen Osman Gönülalan da paylaşmıştı da önemsememiştim🤦🏼‍♀️
Bizim doktor menenjit aşısını 7. Ayda vuralim demisti bunay yapilcak bizimkisi cok korkuyorum ya agir bi asiymiş dimi

Ben resmen çökmüs durumdayim cocukta bende hastayiz öksürük hapşuruk bide bugün dişim şişti sol yanak icinde erik var gibi 🤭 dolgumun düştügü diş enfeksiyon kapmiş bademcikler zaten öyle yarin hastane yolu gözüktü bize vallahi kendimi 70 yaşında gibi hissediyorum sabahtan beri sadece su icebildim yalniz olmak cok zor ya 🥵

:anne:canim şuan o kadar cok işim var ki arada okurken yazdigini gordum cok üzuldum yaa:KK43:( seni,memeyi ariyodur şimdi yana döne,umudu tukenince uyur.ayyy ağliycam şimdi:KK43:

canımmmmm
eşimle konuştum şuan çok üzgünüm bende
sen üzülme diye söylemedim ama diyor gözleri kıpkırmızıydı zor sakinleştirdim dedi :KK43:

🥺🥹yaa kıyamam kuzum alışma süreci zorlayacak biraz tabi ama çalışmak belki de sana iyi gelecek bi kafan dağılacak . E kızın da annen de zaten icin rahat . Akşam ins kavuşur bol bol koklaşırsınız

oy kuzu eşimle konuştuk üzülmim diye söylememiş çok ağlamış :KK43:

Ben resmen çökmüs durumdayim cocukta bende hastayiz öksürük hapşuruk bide bugün dişim şişti sol yanak icinde erik var gibi 🤭 dolgumun düştügü diş enfeksiyon kapmiş bademcikler zaten öyle yarin hastane yolu gözüktü bize vallahi kendimi 70 yaşında gibi hissediyorum sabahtan beri sadece su icebildim yalniz olmak cok zor ya 🥵
Çok geçmiş olsun Rabbım şifa versin

Sevindim ya en azından yiyebiliyorsun. Kan tahlili yapıldı o zaman dimi neden erken yaptılar canım genelde 9. Ayda yapılıyor diye biliyorum.
Alerji için gitmiştim Eğitim araştırma hastanesi olduğu üçin her şeye bakıyorlar.Aylardır sürekli hasta ve öksürüğü geçmiyordu kızımın.Kızımda da astım başlangıcı varmıs diyafram yüksekliği cıktı gögüs hast. eandevu alıcam:KK43:

Yaaa hayırlı olsun kuzum zamanla alışıyor insan ilk baş çok tuhaf oluyorsun, sürekli kafanda bebeği düşünüyorsun uyandı mı, aç mı, beni arıyor mu düşünüp düşünüp duruyorsun 🍀

aynen kuzum
anneme yabancı ya çok ağlıyor onda eşimde duruyor ama annemde yok
büyüğü okula bırakmaya giderken babası gidince kıyameti koparmış

X