2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bugün havucun son günüydü ama benimki öyle arttırarak yemiyor. 1 çay kaşığını geçmiyoruzdur 😕 kabak-havuç verdim şimdiye kadar yarın da patatese başlayacağım. Çokta zorlamak istemiyorum miktarda sinirleniyor bilemedim napsam..
Normal canikom zorlama hiç tiksinmesin. Farklı tatlar onlarda haklı 🤭

Çocuk doktorlarından da bir kısmı bazı şeyleri bilmiyor ya 😐 Mesela burdaki doktora bir şey soruyorum o benim alanıma girmiyor diyor Ankaradaki ben sormadan onu söylüyor. Oda çocuk doktoru ötekide 😕 İnşallah bir çözüm yolu söylerler kuzum

Maalesef bilmiyorlar kuzum. Arada adanaya gelip artık gösteririm diyorum. Burada bütün kontrollerini yaptırmayı düşünüyorum bakalım

Valla bende hastaneye gitmemek icin zor tuttum kendimi cocum cok hasta burnu tıkalı sesleri gidik öksürük var hiç uyumadan sabahı ettik bugün götürcem artık atesi yok diye goturmedik ama ilaca baslamak lazim
Geçmiş olsun kuzum ne zaman başladı seninki üşütmüş olabilir kıyamam ya.. Götür kesinlikle bir bakılsın.

Aynen canım ya ne merak var millette. Ben kızımın altını fln da degistirirken gelip inceliyor kadinlar. Hadi şimdi kizimin akli ermiyor ama bi kaç ay sonra mahremiyet olayini kavrayabilmesi için uyarıcam mecbur. Memeye, altı degistirilen bebeye vs niye bakarsın ki? 🙄
Yaa bak evet bn bundan da çok rahatsızım kuzum İnan aklım almıyo. Çok ilginç neye bakıyorsun dimi. Bizim bi de severken fln açıyorlar ya off hiç hoşlanmadığım şeyler

X