2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yok kuzum ne 4kezi ya bn iste sabah uyanınca bi başlıyordum iki saatte bir temizliyordum gece yatana kadar. He faydasını gördüm evet ama dün akşamdan sonda bugün açıkçası 3kez yaptım sadece .
Bol su ve ıhlamur veriyorum ya
Çok yapıyosun burnunu zorlama kuzumm simdilik iyi azalttın
Bende su veriyorum ihlamura cesaret edemedim niye bilmem kocam diyo olmaz tutturdu

Çok yapıyosun burnunu zorlama kuzumm simdilik iyi azalttın
Bende su veriyorum ihlamura cesaret edemedim niye bilmem kocam diyo olmaz tutturdu
Kız doktora kalsa daha saat bası bile yapsan olur dedi. Yok artik
Niye kız ıhlamur balgam icin de iyidir ki bn bayadır veriyorum açıkçası 4aylikken fln başlamıştım ya . Ara ara veriyordum.
Şimdi de balgam muhabbetinden dolayı günde bir kez ıhlamur bi kez papatya bol bol da su veriyorum

• Beğen
Reactions: Jou
YunSev YunSev kuzum senin bebis de uyku gerilemesi var mi ağlıyo fln yazmışsın az önce bakarken okudum da . Ya bnm ki de bıraksan uyumayacak nasıl direniyor . Kaldırıoz başlıyo gülmeye oyun mu oynamak istiyo uyku gerilemesi mi yaşıyo anlamadım

Yatagına alışması lazımdı acaba ondanmı benimki doğdugundan beir hep yatağına yatırdımm her uyuduğunda bide yastık olsun bakalım neolcak

Belki etkisi olabilir kuzum ama benimki besike her koymamda uyaniyordu bi yerde pes ettim sanırım artık besige sığmıyor kollarını acamiyor park yatağa alicam hanımı bakalım o zaman nasıl olacak

• Beğen
Reactions: Jou
YunSev YunSev kuzum senin bebis de uyku gerilemesi var mi ağlıyo fln yazmışsın az önce bakarken okudum da . Ya bnm ki de bıraksan uyumayacak nasıl direniyor . Kaldırıoz başlıyo gülmeye oyun mu oynamak istiyo uyku gerilemesi mi yaşıyo anlamadım

Ya bence oyunu bırakmak istemiyor
Surekli geziyor kollarımdan asagiya kayıp gezmek istiyor
Uyumayınca gülüyor ayağımıza.aldigimjx an yok böyle.bir ağlama krizi 10 dan 11
30 a kadar direndi inatlasmadk sonra mizmizlaniyor ya yok abi tekrar ağlama krizi valla.cok zor kuzum seninkide mi.ole

Kuzum iyi keyfi şükür ama balgami atamadı daha ya . Bezinde az az atıyo ama bitmedi ya. Öksürüyor ağzına geliyo pıt yutuyo gene .
Bi de dünden beri uykuya aşırı dirençli ayağa koyduk mu başlıyo göbeği kaldırmaya ağlamaya . Bak su an anca sallioz en son akşam 6bucujta uyanmıştı

Ay yeminle aynikuzu
Evde baba abi varsa oyun çok oynuyoruz ondan mı acaba direniyor diyorum
Bizimkide aksam.7 de uyandı
Bufun sabah 11 de 40 dk uyudu aksam 6 da 1 saat uyudu o kadar

Ya bence oyunu bırakmak istemiyor
Surekli geziyor kollarımdan asagiya kayıp gezmek istiyor
Uyumayınca gülüyor ayağımıza.aldigimjx an yok böyle.bir ağlama krizi 10 dan 11
30 a kadar direndi inatlasmadk sonra mizmizlaniyor ya yok abi tekrar ağlama krizi valla.cok zor kuzum seninkide mi.ole
Wallahi anlattıklarının aynısı canım y. Dönemsel o zmn bu durum ya da bizimkilerde var bişe 😂
Bak 5bucuk saat uyumadı hala da az önce direniyor ağlıyo fln emzirmeye calisiom oyun yapıyo fln. Bunlr oyunun tadını da aldı galiba 😂🙈

Ben cevabını duymak istemediğinden sormadım bile doktora boyle birsey 😁 ya tabi evde yapmak lazım doğrusu bence. Ama arada fırından mecbur vereceğim zaten çok minnak veriyorum.
Bende keşke sormasaydım dediğim oldu 🙈 Gün içerisinde basit şeyleri bile yapamadığımız oluyor. Şöyle güç kuvvetimiz hep olsa her şeye yetebilsek ne güzel olur 🙆‍♀️

Ay her şeyi de sürekli evde nasıl yapalım ya, ben güvendiğim yerlerden alırım

Ya ne yastıkmış maşallah. Ben de denedim ama yastık bize yaramadı.

Biz de ayaktayız her gün olduğu gibi 😞
24 saat bana yetmiyor. En basit şeyleri yapamadığım oluyor. Her şeyi elde yapmakta vakit istiyor.
Yeni uyudu benim sıpa 🙈

Ay yeminle aynikuzu
Evde baba abi varsa oyun çok oynuyoruz ondan mı acaba direniyor diyorum
Bizimkide aksam.7 de uyandı
Bufun sabah 11 de 40 dk uyudu aksam 6 da 1 saat uyudu o kadar
🙈yaaa inanmıyorum walla bu kadar olur. Kız napcaz böyle y . Uyutmaya çalışmak da ayrı yorucu 😂. Gözlerini kaşiyo fln ama yatır emzik tak başlıyo çığlık çığlığa 😂göbeği de yukarı yukarı kaldırıyor 🤣

Wallahi anlattıklarının aynısı canım y. Dönemsel o zmn bu durum ya da bizimkilerde var bişe 😂
Bak 5bucuk saat uyumadı hala da az önce direniyor ağlıyo fln emzirmeye calisiom oyun yapıyo fln. Bunlr oyunun tadını da aldı galiba 😂🙈

Vallahi kuzum oyunu bırakmak istemiyorlar ama.uyumakda istiyorlar bu ikilemde yanan biz oluyoruz hehehe insalah dönemseldir oğlum 2.5 sene fln uyumadı hem geç yatar hemde gece kalkR oyun isterdi

🙈yaaa inanmıyorum walla bu kadar olur. Kız napcaz böyle y . Uyutmaya çalışmak da ayrı yorucu 😂. Gözlerini kaşiyo fln ama yatır emzik tak başlıyo çığlık çığlığa 😂göbeği de yukarı yukarı kaldırıyor 🤣

Vallahi ya
Netcuk kiz
Ay en çok o yorucu
Uykusu var gözleri kasıyor ama.oyun oyun
Yatirdikca kıyameti koparıyor bide ole bole bi aglama değil gözlerde.yas
Hahahahah bizimkide kafayı kaldırıyor

Çok saoalsın Allah ne muradın varsa versin bacım 😍 Tadımları sabah yaptırmak lazım değil mi 13:00 gibi mesela
Nane bildiğimiz baharat olan değil dimi yeşil taze olanlardan mı? Öyleyse onu nasıl verdin haşlayarak felan mı biraz keskin ya tadı
Ben öğlen verdim. Geçe bırakmamak lazım olur da alerjik bi durum olursa diye. Nane kuru nane çorbaya kattım aman yapacak bir şey yoktu taşınma arefesi aklıma o geldi onu denemiş oldum 😂😂

Çok teşekkür ederim, artık 8. Aya anca yetişirim 😁 Bu pirinç ununun bir süresi var mı ya tanımlar bitince sanırım dimi
Tam pirinç unu öneriliyor daha çok pirinç ununa göre alırken ona dikkat edebilirsin. Pirinç irmik falan bunlarda 3 gün kuralı yapılmıyor alerjik bi durumu varsa bile 3 günde belli olmuyormuş. Tadımlar bitip çorbalara başlayınca irmikle patatesi yapıyorsun al sana püre mesela

Bizimkide uyumayınca kucağımda kendini sansin diye yan yatiriyorum dönme yapmadi henüz:)
Ay valla sırtım ağrıdı kucakta artık. İyice alıştı unutturmam lazım bu kucakta uyumayı da dana kadar oldu artık. Ya bi güzel yan yatıp uyuyor ki işte bazen de yüz üstü dönüp kalkıp bakıyor 😂

Ben de veriyordum ama annem her gün verme dedi gün aşırıya geçtim.

Ben fırından aldım ekmeği 🙈 bir yandan alışsın diyorum herseye bir yandan da zararı varsa diye tedirgin oluyorum 🤦‍♀️

Biz olduk üstelik hastalıktan yeni çıkmıştık vurdular acımadılar 😁 çok şükür ateş vs olmadı. Hafif huysuzluk oldu tabi.
Bende öyle yapayım ya fazla mı gelir diye düşündüm bende

Benim dr balgam için vermedii yaa biri akcigere inmesin diye biri mideyi ve baş agrısını rahatsız etmesin ateşi çıkmasın biri alerjen için birşey sanırım balgam geçmezse getirin dedi gecmedi ama dünden daha iyi enazındanda tamamiyle geçmedu 5 gün sonra tekrar getirin dedi
Kuzu balgam olduğunu nerden anlıyorsun

X