2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Heh aynen kuzum iste aynı fikirdeyim walla ne bileyim dediğin gibi ortalık kaynıyor durduk yere keyfi olacak dimi
Bence öyle canım. Bariz kilo-boy problemi yoksa ölçtürmeye, ay ay takibine gerek yok bence. Geçen 6.ayı için gittiğimde etraf öksüren tıksıran çocuklarlar ve ebeveynler ile doluydu. Doktor da dahil diğer çoğu hastalarda maske fln da yoktu işin garibi. Korona değilsem bulaştırmamda da bir sakınca yok diye düşünüyorlar sanırım

niye böyleler ya niyeee.
Bi salın su emziren anneleri artık dimi ya
Ay evet ya bir rahat bırakmıyorlar kv ise tam kem göz her seferinde emdin mi iyice diyor bebeğe, sanki büyük adamla konuşuyor. Anlayın ki gözü orada. Tüm mahalleye yaymıştır zaten önden her şeyi ağzında bakla ıslanmaz

Ben de doktora gidip hastalık kapmaktan korkuyorum ama bizim 7. Ayda menenjit aşılarına başlanacaktı onun için sanırım mecbur gidip görüşmem gerek

Yapma ya olsun oda güzel olmuştur sen güzel canını sıkma
Resim atmıştım ya koyu olanı oldu Aslında ilk o mu olsa diyordum sonra ara renge karar vermiştik. Adamda illa dışarı çıkarılacak orda da bakın dedi Kendi kafasını karıştırdı böylece..
Güzel oda ama o kadar tantana döndü ya şaşırdık.

Zaten 7.-8. Ay kontrol pek istemiyor doktorlarda.. Ama mecbur menenjit aşısı için götürücem.

İnsanlar artık salmış vaziyette ya . Kimsenin umrunda değil korona bile olsa kimse sallamıyor ki. Çok bencil millet olduk ben hastaysam herkes olsun banane modunda

oyy bacım napıon seni . Kizim sana söyluom gelinim sen anla . Yanı iyice emzir cocuuu diyo aklınca . Bnm ki de bn emzirirken gelir tepemde dikilir bakar bakar inceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…