2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Varsa yapabileceğiniz akşama sıpaların menü olsun 😅
Screenshot_20221222-131138_Opera.jpg

Ben öğlen verdim. Geçe bırakmamak lazım olur da alerjik bi durum olursa diye. Nane kuru nane çorbaya kattım aman yapacak bir şey yoktu taşınma arefesi aklıma o geldi onu denemiş oldum 😂😂
Tamamdır bende öğle yapayım işten gelince emzireyim çıkmadan tadımı veririm iyi olur sanırım ne aç ne tok. Heee kuru nane bizlerdeki gibi yağda çevirip mi veriyoruz

Tam pirinç unu öneriliyor daha çok pirinç ununa göre alırken ona dikkat edebilirsin. Pirinç irmik falan bunlarda 3 gün kuralı yapılmıyor alerjik bi durumu varsa bile 3 günde belli olmuyormuş. Tadımlar bitip çorbalara başlayınca irmikle patatesi yapıyorsun al sana püre mesela
Şu OG marka varya onun bir seti var tarhana irmik tam yulaf tam pirinç onlar kullanılabiliyor sanırım dimi..

Ay kızlar esim bu sabah gezdirdin cocugu hasta ettin demez mi cinnet gecirdim rsmen. Dedim hastanedeki tüm bebekler de gezmeden hasta oldu dimi. Bu erkekler niye böyle. Kapatılsın
Doktorun biri şey demişti bebekleri dışarısı değil akrabalar hasta eder diye.. İyi giydirdikten sonra banyoda yapmamışsa hiçbir şey olmaz. Çok biliyorsa kendin bak diyeceksin 😠

Ben oğlumla çok hevws ettim gidemedim simdi iki çocukla giderim artık heheh
Ahahah bacım seninki daha başka bir deneyim olur 😁 uçakta yükseklik farkı olduğundan kulak tıkanıyor ya hadi biz esneme vs atlatıyoruz ama bebeklerde nasıl oluyor. Birde bebek o basınç farkını nasıl karşılıyor?

X