2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzum pütürlü gibi dokununca dimi. Bizde de vardı ama kırmızı değil de çok çok hafif bi pembislik var gibiydi. Bacakta ve iki kol dirsekte . Bn vücut yağını sürmedim zeytinyağ sürdüm birde çikolata çok aşırı yiyordum onu bıraktım bacağı geçti şimdi. Kolları da biri kaldı çok hafifi ama
Evet evet hiç kızarıklık yok sadece bugün çıkmış bi sivilce gibi o var diğerlerinde yok. Bayadır kremini falan sürmüyordum nemlendirirdim normalde. Yediği bişeyden mi oldu acaba ya ama sadece kolda var

Dermatit olabilir mi acaba? Ara ara bizim de oluyor çeşitli bölgelerde nemlendirici sürüp bi gözlemle bakalım. Artma falan olursa ya da geçmezse bakarsın hastaneler de fena gidip de hastalık kapmak en korktuğum 😔
Evet ya bende tereddüt ediyorum gitmek istemiyorum. Bayadır sürmüyordum nemlendiricisini süreyim bakalım. Bide sadece kolda. Yani hiç kızarıklık yok elime değince farkettim. Alerji değil sanırım

Annem ablam ve çevredekiler tarafından baskı altındayım aaa dostlar yürüteç konusunda 😂 biz koyduk da noldu falanlar filanlar. Ablam diyo ki kızının videolarına bakmış ahsenle aynıyken örümcekle geziyordu bak diyor🤦🏼‍♀️😂
Ben de çok kararsızım ya, kolum da sakatlandı, ağrıya ağrıya taşıyorum, sürekli gezmek istiyor. Şeytan diyor al koy gezinsin rahatlasın sen de rahatla😂

Ben de çok kararsızım ya, kolum da sakatlandı, ağrıya ağrıya taşıyorum, sürekli gezmek istiyor. Şeytan diyor al koy gezinsin rahatlasın sen de rahatla😂
Valla ablamda aklımı çeldi saatlerce oturt demiyorum artık durmaz o en azından iş yaparken falan biraz oyalanır diyor da bilemedim 🙊😂 valla senin işin daha zor kolunda sorun var bide

Sen niye benim yorumumu milklemiyon 🙄
Terbiyesizz
kazasız belasız git insallahh🤲

Arada gitti galiba o yorum:))
Tünaydın kuzucuk
Güzelce dinlen eğlen keyfini.cikar
Bende inşallah diyorum kuzu döndüğünde uyuyoooo arttık diyim 🤣😍
Öpüyorum çokça sizi
Uyudumu kız:))
Varsa yapabileceğiniz akşama sıpaların menü olsun 😅Eki Görüntüle 3182114
Yaptın mı kız
Güle güle git kuzum deşarj ol 😍 Kız uçakla mı gidiyorsun bebekle nasıl bir deneyim merak ediyorum 😁
Aynen kuzum uçakla ya çok hoşuna giti baya dikkatini çekti ortam rahattı yolculuk
Yerse yerse bunu en büyüğümüz Belis yer😂

Sizinkiler de yer kız ezip verirsin
Dimi yaa nsbileyim brokoli falamvar ama un falan dikkat etmedim😂😂

Kız zaten ben attım size bunu yaptın die sbsbsbsbs
Annem ablam ve çevredekiler tarafından baskı altındayım aaa dostlar yürüteç konusunda 😂 biz koyduk da noldu falanlar filanlar. Ablam diyo ki kızının videolarına bakmış ahsenle aynıyken örümcekle geziyordu bak diyor🤦🏼‍♀️😂

Valla bende alsam mı diyorum sürmeli olmasada

Valla ben de sizlerle aynı çelişkiye düştüm ama günde yarım saat bir zarar vermez dedim. Bgn hep internetten bakındım. Şimdi de hangisini alsam diye markalar arası geziniyorum 😁

🙄

Yaptın mı kız
Yok bebeğim bana erken
Aynen kuzum uçakla ya çok hoşuna giti baya dikkatini çekti ortam rahattı yolculuk

Evettt ben ss ye aldımm ozaman atem dedimm hemennde ifşaa etmeee :KK20:

Gittinmi anana

Yaptın mı kız

Bi deneyim yer belki dediğin gibi ezince

Bu gidişle alacaz heralde hep😂

X