2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canım ter at daha iyi atlatirsin. Esin baksın çocuklara bir iki saat. Sen de eğer taylot (gerçek yazılısını bilemedim su an 😂🙈) varsa iç sonra yorgan döşek yat terlemeye çalış

Ates vardi dun kuzu titredim resmen bugünde hastaneye gittik sabah 2 cocuk kontrolü derken maaf oldum bide uzak sabah 8 buçukta ciktik eve geldik 12 i geçerken
Oğlan kilo vermiş ya bir sürü vitamin yazdı hala balgam dolu öksürük duzelmemis dedi
Kızında gözlerine damla yazdı geçmezse göze git dedi aferin verdi ağız burun göz damlası derken karıştı hersey kiz uyudu yattım yavrum 1 saat fln iyi geldi yemeklik istedim gelsin yemek yapcsm 2 gündür hazır yiyoruz halim yok hiç 😞

İnşallah doyuyordur onla bana az geliyor ama belkide yeterli dediğin gibi. Şimdi 24 saat oldu dün 6 da 70 cc içmişti zorla şimdide kaşıkla verdim yine 70 cc içti. Biberon mu istemiyor anlamadım ki

Biberon istemeyen bebeler de çok belkide Biberon istemiyor dediğin gb bizimkide almıyor çok az emip birakiyor bende deneyeceğim de bir türlü deneyemedim

Ay geçmiş olsun yaa sırayla yokladı sizi bu hastalık. Aman dikkat orta kulak iltihabı salgını mı neyse o var herkes kulak ağrım var diyo
Ay sorma kuzu sırayla hepimize geldi
Zor duruyorum ayakta o kadar halsizim ki dün bir tık daha iyiydim ilaç alıyorum antibiyotik doktor alabilirsin dedi

Eevtt benimkide öylee bak gece terlemişim oldum şimdi grip napıcağımı şaşırdım öksürük biyandan odadan bi kaçışım var gör yani kızım uyanmasın diye

Ay çok.zor ya inşallah Almiraya gelmez bu hastalık
Güneşle biz aynı anda olduk çünkü abi ikimize birden geçirdi
Güneşinde 1.5 gün ateşi çıktı benimde

• Beğen
Reactions: Jou
X