2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaa öyle olduğunu düşünmek bile istemiyorum Allah korusun tüm yavruları. Maşallah 8.ay ayağa kalkmış çok güzel bi zaman. Bakalım oğlun ne zaman kalkacak. ben de merak ediyorum oğlumu ne zaman görürüm acaba ayakta
Ben oğlumu da kizimin gelişiminden takip ediyorum,haftasi haftasina ayni..nasip olursa o da 8.ayı ayakta karşilar diye düşunuyorum.seninkiyle benimkinin gelişimleri de cok benzer yani inş şubatin 2.haftasindan itibaren ayağa kalkarlar.

Ben oğlumu da kizimin gelişiminden takip ediyorum,haftasi haftasina ayni..nasip olursa o da 8.ayı ayakta karşilar diye düşunuyorum.seninkiyle benimkinin gelişimleri de cok benzer yani inş şubatin 2.haftasindan itibaren ayağa kalkarlar.
Ayy öyle mi hadi inşallah 😘 benim ilk bebeğim ya fikir yürütemiyorum o yüzden. Ben 9 aylık yürümüşüm bana çeker inşallah 😂 seninkiyle benimki benziyo gerçekten gelişim olarak

Icmeme gerek yok gece zaten terliyorumm kuzu ya ama başım çok fena çatlıyo ölü gibiyimm

Oy baş ağrısı çok çok zor
Bazı bebekler kucaği daha cok seviyo,bazilari tirmanmayi canim ya,bebeklerin karakterleride kendine özgü

Aynen canım güneş 2 aylikkende kucakta ve ayakta olmak istiyordu oturunca ağlardı
Esim ne anlıyor kucakta ve ayakta olmayı diyordu

Oy baş ağrısı çok çok zor

Aynen canım güneş 2 aylikkende kucakta ve ayakta olmak istiyordu oturunca ağlardı
Esim ne anlıyor kucakta ve ayakta olmayı diyordu
Cano yaa öksürük başladı benim kızda gıcık hemde 😔 ayağina sarımsakli zeytinyağ surdüm sabaha kadar uyusun oyle bakalim inş geçer

Bebemi yatırdım şimdi çay içcem inşallah 😂 ama alışkanlık etti uyuduktan 15-20dk sonra bi uyanıyo çzöebilmiş değilim onu henüz
Sen nasıl oldun daha iyi misin 😘
Uyanıyo oturuyomu yoksa uyanip meme isteyip yatıyomu benimkide oyle ediyo çünkü bazen ya tam daldı koyuyorum 15 dk sonra oyle ediyo neseki uyudu şükürr bende 10da uyurum artık oturmak hic uyuyamadım geceden beri diş geliyo herhalde cok belli oluyo kucuk ama baya keskin memüklerimii ısırdı eşşeoğlueşşekkk🤣🤣 bi bagırdım ahh diye bana baktı sanki ona kizdım başladı ağlamaya :KK70:

Iyiyimm ya çok şükürr habu paçiye birşey olmasın 🥲

Uyanıyo oturuyomu yoksa uyanip meme isteyip yatıyomu benimkide oyle ediyo çünkü bazen ya tam daldı koyuyorum 15 dk sonra oyle ediyo neseki uyudu şükürr bende 10da uyurum artık oturmak hic uyuyamadım geceden beri diş geliyo herhalde cok belli oluyo kucuk ama baya keskin memüklerimii ısırdı eşşeoğlueşşekkk🤣🤣 bi bagırdım ahh diye bana baktı sanki ona kizdım başladı ağlamaya :KK70:

Iyiyimm ya çok şükürr habu paçiye birşey olmasın 🥲
Diş baya baya belli o zaman ya yakında iyice çıkar ayy canını yaktı demek . Bak bide üstüne alınıp ağlamış ya 😂
Uyanıp oturmuyo emmek istiyo ben de karnı tok olduğu için emmeden uyusun diye uğraşıyorum derken epey vakit geçiyo ama durmuyo ya sonunda mecbur emziriyorum yine 😂 amiiin bebeklerimiz iyi olsun her daim

Diş baya baya belli o zaman ya yakında iyice çıkar ayy canını yaktı demek . Bak bide üstüne alınıp ağlamış ya 😂
Uyanıp oturmuyo emmek istiyo ben de karnı tok olduğu için emmeden uyusun diye uğraşıyorum derken epey vakit geçiyo ama durmuyo ya sonunda mecbur emziriyorum yine 😂 amiiin bebeklerimiz iyi olsun her daim
Aynenn bide susuyodur şimdi ondanda isteyebilir meme 🤣 sorma alınganlığı tuttu

X