2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayyy kızlarrrr benim kızçe dün geceden beri huysuz bi diş daha geliyo onun vakasını yaşıyorum bi ağlamak gözler yaş içinde canı yanıyo kuzumun yaa karanfilli zeytinyağ sürüyorum rahatlıyo ama tabi 15 dk sonra tekrar başlıyo saat başı kalkıyo huysuzca oyyy 😒😒
Gecmisolsun, dis isleri zor geciyo gercekten, bu kafanfilli zeytinyagi 3 gunde bir taze mi hazirliyoruz?

• Beğen
Reactions: Jou
Ayyy kızlarrrr benim kızçe dün geceden beri huysuz bi diş daha geliyo onun vakasını yaşıyorum bi ağlamak gözler yaş içinde canı yanıyo kuzumun yaa karanfilli zeytinyağ sürüyorum rahatlıyo ama tabi 15 dk sonra tekrar başlıyo saat başı kalkıyo huysuzca oyyy 😒😒
Enemmm kızzz sizin ilk diş çıktı mıydı 🙈 Oyyy kuzum benim yaa büyümek ne kadar meşakatli bir yol 🍀

• Beğen
Reactions: Jou
Hadiiiiiiiii eee ama doktorlar hep 3 dozluk tarih veriyor 😕 Şimdi kimden duydun kuzum? Ay bu gittiğimiz doktor 7. Ay başlanacak dediğimde 5. Ayda da başlayabiliriz demişti ses etmemiştim.
Valla kuzum Osman Gönülalan da dedi 6 aydan önce olursa 4 doz diye, nette bi araştırdım aşı takvimi vermişler bir kaç sitede onlarda hep 4 doz. Bizim doktorun verdi Türk pediatri derneği mi ne bi orda 3 doz 🤦🏼‍♀️

Öyle tabi allah beterinden korusun yaptiricam ya rota icimde kaldi yaptiramadik alerjiden herseyi sirkeye yatiriyoruz ceşme suyu asla kendimiz bile kullanmiyoruz bulasigi arıtma suyuyla yikiyorum düşün kilerin yarisi ceysu kaplı 🤭 eve misafir zaten kabul etmiyoruz esimde maskesiz biryere gidemiyor en azindan diyoruzki bebekken kapmasin allah korusun sıvı kaybıda kötü
Ay valla onu bunu bilmem rota falan hikaye bana göre menenjit kesinlikle yapılmalı çok kötü sonuçları var

Enemmm kızzz sizin ilk diş çıktı mıydı 🙈 Oyyy kuzum benim yaa büyümek ne kadar meşakatli bir yol 🍀
Jou Jou Canım ben bi video izlemistim onu uyguladim iyi geldi anne sutum vardi dondurucuda sebze meyve süzgecine koydum verdim elinde cok rahatladi ilk patladiginda bide pırasa kaşıntıya cok iyi geliyor onuda denedik gerci benimki bi ısırık aldı tıkandı hemen müdahale ettim biraz dikkat istiyor pırasa kendinde kasitabilirsin eline vermeden bu ikisini yaptim ben sukur bi sorun olmadi cikti ikiside

Jou Jou Canım ben bi video izlemistim onu uyguladim iyi geldi anne sutum vardi dondurucuda sebze meyve süzgecine koydum verdim elinde cok rahatladi ilk patladiginda bide pırasa kaşıntıya cok iyi geliyor onuda denedik gerci benimki bi ısırık aldı tıkandı hemen müdahale ettim biraz dikkat istiyor pırasa kendinde kasitabilirsin eline vermeden bu ikisini yaptim ben sukur bi sorun olmadi cikti ikiside
HAa evett buz gibi mi veriyosun ağzına anamboğazı şişmezmii

Canm yolda gidip gelirken biz aküsü kullanabilirsin sütü taşımak için eve gelince de iki gün buzdolabında tutup duruma göre fazlaysa difirize atabilirsin. Ne yaptı kızın seni görünce ?🥹

Kuzum öyle yaptım buz aküsü ile getirdim hafif buz vardi içinde yarında verilecek diye alta koydum ama yarin gidemiyorum
Kızım a bugün babası izin aldı anneme alışkin değil diye oğlumu okula bırakmak v almak için 2 kere çıkmış kıyameti koparmış annem stres olmuş katılarak agladi diye
Banada soylememisler

Kuzum öyle yaptım buz aküsü ile getirdim hafif buz vardi içinde yarında verilecek diye alta koydum ama yarin gidemiyorum
Kızım a bugün babası izin aldı anneme alışkin değil diye oğlumu okula bırakmak v almak için 2 kere çıkmış kıyameti koparmış annem stres olmuş katılarak agladi diye
Banada soylememisler
Işe gidiyonmu len ocak geldi

HAa evett buz gibi mi veriyosun ağzına anamboğazı şişmezmii
EVet kirip icine koydum yok sismedi 2 hafta ònce yaptim ben kuzum simdi hastayiz ama onla ilgisi oldugunu sanmiyorum videoda kadin emdigi ve agzinda uzun sure tuttugu icin bogazini sisirmez demisti banada mantikli geldi bide sık sık yapmadim 2 gunde 1 falan patladiginda kasinti acisini alsin diye cikincada biraktim istersen kendin eline al as bisey sür damagina öylede olur

Banada soylememisler
Oy bebeğim yaaa keşke öncesinde annenle bi alıştırma yapsaydınız keşke alışırdı bence

Gayet iyi kuzum yalnız gece sütü ile sabah sütlerini karıştırma olur mu. Sabah sütü sabah gece sütü gece içsin bebiş.. Kokusu burnunda dimi 😊

Ay süresi dolacak diye 12 de sagdigim sütü vercem gunduz sagamiyorumki kuzu anca gece
Sabah 5 de 24 saat doluyor bende dedim gece verim biberonla sağım sütümü atim difirize bu arada güneş durmamış babssi ilk gün diye evdeydi ondan ayrılmamış
Annemle kaldıkça kıyameti koparmış patrona yazdım gelemiyorum diye

EVet kirip icine koydum yok sismedi 2 hafta ònce yaptim ben kuzum simdi hastayiz ama onla ilgisi oldugunu sanmiyorum videoda kadin emdigi ve agzinda uzun sure tuttugu icin bogazini sisirmez demisti banada mantikli geldi bide sık sık yapmadim 2 gunde 1 falan patladiginda kasinti acisini alsin diye cikincada biraktim istersen kendin eline al as bisey sür damagina öylede olur
Anladım kuzum benim okadar çıkmaz sütüm keşke atsaymışım zamanında

Öksürürken değilde hapşururken benimde çok zor anlıyorum anneni

Evet evet egzersizi var arada yapıyorum

Gerçekten sıkıntı ya bende çok sıkıldım kegel egzersizi var işte o iyiymiş

İnşallah ise yarar canim baskı yaptığında da oluyordu bende

X