2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Cook sagol kuzum bakalım.yarin kizcem bensiz ben onsuz ne yapacağız
Ellede yapıyorum ama dediğin gb yorucu.oluyor
Bana nedense sen işe gidince dinleneceksin gibi geliyor. O uzun yolun bile bence sana kafanı yaslayıp dinlenmeye fırsat olacak canım😃 haftada iki gün bence keyfine bak 🙈
Kizlar difirizden süt çıkardım Buzdolabına koydum sonra ısıtma yaptım
Kac saat disard durur annem.icmezse ne kadar bekletim diye sordu emin olmak, zor
Ben kullanacağım veya bir gün önce difirizden çıkartıp buzdolabına alıyorum. İcirmeden hemen önce de sıcak su dolu kasenin içine koyuyorum zaten max 10 dk da çözünüp ısınıyor. Sonra biberona. Dışarda ne kadar durur bilemiyorum ama buzdolabında 24 saate kadar duruyor diye biliyorum.

Annemde öyledir ve hala kaçırır ama bu normal doğum yapanlar için oluyo sen sezaryenlisin niye oyle oldun hatta
Zekta1 Zekta1 normal doğum etti kaçırıyodu kız acaba hala devammı😂😂
Evet kaçırıyorum maalesef hapşurduğumda falan.. bir türlü düzelmedi sanmıyorum artık düzeleceğinide 😞

İstediği olmazsa çığlığı basıyor bizimki ama istediği bazen ne onu anlayamıyorum. Müzik açsan dikkati dağılır belki denemediysen bir dene olmadı.
canım sabahları kahvaltı hazırlarken müzik açıyorum ben de. şarkı söyleyerek oyalamaya çalışıyorum da bu ara bana mısın demiyo 😅 elindeki oyuncağı yere atıyo bağırıyo veriyorum atıyo bağırıyo …😂
Bildiğin boğaz parçalanıyor öyle bağırma 😂😂😂
evet yaa cıyak cıyak bi de 😂
Kizlar difirizden süt çıkardım Buzdolabına koydum sonra ısıtma yaptım
Kac saat disard durur annem.icmezse ne kadar bekletim diye sordu emin olmak, zor
canım şöyle bi paylaşım vardı. tüm detaylar yazıyor gibi. ağzına değdiyse 1-2 saat diyor.

Oyy canım yaa annemde oyle dir asla tutamazz mecbur en ince pedlerden kullanıcaksın vallahii işimiz zor böyle
Evet ya gerçekten iğrenç bişey normal doğumun bence en kötü tarafı bu
Kuzum kontrole gittin mi doktor ne diyor bu duruma
Gittim kuzu ya bi kaç taktik verdi hani özür diliyorum çiş yaparken çişini tut hangi kaslarını tut man gerektiğini öğrenirsin diye aslında bu biraz işe yaradı artık sadece hapşurduğumda çok hafif kaçıyo ama yinede kaçırıyorum yani 😂 sanırım ameliyatlık bi durum

Gittim kuzu ya bi kaç taktik verdi hani özür diliyorum çiş yaparken çişini tut hangi kaslarını tut man gerektiğini öğrenirsin diye aslında bu biraz işe yaradı artık sadece hapşurduğumda çok hafif kaçıyo ama yinede kaçırıyorum yani 😂 sanırım ameliyatlık bi durum
Oyle cidden annemde tutamazz kukusunu tuta tuta gidiyo bide öksürürken yaparr hapşururken gülerken

Bence işe yaradıysa ameliyat gerekmez kuzum yapmaya devam et ozaman hatta bende yapayım onu

🙈😅doğru walla o daha zor offf.
Ya sabah kalktım sol göğsümde ağrı var süt mü birikti bilemiyorum . Ovuyorum acıyo ya
Süt kanalı tıkanmış olabilir, tıkanınca yumru gibi bir şey oluyor benim de. Öyle durumlarda sonuna kadar emzirmeye çalışıyorum, masaj vs ama gitmiyor bnm illa sıcak su torbasıyla kompress yapmam gerekiyor. Hep de sol taraftakine oluyor her defasında insallah kalp krizi gecirmem diye yapiyorum 🙈

3 kuralı var. 3 saat oda sıcaklığı 3 gün buzdolabı 3 ay buzlukta. Ama ısıtıldıysa nolur bilmiyorum
canım şey buzluktan çıktıysa 24 saat içinde buzdolabında durabiliyor ancak ama bende
ısıttıktan sonrasını merak ettim neyse az az verecek annemle konuştum
şimdi süt sağdım 10 gb yol var 1,5 saat sağdığım sütü acaba difirize mi kaldırsam diye düşündüm

canım sabahları kahvaltı hazırlarken müzik açıyorum ben de. şarkı söyleyerek oyalamaya çalışıyorum da bu ara bana mısın demiyo 😅 elindeki oyuncağı yere atıyo bağırıyo veriyorum atıyo bağırıyo …😂

evet yaa cıyak cıyak bi de 😂

canım şöyle bi paylaşım vardı. tüm detaylar yazıyor gibi. ağzına değdiyse 1-2 saat diyor.

çok sağol kuzum

X